Cinsellik ve güzellik arasındaki ilişki

görsellik avantajdır ama sadece görsellik yetmez.

(yüzü) güzele 40 gün doyulur da huyu güzele 40 yıl doyulmaz.

bence eşten ziyade insanın kendiyle barısık olması için kilo kavramı, bucut yuz guzelliği gibi şeylerin olması lazım...yani insanın önce kendini begenmesi lazım...zaten sen kendine ne kadar guvenirsen karsındakinin ilğisini o yonde çekersin...
evlendiğimiz zaman, yada çocuk sahii oldugumuzda kendimizi okadar bırakıyoruzki, dunya umrumuzda olmuyor...ozamanda içine kapanık, hayattan zevk almayan bireyler haline geliyoruz...herseyden önce kendimiz için, kendi ruh saglıgımız için bakımlı olmalıyız..

canım bazı erkekler takıntılı senin vücudun pürüsüz olsa genede bir kusur bulurdu bence yarıdım iste bende sevmiyorum bana yardımcı ol filan zaten senin elinde olmadıgından dolayı bir süre sonra alısır arkadasın dedigi gibi sunum önemli bence cok kendini tesir edecek sekilde giyinme ve los ortamları sec hem romantik hem sen hem o sevinir esinin yaptıgıda ayıp ama daha ilk günden o seni sadece vücudun icinmi sevmis ama erkek iste odunlar nolacak bos ver canını sıkma o onun odunlugu

her ikisininde önemli olduguna ınanıyorum..
ne de olsa beni seviyor dıye kendını salmamak gerek..
beni seven böyle sever lafınıda hıc hazetmem..
benim eşimde ne de olsa onu sevıyorum dıye evde berbat kendını salmıs bır sekılde pis pis dolassa yada lop lop kılo alsa o sevgı ne kadar surer acaba.. sevgı surse bıle ne kadar cekıcı gelıcegı malum..
sonucta cınsellık te bazı seylerın ayakta durmasını saglar dıye dusunuyorum..
amaç tabi ki değil, ama kesınlıkle araç tır...
eğri oturup doğru konusalım..yerimseniben

ben hep iki kişi birbirni sewdikten sora dış görünüş sorun olmaz die düşünürdüm ama sorun oluyo gerçekten arkadaşlar benm çok fazla cilt sorunum var sivilce çatlak leke vs... evleneli bi hafta oldu ve eşim çok sorun yapıyo:KK43: belki sadece benm eşim böledir bilmiyorum ya da beni sewmiyodur gerçekten:KK43:

iste buna uyuz oluyorum ya:kızgın:

Ama yine suc kadinlarda neden mi???CADIARZU

Biz kadinlar ay aman esime söyle güzel görüneyim iste göbegim var popom büyük gögüslerim salkiyor sivilcem var diye kendimize ne sacma kompleksler yapiyoruz ve bazi adamlarda bunu bize güzelce koz gibi kullaniyor böyle giyinme selülitlerin gözüküyor cok kilo aldin yeme daha gibi laflarla iyce bizi depresyona sokuyorlar lakin biz onlarin balkon göbeklerini, cift cenelerini, les gibi kokan ayaklarini, bakimsiz tirnaklarini, alkol aldiklari zama igrenc olan agiz kokularini hic sorun yapmiyorz.

Ben seni herseyinle seviyorum askim diyoruz, senin göbekli halin bile cok sirin ne kadar sacma:1closedeyes:

Simdi senin esini gercekten merak etmedim degil neden dersen acaba kendisi kenan imirzalioglunun yanindanmi gecti??? Yani kendi cokmu yakisikli cokmu bakimlida senin sivilcelerini lekelerini sorun yapiyor.

Biz bu erkeklere cok yüz verdik coookkk:enbuyukkk:

canım bazı erkekler takıntılı senin vücudun pürüsüz olsa genede bir kusur bulurdu bence yarıdım iste bende sevmiyorum bana yardımcı ol filan zaten senin elinde olmadıgından dolayı bir süre sonra alısır arkadasın dedigi gibi sunum önemli bence cok kendini tesir edecek sekilde giyinme ve los ortamları sec hem romantik hem sen hem o sevinir esinin yaptıgıda ayıp ama daha ilk günden o seni sadece vücudun icinmi sevmis ama erkek iste odunlar nolacak bos ver canını sıkma o onun odunlugu

evet cnm tam bi odun sonradan durumu düzeltmye çalıştı ama... çok kırıldım ben çok saolun kızlar desteğiniz için moral oldu valla:1rolleyes::enbuyukkk:

iste buna uyuz oluyorum ya:kızgın:

Ama yine suc kadinlarda neden mi???CADIARZU

Biz kadinlar ay aman esime söyle güzel görüneyim iste göbegim var popom büyük gögüslerim salkiyor sivilcem var diye kendimize ne sacma kompleksler yapiyoruz ve bazi adamlarda bunu bize güzelce koz gibi kullaniyor böyle giyinme selülitlerin gözüküyor cok kilo aldin yeme daha gibi laflarla iyce bizi depresyona sokuyorlar lakin biz onlarin balkon göbeklerini, cift cenelerini, les gibi kokan ayaklarini, bakimsiz tirnaklarini, alkol aldiklari zama igrenc olan agiz kokularini hic sorun yapmiyorz.

