Cinsellikle alakalı konuları kapatmaya çalışmam, beyfendinin zoruna gidiyor galiba!!!

canım huzursuz olmakta haklısın,"sırtını dönüp yatarsan o iş başkasıyla olur" lafı çok ağır bir laf,en azından ne söylediği hatırlayıp,senden özür dilemesi,istemeden ağzından çıktığını söylemesi,öyle birşey olamayacağını söylemesi gerekti.kavga anında bile söylenmecek birşey bu.canım önce bunu çözmen gerek

"Beraberlikleri 2-3 aydan fazla sürmeyen bir erkek bu. Ve kizlarla hep cinsellik icin birlikte olmus bir erkek. "
sensible, açıkçası bu tanımın beni düşündürdü..sen, aslında cinsellikle ilgili bi hastalığın olmadığı halde onun böyle algılamasına takılmışsın ama takılman gereken bu değil..seni bu kadar severken bunu neden bu kadar dert ediyor..böyle bi sorunun olsa bile bunlar çözülmeyecek şeyler değilki, her hastalığın bi tedavisi var, önemli olan böyle bişey olsa bile senle bunları aşmayı istemesi..
(ayrıca 2 yıldır birliktesiniz, uzaktasınız birbirinizden, cinselliğe bu kadar düşkünse şimdi nasıl bekliyor..)
kimse bilemez, sen de bilemezsin bi rahatsızlığın olup olmadığını..ben de evlenmeden önce ilk gece için "tabiki biraz endişeleniyorum ama ne kadar korkarsan o kadar zor olur, insan rahat olmalı" diyodum ama evlendikten sonra gördümki ben vajinismusmuşum..2,5 ayda aştım..sağolsun sevgilim bana çok anlayış gösterdi yardımcı oldu :nazar: Allah korusun seni böyle bişeyden ama yaşamayacağını nerden biliyosun..ya da başka bi sıkıntın olmayacağını..zaten o sorunun stresiyle uğraşırken, bi de, acaba eşim şimdi beni aldatır mı diye korkmakla mı uğraşacaksın..ha hiç bi sorunun da olmayabilir inşallah da olmaz..ama bu demek diilki, her gün her an onu arzulayacaksın..bazen canın sıkkın olur, eşinin veya bi başkasının bicümlesine kızmış olursun, canın istemez..heleki bunu yaşamaya ilk başlayacağın zamanlar beden ve beyin zaten tam olarak hazır değil..biraz zamana ihtiyacın olacak..BıRAZ ZAMANA VE BUNU ANLAYIŞLA KARŞILAYACAK Bı EŞE..
bu yüzden iyi düşün ve bunları erkek arkadaşınla konuş, onu iyi anlamaya kendini de iyi anlatmaya çalış..inşallah herşey güzel olur sizin için..

"Ben senin kadar tecrübeli değilim, benden fazla birşey bekleme"

böyle düşünüyor olsan bile niye üstüne basa basa söylüyorsunki karşı tarafa. ne demek bu.

Sevgilinde büyük ayıp etmiş, o zaman şimdiden gitsin başkalarına, hayde selametle:tomato:

2-3 ay sadece cinsellik için beraberlikleri olmuş diyosun, sana ulaşamadığı için sizin ilişkininiz bu kadar uzun sürmüş olabilir mi, sana ulaşamadığı için sana aşık olmuş olabilir mi, eğer böyleyse sana ulaşınca nolcak o diğer kızlardan biri mi olcan. bide bunların üstüne durup dururken başkasıylada olur demesi, acaba bu adamın derdi yuva kurmak değilde, sadece cinsellik mi diye getirdi aklıma
diyelimli evlendiniz sonra nolcak, tüm kadınlarda olduğu gibi seninde duraklamaların olcak bu duraklamalar için illaki hamile olmakta gerekmiyor, kadınlar erkekler kadar cinsel isteğe sahip değil bu bi gerçek, moralin bozuk olur, depresyondasındır, hemen gözü başkasınımı aramaya başlıcak
bence bu soruları evlenmeden kendine sor ve kesin cevaplar al, çok mu karamsar bi tablo çizdim bilmiyorum ama bunlar önemli sorular

