Cinsellikle alakalı konuları kapatmaya çalışmam, beyfendinin zoruna gidiyor galiba!!!

Şaka yapmamış belli ki, bence sadece duymak istiyor...
Arzulandığını, sizin tarafınızdan istendiğini bilmek istiyor...
Ve benim için önemlidir sevişmek diyor size...
Kim için önemsiz ki zaten sizde bunu kabul ediyorsunuz...
Tersini düşünün, evlendiniz size ilgi duymuyor, siz onu isterken dönüp arkasını uyuyor...
Ne düşünürsünüz...
Bence biraz daha yumuşak olun... Kendinizi saklamayın ondan... Sevdiğiniz ve hayatınızı birleştireceğiniz erkek olarak görüyorsanız...
Ufak oyunların kime ne zararı var....
Ben kimseye gitmene izin vermem, tek derdin bu olsun deyin... Sarın, sarmalıyın biraz... Siz dişisiniz, yarın kadını olacaksınız... Başkasına gidecek adam zaten başkasına gidicem demez ki... O sadece duymak istiyor... Sizde madem kendinizden eminsiniz dert etmeyin bu şeyleri...
Biribirini seven iki insanın arasında ayıp olmaz...

Güzel seyler yazmissiniz, dogruda söylüyorsunuz.
Oda benim onu arzuladigimi bilmek ister tabi. Ama onu istedigimi bilmesi lazim. Adim gibi eminimki bunu biliyor. Ama beni cinsel iliski icin korkak görüyor biraz herhalde. Ne alaka bende anlamadim. Ne biliyorsun adam sen benim korktugumu? Korksam kendimi bilirim ben, söylerimde bunu söylemekten niye cekineyim.
Gecenlerde fantezi kurduk, iste ben buna dans showu felan yapacagim güya.
Hoslandi, cok sansliyim dedi. Tabi devaminida istedi durakladim.
Yani bu kadarini yapiyorum, öpsünde basina koysun ve anlasin bu kizda istiyor, arzuluyor beni ama en ince detaylari icin zamanini bekliyor.

Üstelik insan her acidan arzulamadigi bir insanla evlenir mi?
Bunuda kendi düsünsün artik, bebek degilki, 25 yasinda koca adam.
Kizlari iyi tanirim diyor, ozaman benide tanisin, bilsin.

Ara sira beni sinir etmek icin saka yapiyor, bakarim, yaparim, ederim diye.
Ama biliyorum ki saka yapiyor, sonra toparliyor yaparmiyim diyor.
Dünki lafi baskaydi. 2 yila yakin, beraberligimiz basladi baslayali tik yokmus, kimseye o gözle bakamiyormus, bana cok doluymus. Iyi, güzel, hos, sabretmesini biliyor (?) ama bu "sirtini dönersen baskasiyla olur" demesi ve bana cinsel konuda hasta muamelesi yapmasi gerektirdigini göstermez.

sensiblecim ,kendımı senın yerıne koydum ve inanılmaz uzuldum..hemde sevdıcegının boyle bi tepkı versıne de çok sasırdım :KK43:( şaka olsa boyle bişey dememeliydi (ben kotu bi şaka olarak dusunmek istiyorum) ciddi ciddi diyemez sonucta senı sevıyor ve uzulmene dayanamaz bitanem :teselli:
sanırım sevgılın sen gaza getırmeye calısıyor,evlenmeden önce bırlıkte olmak için.. ne bılım bana ole geldı belkıde :uhm: hasta bahaneleri uydurarak..
sonucta sen aklı basında zeki bi kızsın 2yıl gecmıs birbirnizi yeterınce tanımıssınızdır. o senın en hassas yerını biliyordur sende onun tabıkı.. a.s
bence senın boyle damarına basarak aklı sıra dediğini yaptırtmak istıyor olabilir..

acıkcası esımın arkadaslarından vardı bölee hovarda,sevgı yok sadece cınsellık için çıkardı kızlarla.. gecen sene evlendigi kız hiç bırlıktelıgı olmayan duzgun aile kızı oyle soyleyeyım.
yani bu erkekten erkege farkeder..
sensibleyi cinselık için isteseydı 2yılı beklemezdi.veya sebsible ve sevgılısı bulustugunda ,sevgılısı mutlaka cinsel manada birseyler olması için imalarda bulunurdu vs..

hemen yangına körükle gitme bakem sakin ol ascık.. sakin kafayla dusun sen bunu..
ve sonra ilk konustugunuzda kırgınlıgını belirt elbet ,sonrada empati yapmasını sağla bakalım ozaman tepkısı ne olacak (hiç bişey sadece pişmanlık duyacak)