Ben seni herseyinle seviyorum askim diyoruz, senin göbekli halin bile cok sirin ne kadar sacma:1closedeyes:

Simdi senin esini gercekten merak etmedim degil neden dersen acaba kendisi kenan imirzalioglunun yanindanmi gecti??? Yani kendi cokmu yakisikli cokmu bakimlida senin sivilcelerini lekelerini sorun yapiyor.

Biz bu erkeklere cok yüz verdik coookkk:enbuyukkk:

aynen cnm hep benm hatam çok yüz verdim gerçekten de ama bundan sonra öyle olmucak:kahve:

tabiki biyerde fizik de önemli
kat kat olmuş bir vücütu kim beğenirki?
bayanlar evlendikten sonra kendini salabiliyorlar bazen buda erkeklerin hoşuan gittiğini sanmiyorum
bu arada hafif kilolu balık etli yada az göbekli bayanları kastetmiyorum
hata balık etli bayanları daha çok beğenirim
ama bazi bayanlar gerçekten ama gerçekten abartiyorlar
tanıdığum bir bayan 130kilo civari çok ama çok istiyor zayıflamayı neler denedi ama yapamiyor bitürlü
kocasıda rahatsız bu durumdan
şimdi öyle bi vücutu nekadar süslersen süsle estetik gözükmüyor ve gözükmez bu bir gerçek
zaten hiç bir erkeğin hoşuna gitmez
90 60 90 şart değil herkes olamaz zaten ama biraz dikkat fazla abartiya kaçmamak en güzeli
sadece erkeğe güzel gözükmek için değil kadının kendi beden ve ruh sağlığı içinde çok daha güzel

evlenmek için seni seçmişse bedeninde ruhunda ona hitap ediyodur evlilikte tabiiki sevgi ön planda ama estetikte olsa tam süper olur çünkü cinsellikte ona göre şekillenir ve evlilikte bişeyler bitecekse önce cinsellik biter diye duymuştum demekki evlilikteki rolü önemli...

aynen cnm hep benm hatam çok yüz verdim gerçekten de ama bundan sonra öyle olmucak:kahve:

haa iste böyle, bundan sonra buna izin verme arkadasim. Sen bütün kusurlarinla güzelsin sakin kendine bu yüzden kompleks yapma.

Yoksa kizlar sizede soruyorum kendini göbegi yüzünden karima acaba nasil gözüküyorum acaba benden soguyormu diye yiyip bitiren erkek gördünüzmü???

Hayir örnek alalim erkekleri örnek ne kadar kendinle barisiklar hic kendine kompleks yapmiyorlar ama biz en ufak bir seyde kendimize güvenimizi kaybediyoruz erkekler ne kadar rahat.

sizinle birlikte olan kişi sizi olduğunuz gibi seviyordur...kendine karşı bu güvensizliğinden vazgeçmelisin bence...önce kendine güveneceksin...çekim olayı illa 90 60 90 olmak değildir..seni çekici kılan ilk önce senin kendine olan güvenindir sonra eşinin yada partnerinin sana olan sevgisi ve sonrada senin cilveli bi kadın olman....Aşk ateşi vücut ölçüsüyle değil sevgi ve tutkuyla yakılır...illaki kalça göğüs bel orantısı olmak zorunda değil...bunu bu kadar takma kafana...kendine güven ve bakımlı ol... unutma her kadının çekici bi cazibesi vardır...ve erkekler buna hep yenik düşerler...mutlu olman dileğiyle....

Evlilikte önemli olan iki ruhun uyuşmasıdır birtanem.KAdının gerçek kadın, erkeğinde gerçek erkek olmasıdır kişiliğiyle ve Her iki tarafında öncelikle, Allahtan korkarım demesi gerekir.Allahtan korkandan zarar gelmez ve en güzel huyları taşır taşımaya çalışır.Hep hataları kendinde arar,hata olmasada bulur ,sırf kendini daha da düzeltebilmek adına .Böyle olan çiftler her daim uzun yıllar boyunca anlaşırlar,geçinir giderler.Erkekler evlenirken böyle bir kadın huyuyla evlenmek isterken,evlendikten sonra yataktada mükemmel olan, fiziği muhteşem bir playboyyy kadını arar gözleri,dolayısıyla
fiziği mükemmel olan huyu korkunç derecelerde olan bir kadın 1 gecelik olurken,mükemmel huya sahip bir kadında bir ömürlük olur.Burada önemli olan huyun karakterin güzelliğidir.Eşi ,kadını aldatsada,başka mükemmel fiziğe sahip kadınlarla beraber olsada ,eşinde ki ruh güzelliğini ,gördüğü çirkinliklerden sonra arayacağından,eşin huyu yine önem kazanır.Fizik önemli mi evet önemli,ama tek örnek vermek istiyorum.Yukarıdaki cümleleri yazdım çünkü böyle bir insanım,fizik olarakda istediğin kadar da mükemmel ol istersen,ben 170 boyunda 50 kiloda 88-58-88 fizik ölçüsene sahip bir bayan olarak,daha 4.haftaya girdik aldatıldım.yüzüm mü çirkinde Yoooo yüz güzeli olamm için bazı firmalardan teklif aldım.O sektöre girsem iş yaparım.Eeee o zaman demekki fizik değil, önemli olan demekki huy güzelliğide değil, önemli olan;erkeğin mayasının iyi olması canım.(yukarıda verdiğim örnekle kendimi övmedim.Çevreme baktığımda kendimden başka bir örnek göremediğimden ve en yakın örnek ben olduğum için anlattım.Yanlış anlaşılamasın sevgiler)

