Cinsellik ve güzellik arasındaki ilişki

crazy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
622
3
evlilikte bayanın vücut yapısı şekli ne derece önemli yani erkek açısından cinsellik açısından çokmu önemli yoksa başka şeyler dahamı önemli yoksa iki kişinin birbirini sevmesi yeterlimi ne diyorsunuz?

Bence önemlidir ama her şeyde değildir. Erkeklere harika bir fizik de. Ağızlarının suyu akıyor.

Evlilikte sevgi kadar cinsellikte de önemli tabii.:smiley-cool:
Ama biz insanlar zaten görüp beğenip evliliğe karar verdiğimize göre mümkün olduğu kadar fiziğimize dikkat etmeliyiz hem kendi ruh sağlımız için hem de eşimize hoş görünmeyi hemen hepimiz isteriz öyle değil mi?yerimseniben

oncelikle huy onemli kesinlikle istersen 90 60 90 ol huyun kotüyse esine asla güzel gelmezsin ama bende bir kadının once kendine sonra cevresine saygı duyması gerektigini düsünüyorum bir kadın kendine bakıp hos olmayı bilmelidir hem bakımlı hemde huyu güzelse tadından yenmez hem erkegini mutlu eder hemde kendi mutlu olur

ben evli değilim ama fiziksel güzelliğin yetmediğine inanlardanım ama eşin seni seviyorsa dünyanın en güzel kadınısındır onun için o yüzden çok önemseme bu konuyu derim ama bu bakımsız olmak iyidir anlamına da gelmiyor tabi.

diyelim sıradan bir vücuda sahibiz bundan kastım göğüs kalça vs. bir erkeği çekecek cinsten değil bu durumda erkek eşini dahamı az arzular?

bence bu partnerini ne kadar çok sevdiğiyle alakalı bir şey... biraz da karşındakine bağlı. cilve olarak falan yani...

evlilikte bayanın vücut yapısı şekli ne derece önemli yani erkek açısından cinsellik açısından çokmu önemli yoksa başka şeyler dahamı önemli yoksa iki kişinin birbirini sevmesi yeterlimi ne diyorsunuz?

en önemli şey sevgidir, o olmadan hiç bir şey olmaz,
ama fizik yapısı hiç bir şeydir diyemem o zaten bir çekimdir o olmadan o sevgi olmaz,
herkese aynı duyguları hissetmezsiniz sonuçta,
ama madem evlisiniz ya da bir ilişkiniz var bu birbirinizi beğendiniz anlamına geliyordur..
bence o çekimi korumak gerekli,
nasılsa evlendim beni seviyor diye çok bırakmamak gerek kendini diye düşünüyorum,
mümkün olduğunca özen gösteririm kendime,
benim için önemlidir eşim içinde önemlidir eminim,
bana bakarken hep ışıl ışıl olsun gözleri isterim ben..

diyelim sıradan bir vücuda sahibiz bundan kastım göğüs kalça vs. bir erkeği çekecek cinsten değil bu durumda erkek eşini dahamı az arzular?

sizinle evlendiyse vücudunuzu sıradan görmüyordur artık ona emin olun,
düşünce yapınızı değiştirin bence,
neden bu kendine güvensizlik, kim beğenmediği biriyle evlenir ki....

canım dış görünüş tabiki önemlidir.ama bu kişiden kişiye değişir.önemli olan dış görünüşün nasıl olursa olsun partnerini cezbedebilmek.buda görünüşten çok davranışlarla olur bence.bakımlı olmak ta şart.güzelliklerini ortaya çıkar.partnerine karşı sıcakkanlı ve sevecen ol.o seni gerçekten seviyorsa gözü senden başkasını görmez zaten.gerisi teferruat.mutlu kal canım.

önenmli olan erkeğin seni o begendiği halini korumaya çalışmaktır
yani seninle evlendiyse veya bir ilişkiniz varsa bu zaten seni bütünen begendiği anlamına gelir
üstelik sevgi kusurları bile güzel gösterir ama sırf sevgi var diye de kendimize dikkat etmemezlik yapmamlıyız

Simcik söyle oluyor bence öhm öhm :kahve:

Burda elimizi vicdanimiza koyarak konusursak hicbir erkek güzel fizigi olan yani gögüsler ve kalcalar yerinde bakimli hos bir bayani yok canim hicte arzulanacak bir tip degil demez bu kesin.