üzülme demek zor elbet ama o tatlı canını üzmemeye bak canım.. emınımkı oda bi anlık sınırle soyledi ve suan çok pişman
senin mutlu olmanı herseyden çok isterım tatlım bunu unutma a.s. :1hug:

sana bıde hasta muamelesı yaptı demı
yatamıcaksan hastasın demek baskasına gıdecem

bısey dıycem 1 ay mı kaldı gelmesıne ?
dönunce deneme yapmayı garantılemeye calısıyo olmasın
denemeden evlenılmez dıyıp kızla olmayı hedefleyen erkekler var ya

Canim ben gidecem, o gelmeyecek. Zaten gittigimizde nasipse istemeye gelecekler.
Deneme meneme anlamam ben öyle bir niyeti oldugunuda zannetmiyorum, deneyip bakayim iyi degilse atayim gibisinden. Ama istiyor, bu cok bariz belli.
Zorla, ben istemeden yapmaz buna eminim.
Ama istesem hoplar evelallah.
Erkekler icin beyinlerinin yarisindan fazlasi o is icin calisirmis derlerdide dogruymus.

kaTiLiyorumm..
bende senin gibiyim... ben bu konu hakkinda konusmayi hic sevmem..:1no2:

Canim o konu hakkinda konusurum, problem degil. Ama fazla derine inmeden. Ha evlendikten sonra hiiiiic cekinmem. Kocam degil mi, konusurumda, yaparimda.
Beni kiran baskalarina giderim demesi.

Son düzenleme:
sensiblecim ,kendımı senın yerıne koydum ve inanılmaz uzuldum..hemde sevdıcegının boyle bi tepkı versıne de çok sasırdım :KK43:( şaka olsa boyle bişey dememeliydi (ben kotu bi şaka olarak dusunmek istiyorum) ciddi ciddi diyemez sonucta senı sevıyor ve uzulmene dayanamaz bitanem :teselli:
sanırım sevgılın sen gaza getırmeye calısıyor,evlenmeden önce bırlıkte olmak için.. ne bılım bana ole geldı belkıde :uhm: hasta bahaneleri uydurarak..
sonucta sen aklı basında zeki bi kızsın 2yıl gecmıs birbirnizi yeterınce tanımıssınızdır. o senın en hassas yerını biliyordur sende onun tabıkı.. a.s
bence senın boyle damarına basarak aklı sıra dediğini yaptırtmak istıyor olabilir..

acıkcası esımın arkadaslarından vardı bölee hovarda,sevgı yok sadece cınsellık için çıkardı kızlarla.. gecen sene evlendigi kız hiç bırlıktelıgı olmayan duzgun aile kızı oyle soyleyeyım.
yani bu erkekten erkege farkeder..
sensibleyi cinselık için isteseydı 2yılı beklemezdi.veya sebsible ve sevgılısı bulustugunda ,sevgılısı mutlaka cinsel manada birseyler olması için imalarda bulunurdu vs..

hemen yangına körükle gitme bakem sakin ol ascık.. sakin kafayla dusun sen bunu..
ve sonra ilk konustugunuzda kırgınlıgını belirt elbet ,sonrada empati yapmasını sağla bakalım ozaman tepkısı ne olacak (hiç bişey sadece pişmanlık duyacak)

üzülme demek zor elbet ama o tatlı canını üzmemeye bak canım.. emınımkı oda bi anlık sınırle soyledi ve suan çok pişman
senin mutlu olmanı herseyden çok isterım tatlım bunu unutma a.s. :1hug:

Canimsin sen benim, herzamanki gibi icime su serptin.
Sevgisinden süphe etmiyorum, bu kadar yil beni sabrederek beklemeside benim icin inanilmaz derecede önemli. Dur bakalim, henüz hic konusmadik bugün, aksam arar herhalde. Kirginligimi belli edecem tabiki, cok ayip etti.
Benimde aklima geldi benle birlikte olmak istemesi. Bir bucuk ay sonra nisan olacak, e imam nikahida olacak, sorun kalmayacak ona göre herhalde. Artik dayanamiyorum, sana cok doluyum demeleride cogaldi.
Ama ben uslübumü bozmayacam, sabretmeliyiz demeye devam.

Son düzenleme:
Sevgisinden süphe etmiyorum, bu kadar yil beni sabrederek beklemeside benim icin inanilmaz derecede önemli. Dur bakalim, henüz hic konusmadik bugün, aksam arar herhalde. Kirginligimi belli edecem tabiki, cok ayip etti.
Benimde aklima geldi benle birlikte olmak istemesi. Bir bucuk ay sonra nisan olacak, e imam nikahida olacak, sorun kalmayacak ona göre herhalde. Artik dayanamiyorum, sana cok doluyum demeleride cogaldi.