haa iste böyle, bundan sonra buna izin verme arkadasim. Sen bütün kusurlarinla güzelsin sakin kendine bu yüzden kompleks yapma.

Yoksa kizlar sizede soruyorum kendini göbegi yüzünden karima acaba nasil gözüküyorum acaba benden soguyormu diye yiyip bitiren erkek gördünüzmü???

Hayir örnek alalim erkekleri örnek ne kadar kendinle barisiklar hic kendine kompleks yapmiyorlar ama biz en ufak bir seyde kendimize güvenimizi kaybediyoruz erkekler ne kadar rahat.

çok haklısın cnm a.s. artık yüz vermek yok ben kimseyi zorlamadım gel benle evlen diye:kızgın:

böyle sorulara hiç anlam veremiyorum, bir insan bir başka insanı zaten sevmiyorsa, vücudu mükemmel de olsa bir şey farketmez..tersi de geçerli tabi :)

eğer herrsey vücutla ilgili olsaydı bence mankenlerden ayrılmazdı kimse.. kesinlikle ilk basta sevgi olmalı ask herseyi güzel gösterir hepimizin kötü olan anları olabiliyor ama o gibi durumlarda bile kocişim çok güzel olduğumu söyleyip durur demek görsellik herzaman önemli değil....

bence popo ve göğüse bakar erkekler genelde huy bilmem nee sonra geliyorr
cinselliktete adam seni arzularkenn ayy karıcımm bugün komşuya istediği şekeri verdin yada sokaktaki kediye negüzel süt içirdin gel senle beraber olalım demezz yada bu hiçbir erkeğin aklına cinselliği getirmez

cinselliktete adam seni arzularkenn ayy karıcımm bugün komşuya istediği şekeri verdin yada sokaktaki kediye negüzel süt içirdin gel senle beraber olalım demezz yada bu hiçbir erkeğin aklına cinselliği getirmez

ay çok güldüm ya sırnaşık şey doğru söylüyosun bence. gerçi evli değilima ama mantıklı geldi

gözek kısss varya sen tam bi çılgınsınnn:roflol:şimdi adam dese bile biz kıllanırız bi denemjeyyar benimleyken bunları düşünüyoooorrrrrr bak aklına neler geliyooorrrrrrrr Allahımm beni artık eskisi gibi çekici bulmuyorrrrr muuuuuu????arkasından beyni yeme,anadan emdiği sütü yıllar sonra geri çıkarttırma işlemimiz başlarrr:roflol:

ama bana sorarsanız dişler- koku derim arkadaşlar her tür koku ten,ayak,ağız vs vs bunlardan biri bile beni rahatsız etse adam dünyanın en yakışıklısı olsa bitmiştirrrr sonra dişlerrr tertemmiiizzzz olmalıı şakkıdı
bu arada eşimin teni çok güzel kokarrrr :eek:burnumu koltuğunun altına dayar derin derin koklarım koçişimiiicoksekeriremsu

önemli olan ayrı beden de aynı ruhun olması harika estetiğe sahip olarak ewlenirsin sonra vücudun bozulabilir ne demek yani o zaman bana olan sewgisi azalırmı veya bitermi bana çok mantıksız geliyor...seçtiğin eşinin fikirleri çok önemli olgun beyne sahip ise inanki çok komik şuan konuştuklarımız inanıyorum ki o da gülüp geçer bence en güzeli karşılıklı gülebilmek gülerek size bol gülebileceğiniz günler diliyorum mutlu kalın...

kalpten ve yurekten sevıyorsa neden ılgısı azalsın
kadınız hepımız yıllar gecıyor cocuklar oluyor ve yıpranıyoruz
evlılıkte cınsellık tabıkı önemlı
ama sunu da bılıyorum cınsel cazıbe ve 90-60-90 olmak aynı ayarda degıl
aynı kefeye koyulmamalı cok farklı seyler

X