ama diğer bi ihtimalde, senin cinsel açıdan soğuk olup olmadığın soru işareti olabilir kafasında o da evlenince de mi böyle olacak diye korkuyor olabilir bilemiyorum

benim aklımada bunlar geldi.:nazar:

bu kelimeyi söyleyerek çok ayıp etmiş..........
ne şakayla nede ciddi söylenecek bir kelime.............bu laf ayrılık sebebi bile olabilir.........
ilerde cinsellikle ilgili bir sorunun olsa yada o an istemesen...........
ister istemez insanın aklına gelişek acaba başkasınamı gitti diye..........
bence ciddi ciddi konuş...........
ve dediki aynı lafı ben sana etseydim senin tavrın ne olurdu............
işte bende öyle kötü oldum de..........hizaya gelsin..
agzından çıkanlarada dikkat etsin canım.......

başkasıyla olurum lafını ciddimi söyledi eğer öyleyse yazık bu adama. Akıllıca düüşün taşın ve ne sevgiliyken nede evliyken gidip başkasıyla olacak adamla birlikte olma. SOnra üzülürsün bugünden bunları düşünmen gerek kırılmakta da haklısın

kızmakta çok haklısın canım
ne yani 1 kere reddetsen hemen başkasına mı koşacakmış
sen hamile olduğunda ne yapacak peki
yada olur ya onun bi sorunu oldu yapamadınız,sen başkasına gitsen normal karşılarmı
tabi ki hayır
o zaman kendisi içinde bunu düşünmesi çok saçma bencilce
sen sonuna kadar haklısın

üzülme cnm sen lafın gidişatına göre şaka yapmış işte erkekler ince düşünemiyorlar bizim gibi işte konuşuyorlar sonrada pişmanlık ben asla bunu art niyetle söylediğini düşünmüyorum birazda mesafelerin etkisiyle sorunlar olur tabiki şimdiden nişanınızı tebrik ederim

Öyle üzgünüm ki su an..
2 yila yakin bir beraberligim var. Ayri ülkelerde yasiyoruz,dolayisiyla fazla bir araya gelemiyoruz. Yaza nasipse söz/nisan durumlari var. Hayatima aldigim ilk erkek kendisi, ve dolayisiyla herseyi onunla ögrendim,ögreniyorum.
Son zamanlarda cinsellikle alakali mevzulara cok giriyor. Evlilik öncesi cinsel birliktelik istegi yok, ama zaman zaman evlendigimizde neler yapacagim sana seklinde konusmalari var.

Neyse buna birsey demiyorum, sonucta cinsellikte askin bir parcasidir. Beni cok sevdigini ve o anlamda arzuladigini biliyorum. Ama bu konularla ilgili fazla derin mevzulara inmek istemiyorum acikcasi, sonucta biz suan evli yada nisanli degiliz.
Ara sira söyledigi seylere güldügüm, ve sabretmeliyiz dedigimde oldu, ama konuyu tatli bir sekilde sakaya vurarak kapattigim zamanlar daha cok oldu.
Ilk geceden korkuyormusun gibi sorularina, sevdigim adamdan neden korkayim ama tabikide endiselerim var diyorum. Sonucta bu islerde tecrübeli degilim, endiseli olmamda normaldir herhalde.