:teselli: :teselli: a.s. yardımcı olabılıyosam sana ne mutlu bana :lepi:

hee ondan bu kıvranıyo desene ..
imam nikahını dugune yapsanız nasıl olur ?
en azından ılıskınız yıpranmaz kaydirigubbakcemile5
imam nikahınız oldugu vakıt zaten sureklı olarak bu durumu sana belirtecek ve yıne kırgınlıkları doğuracak a.s
aslında imam nıkahı ,resmı nıkahtan sonra yapılır
(bunun acıklaması var elbet ama ben kesin olarak bılmedigim için buraya yazmak istemıyorum , yanlıs yorumlara acık olabilir)
nişanda yapılacak imam nikahı tam ise ozaman hersey serbesttır ama dugune kadar gunah olmasın adına ise sadece elele tutusmak gibi seyler serbestlık kazansın diyedır.
birde aklıma takıldı imam nikahını kım olsun ıstıyor sen mı o mu??

Son düzenleme:
şimdi sensible kızma da adama gazı verip verip istop ettirmişin. el insaf. erkek bu.

evet çok anormal fantaziler kurup adamı delirtmemişsin ama yeri geldiğinde bi erkek için aptal bi "don" kelimesinin bile tahrik edici unsur olduğuna maalesef şahit olmuş biriyim. :1shok: evlenene kadar bekleyeceksen bence bu konuları hiç açmaman lazım. ayıptır günahtır falan alakası yok. cinsel öfke diye bişi vardır. nasıl öfkelendiğinde insan gözü hiçbişeyi görmez paldır küldür yıkar ortalığı. cinsel öfke de böle bişi, erkekler sırf bu öfkenin etkisine kapılıp çook pişman olacakları şeyleri yapabiliyorlar. sanmıyorum sevgilin de isteyerek sölemiş olsun. muhtemelen tahrik oldu veya kendi kendine düşüne düşüne kendini tahrik ettirdi, devamı gelmeyince öfkesinden saçmaladı.

ben böle şeyler yaşamadım bilgim teoriden ibaret, okuduklarımı yazıyorum sana. ama o don mevzusu gerçekti. don dedik ya lafın arasında, karşımdaki çocuk kızardı benim yanımda öle konuşma falan. akrabam olmasa okuduydum canına. neyse. benim de aklım hafzalam zerre almıyor ama erkekler en ufak şeyden etkilenebiliyo. sen bi de bu adama dans şov bilmemne diyince kendini kaybetti. seni kınamıyorum ayıplamıyorum da, ama böle konuşmaya devam ettiğin sürece bu adam böle saçmalayacak anladığım kadarıyla. aklı başında olduğu bi vakit onla bunları konuşman çok iyi olacaktır.

:teselli: :teselli: a.s. yardımcı olabılıyosam sana ne mutlu bana :lepi:

hee ondan bu kıvranıyo desene ..
imam nikahını dugune yapsanız nasıl olur ?
en azından ılıskınız yıpranmaz kaydirigubbakcemile5
imam nikahınız oldugu vakıt zaten sureklı olarak bu durumu sana belirtecek ve yıne kırgınlıkları doğuracak a.s
aslında imam nıkahı ,resmı nıkahtan sonra yapılır
(bunun acıklaması var elbet ama ben kesin olarak bılmedigim için buraya yazmak istemıyorum , yanlıs yorumlara acık olabilir)
nişanda yapılacak imam nikahı tam ise ozaman hersey serbesttır ama dugune kadar gunah olmasın adına ise sadece elele tutusmak gibi seyler serbestlık kazansın diyedır.
birde aklıma takıldı imam nikahını kım olsun ıstıyor sen mı omu??

Bitanesin sen, sagol canim benim.
Imam nikahi meselesine gelince..
Aile olarak öyle cok asiri dinci degiliz, normal namazinda niyazinda insanlar bizimkiler.
Hem cagdas hemde dinine bagli insanlar. Ve bizde, nisanla birlikte imam nikahi adet haline gelmis gibi. Onlarin ailesindede ayni, yani nisan ve imam nikahi birlikte oluyormus.
Aslinda imam nikahinin olmasini bende kendi adima istiyorum. Ha el ele tutustuk, öptümde suan imam nikahimda yok. Imam nikahi olmadan bunlar caiz degil aslinda ama yaptim Allah biliyor. Ben nisanla birlikte imam nikahini daha cok aile büyükleri ve cevredekiler bu konuyla ilgili konusmasinlar diye istiyorum. Babam ve annem icin kizlarina imam nikahi yapmamislar demelerini istemiyorum kimsenin.
Hem zaten biz en fazla 1 ay beraberiz, nisandan sonra hemen askere gidecek. Baskiyi yaparsa bu 1 ay icinde yapar, ama alttan alttan istedigini belli etsede, ben istemedigim sürece zorlamaz.