Fakat bir erkek bir kadinla evlenmisse zaten onu seviyordur ve arzuluyordur, yani bence bunu pek fazla takinti haline getirmemek lazim hepimizin fizigi vücudu yillar gectikce degisiyor dogum yapiyoruz kilo aliyoruz tekrar veriyoruz ayni sekilde eslerimizde öyle o caki gibi delikanli kalmiyor bizde 90 60 90 manken tipimizi kaybediyoruz.

Iki insan birbirine helal olduktan sonra birbirini sevdikten sonra iste manken gibi ol ister cok siradan ol, o seni sende onu arzularsin sengözlerimebaksanab

önemli olan iç güzellik dese de erkekler yalannnnnnnnn.hepside önce dış güzelliğe bakarlar......

sağolun kızlar yeni yorumlarıda bekliyorum evli olanlar daha iyi anlıyor bu işlerden çünkü evlendikten sonra iki tarafta herşeyiyle birbirini tanıyor

insan kendisine önce kendisi için bakmalı tabiki...
ben evlenmeden önce fizik çok önemli galiba diye düşünüyordum ama evlendikten sonra değişti fikrim...
hem eşimden hem de belki daha farklı baktığım için...kadının 90 60 90 olması gerektiğine inanmıyorum...önemli olan nasıl sunduğun, nasıl süslediğin...öyle akıllı kadınlar var ki tüm kusurlarını çok güzel kamufle edebiliyorlar...birazcık hayranım onlara..

erkeği elde tutmak için fizik değil;maharet önemli arkadaşlarrrrrjeyyarjeyyarjeyyar

şaka bir yana;ben mesela evlendikten sonra göbeklendim;pkolu olmamında çok büyük bir yeri var.ciddi bir göbek hemde..ne yapsam da gitmiyor.kilo da veremiyorum..
ne yapayım öleyim mi?eşim beni beğenmeyecek diye!!:dilcikar:
sağlığım çok daha önemli..kendimi zaten salmıyorum ama kocamın gözünde kusursuz olacağım diye sağlığımı gözardı edemem ben..
hergün bir avuç ilaç içiyorum..bir sürü vitamin..ve yemiyorum..her ne kadar yemesemde metabolizmamda eskisi kadar iyi çalışmıyor haliyle..:sm_confused:
amaaaannn ne sıkıcı işler bunlar vallahikafamçokkarıştı

ben hep iki kişi birbirni sewdikten sora dış görünüş sorun olmaz die düşünürdüm ama sorun oluyo gerçekten arkadaşlar benm çok fazla cilt sorunum var sivilce çatlak leke vs... evleneli bi hafta oldu ve eşim çok sorun yapıyo:KK43: belki sadece benm eşim böledir bilmiyorum ya da beni sewmiyodur gerçekten:KK43:

kibele arkadaşım eşin dert ettiğin kusurlarını ki dert etme bence daha önce görmedimi yani sivilce çatlak vs. bunlar yüzündemi yoksa vücudundamı bendede var mesela çatlak ama sorun olurmu bilmiyorum

ay çatlakla ne ilgisi var arkadaşlar kendinize gelin..çatlak ya da varis ya da selülit olmayan bayan yok gibidir..kimse mükemelli aramaz.mükemmeli de taşımak oldukça zordur..mükemmel ve kusursuz isteyen birinin de öyle olması gerek ki taşıyabilsin..ondan dolayı bu tip şeyleri sıkıntı yapmaya değmez..tek bir şeye inanırım dil varya bu dil yılanı bile deliğinden çıkarır....kendinize güvenin neyi nasıl yapacağınızı bilin yeter..işve cilve bayanın tek silehıdır doğru yerde kullanmasını bilin yeter..bilmem dikkatinizi çektimi..en yakışıklı erkeklerin yanında genelde çirkin bayanlar ya da sönük bayanlar olur!!!...

X