Bugün konusurken "hadi yatalim" dedim. Sakayla karisIk yatalim kelimesini yine o tarafa cekti. Güldüm ve tövbe yarabbi dedim. Ondan sonra bana seni istiyorum,arzuluyorum cünkü seni cok seviyorum, sen karim olacak kisisin var mi itirazin gibi seyler söyledi. Itirazim yok ama evlendigimizde benden ilk baslarda cok fazla sey bekleme, senin gibi tecrübeli degilim diyince, bana ne dese iyi? Ben o isi cok seviyorum, eger evlendigimizde bana sirtini dönüp yatarsan baska biriyle olur diyince, benim sarteller atti. Iyi masallah dedim. Bana neden bu isle ilgili bir hastaligim varmis gibi bakiyorsun dedim.Öyle baktiriyorsun dedi. Ve son olarak, ask sadece sarilip uyumak, el ele tutusmak vs degil dedi, o iste askin bir parcasi dedi.

Bunlara katiliyorum, elbette öyle. Bende sonucta insanim robot degilim, sevdigim adami her anlamda arzuluyorum ama su durumda, henüz sevgiliyken bunlari kendisine söyleyipte fantezi üretemem. Beni "baska biriyle olur ozaman" lafi cok kirdi, inanilmaz üzüldüm bu lafina. 2 senedir hic bu tarz seyler duymadim kendisinden. Ne demek baska biriyle olur? Bunu nasil söyleyebilir? Ben onun eskiden cinsel anlamda beraber oldugu kizlar gibi ona sunu yapariz bunu yapariz diyemem. Ha istesem en kral fanteziyi üretir gözüne sokarim, ama bunu suan yapamam.

Bana sanki cinsel anlamda bir hastaligim varmis gibi bakiyor. Sinirimden su an ne yapacagimi bilemiyorum. Ha olduda var hadi, hic utanmadan, sevdigim dedigi, hayatinin kadini yaptigi beni bir anda gözden cikarip baskasiyla yapacak o isi öyle mi?
Böyle sevgiyi ben......

Normalde seni seviyorum demeden cikmazdi.O konudan sonra uzun bir sessizlik oldu. Ben yazmayinca burdamisin, ben yatiyorum dedi ve cikti gitti.

Sinir oldum ya!! Aklindan böyle birseyi gecirmis olmasi bile cok kirdi beni.

Erkeklere güvenilmez diyordum, bu sözümün bir kez daha arkasinda dag gibi duruyorum, ne kadar severse sevsin, tatmin olmadiklari zaman her türlü seyi yaparlar!!

Ben mi abartmisim kizlar, lütfen siz söyleyin?

Kusura bakma arkadaşım belki biraz ağır olcak ama(sana karşı değil tabiki sen çok akıllı bir kızsın)
Bu kalınlaştırıp kırmızı ile renklendirdiğim yerdeki cümle yenilir yutulur cinsten değil
Daha evlenmemişsiniz ortada cinsellik yok bişi yok sen arkanı dönüp yatcaksın o da gidip başka kızlarla işini görcek :1shok:
Bu nasıl bir zihniyettir anlayamadım ben açıkcası kötükedihüso
Asla ama asla normal bir erkeğin söyleyeceği bişey değil bu
Tamam aşk sadece elele tutuşmak,dokunmak değil ama aşk sadece cinsellik de değil :nazar:
Benim hiç hoşuma gitmedi bu sözleri heleki senin gibi mantıklı düşünen bir insana bu sözleri söylemesi hiç hoş değil. :eek:klava:
Belinayın dediği gibi hamile olsan ilişkiyi yasaklasa doktor demekki ardına bakmadan gidicek başka kadınlara :mymeka:
Çok sinir oldum :kızgın:

üzülme cnm sen lafın gidişatına göre şaka yapmış işte erkekler ince düşünemiyorlar bizim gibi işte konuşuyorlar sonrada pişmanlık ben asla bunu art niyetle söylediğini düşünmüyorum birazda mesafelerin etkisiyle sorunlar olur tabiki şimdiden nişanınızı tebrik ederim

Kusura bakma arkadaşım belki biraz ağır olcak ama(sana karşı değil tabiki sen çok akıllı bir kızsın)
Bu kalınlaştırıp kırmızı ile renklendirdiğim yerdeki cümle yenilir yutulur cinsten değil
Daha evlenmemişsiniz ortada cinsellik yok bişi yok sen arkanı dönüp yatcaksın o da gidip başka kızlarla işini görcek :1shok:
Bu nasıl bir zihniyettir anlayamadım ben açıkcası kötükedihüso
Asla ama asla normal bir erkeğin söyleyeceği bişey değil bu
Tamam aşk sadece elele tutuşmak,dokunmak değil ama aşk sadece cinsellik de değil :nazar:
Benim hiç hoşuma gitmedi bu sözleri heleki senin gibi mantıklı düşünen bir insana bu sözleri söylemesi hiç hoş değil. :eek:klava:
Belinayın dediği gibi hamile olsan ilişkiyi yasaklasa doktor demekki ardına bakmadan gidicek başka kadınlara :mymeka:
Çok sinir oldum :kızgın:

Valla kizlar artik umrumda degil.
Ister agzindan biranda istemeyerek cikmis olsun, ister bilincli söylemis olsun.
Ne hali varsa görsün.
Bazi erkekler önce tecrübe kazanirlar, sonra hic tecrübesi olmayanla evlenmek isterler, ondan sonrada vay efendim ben bu isi severim,sen sevmezsen baskasina giderim falanda filanda.
Su söyledigi laf mi ya. Dün geceden beri söyledikleri beynimde tekrarlanip duruyor.

Ben böyle birseyi söylesem dünyayi dar eder, ama söylememde zaten¨. Onu düsündügümden degil, böyle birsey söylemeyi dahi kendi karakterime yakistiramadigimdan söylemem.

Istesin beni,arzulasin, buna bende memnun oluyorum. Ama bana kalkipta, durduk yere hasta muamelesi yapip, yok efendim baskalarina giderim ozaman gibi laflar edince, benim cinlerim tepeme cikiyor.
Sanki ben buna evlenince kardes gibi olacagiz, dokunamazsin bana dedim!!
Hay Allah'im ya delimidir nedir!:mymeka:

Hep diyorum Allah'im hayirlisini ver diye, hakkimda hayirli olacaksa olsun birseyler, olmayacaksa su cuma gününün adi hürmetine olmasin.

Hamilelik dönemindede bazen iliski yasaklaniyor tabi, dedimya eger öyle birsey yapacaksa, o ana gelmeden beni bu yoldan geri döndersin Rabbim.

Baskada bir laf demiyorum.

iyi sensibleciğim sende deki ona:sende kendini bu kadar övüp eğer fos çıkarsan ardıma bakmam boşarım seni..madem aşkın bir parçası.evliliği bilmemneden ibaret biliyor galiba.rest çek!.

Son düzenleme:
ay aman ne agır konusmus oyle yaa, hıc nereye gıttıgını bılmıyorlar sankı lafın,senı aldatırım benle olmazsan ne demek yaa acaba ne sıklıkta ıstıycek her gu n ısterse mesela karsılık veremezsen aldatıcak mı
bızım bır tanıdık vardı kadın okadar yruluyor sıkılıyordu kı ıstemıyordu adam da o aksam arbaya kadınları toplayıp getırıyordu bu komsu kadın da kadınlara su mu dökuyor neler yapıyordu heheh
adam öle yapıyodu walla kadın yapmayınca kacıyodu baska kadınlara ne ayıp yaa ne adamlar vr allah denk dusurmesın walla. :nazar: ıyıce bır sor sorgula derım eger oyle olacaksa bılesın

Şaka yapmamış belli ki, bence sadece duymak istiyor...
Arzulandığını, sizin tarafınızdan istendiğini bilmek istiyor...
Ve benim için önemlidir sevişmek diyor size...
Kim için önemsiz ki zaten sizde bunu kabul ediyorsunuz...
Tersini düşünün, evlendiniz size ilgi duymuyor, siz onu isterken dönüp arkasını uyuyor...
Ne düşünürsünüz...
Bence biraz daha yumuşak olun... Kendinizi saklamayın ondan... Sevdiğiniz ve hayatınızı birleştireceğiniz erkek olarak görüyorsanız...
Ufak oyunların kime ne zararı var....
Ben kimseye gitmene izin vermem, tek derdin bu olsun deyin... Sarın, sarmalıyın biraz... Siz dişisiniz, yarın kadını olacaksınız... Başkasına gidecek adam zaten başkasına gidicem demez ki... O sadece duymak istiyor... Sizde madem kendinizden eminsiniz dert etmeyin bu şeyleri...
Biribirini seven iki insanın arasında ayıp olmaz...

Istesin beni,arzulasin, buna bende memnun oluyorum. Ama bana kalkipta, durduk yere hasta muamelesi yapip, yok efendim baskalarina giderim ozaman gibi laflar edince, benim cinlerim tepeme cikiyor.

sana bıde hasta muamelesı yaptı demı
yatamıcaksan hastasın demek baskasına gıdecem

bısey dıycem 1 ay mı kaldı gelmesıne ?
dönunce deneme yapmayı garantılemeye calısıyo olmasın
denemeden evlenılmez dıyıp kızla olmayı hedefleyen erkekler var ya

Bu arada açtığın konu yazıların düşüncelerin okadar mantıklı biri olduğunu gösteriyorki Aslında senin hiiiç yoruma bile ihtiyacın yok arkadaşım HELAL OLSUN SENİ YETİŞTİREN AİLEYEalkisalkisalkis

kaTiLiyorumm..
bende senin gibiyim... ben bu konu hakkinda konusmayi hic sevmem..:1no2:

arkadaşım abartmamışsın ama neden bu konuları konuşmamakta bu kadar ısrar ediyosun sonuçta sadece fantezi üreteceksin şimdilik uygulamıcaksın ya bu tutumunu anlamadım
ben evliyim 3,5 yıllık bana güven erkekler bu konuları konuşmayı fantezi dinlemeyi uygulamak kadar severler bu erkeklik içgüdüsü anlamaya çalş sen bu kadar bu konuda katı davrandığın için sinirlenip bi anlık söylemiştir takma kafana
ama bu kurallarınıda boz derim

kesinLikLe kaTiLmiyorum

allah allah nebicim adalet yafff adam cinsellik isticek kadinda yorgunsa istemiyrum falan diyecek soonra adam kalkip senlemi ugrasacm diyip baskasinami gidecek sirf kadin bir kac kere teklifi red ettiigi icin.. anlamiyorum yaa..

Valla kizlar artik umrumda degil.
Ister agzindan biranda istemeyerek cikmis olsun, ister bilincli söylemis olsun.
Ne hali varsa görsün.
Bazi erkekler önce tecrübe kazanirlar, sonra hic tecrübesi olmayanla evlenmek isterler, ondan sonrada vay efendim ben bu isi severim,sen sevmezsen baskasina giderim falanda filanda.
Su söyledigi laf mi ya. Dün geceden beri söyledikleri beynimde tekrarlanip duruyor.

Ben böyle birseyi söylesem dünyayi dar eder, ama söylememde zaten¨. Onu düsündügümden degil, böyle birsey söylemeyi dahi kendi karakterime yakistiramadigimdan söylemem.

Sanki ben buna evlenince kardes gibi olacagiz, dokunamazsin bana dedim!!
Hay Allah'im ya delimidir nedir!:mymeka:

Hep diyorum Allah'im hayirlisini ver diye, hakkimda hayirli olacaksa olsun birseyler, olmayacaksa su cuma gününün adi hürmetine olmasin.

Hamilelik dönemindede bazen iliski yasaklaniyor tabi, dedimya eger öyle birsey yapacaksa, o ana gelmeden beni bu yoldan geri döndersin Rabbim.

Baskada bir laf demiyorum.

alkisalkisalkisalkisalkisalkis

X