Hayirlisi olsun canim. Siz nasil yapmistiniz, imam nikahiyla resmi nikah beraber mi oldu?

canım bunu yeni gördüm.
istediğin tüm ilahiyatçılara sor, hepsi resmi nikah öncesi imam nikahına karşı.
çünkü genç kızlar çok mağdur oluyor bu şekilde. bence bi şekilde aileleri ikna et nikahtan sonraya alınsın imam nikahı.

diğer mesele bunun suç olması. o imam yakalanırsa hapse atılabilir, nasıl göze alabiliyor bunu? 2006da benim tanıdığım evlendi, evlenmeden bigün önce hoca nikahı olsun dediler, iimam kabul etmedi. nikah cüzdanını görmeden yapmıyoruz artık dedi. bunu da bil canım, ve bana kalırsa sakkkkkkkkkkkkıııııııııııınnnnnnnnnnnn resmi nikah olmadan imam nikahı kıydırma.

eğer ikna edemezsen bana gün adres ver ben sizin hocayı ihbar ediyim o gün şakkıdı

sırtını dönüp yatarsan bende başkasına giderim bunu ciddi olarak söylüyorsa ,evliliği bir daha gözden geçir derim sana....
biz kadınlar robot değiliz ki her dediklerinde olsun...

şimdi sensible kızma da adama gazı verip verip istop ettirmişin. el insaf. erkek bu.

evet çok anormal fantaziler kurup adamı delirtmemişsin ama yeri geldiğinde bi erkek için aptal bi "don" kelimesinin bile tahrik edici unsur olduğuna maalesef şahit olmuş biriyim. :1shok: evlenene kadar bekleyeceksen bence bu konuları hiç açmaman lazım. ayıptır günahtır falan alakası yok. cinsel öfke diye bişi vardır. nasıl öfkelendiğinde insan gözü hiçbişeyi görmez paldır küldür yıkar ortalığı. cinsel öfke de böle bişi, erkekler sırf bu öfkenin etkisine kapılıp çook pişman olacakları şeyleri yapabiliyorlar. sanmıyorum sevgilin de isteyerek sölemiş olsun. muhtemelen tahrik oldu veya kendi kendine düşüne düşüne kendini tahrik ettirdi, devamı gelmeyince öfkesinden saçmaladı.

ben böle şeyler yaşamadım bilgim teoriden ibaret, okuduklarımı yazıyorum sana. ama o don mevzusu gerçekti. don dedik ya lafın arasında, karşımdaki çocuk kızardı benim yanımda öle konuşma falan. akrabam olmasa okuduydum canına. neyse. benim de aklım hafzalam zerre almıyor ama erkekler en ufak şeyden etkilenebiliyo. sen bi de bu adama dans şov bilmemne diyince kendini kaybetti. seni kınamıyorum ayıplamıyorum da, ama böle konuşmaya devam ettiğin sürece bu adam böle saçmalayacak anladığım kadarıyla. aklı başında olduğu bi vakit onla bunları konuşman çok iyi olacaktır.

Bu lafina hak veriyorum canim. Kendimide sorguladim bugün. Ama kendi konuyu aciyor, kendisi fantezi kur diyor. Fantaziyede yok dersem acaba bu kez ne diyecek, ne yapacak bilmiyorum?
Ama en akillicasi, bu konulara birdaha girmemek nisan olasiya kadar. Cünkü konuya girdikce ne o istedigini elde edebiliyor, nede ben koydugum sInIrlardan bir fayda görüyorum.
Yorumun icin sagol arkadasim

canım bunu yeni gördüm.
istediğin tüm ilahiyatçılara sor, hepsi resmi nikah öncesi imam nikahına karşı.
çünkü genç kızlar çok mağdur oluyor bu şekilde. bence bi şekilde aileleri ikna et nikahtan sonraya alınsın imam nikahı.

diğer mesele bunun suç olması. o imam yakalanırsa hapse atılabilir, nasıl göze alabiliyor bunu? 2006da benim tanıdığım evlendi, evlenmeden bigün önce hoca nikahı olsun dediler, iimam kabul etmedi. nikah cüzdanını görmeden yapmıyoruz artık dedi. bunu da bil canım, ve bana kalırsa sakkkkkkkkkkkkıııııııııııınnnnnnnnnnnn resmi nikah olmadan imam nikahı kıydırma.

eğer ikna edemezsen bana gün adres ver ben sizin hocayı ihbar ediyim o gün şakkıdı

:roflol::roflol:

Valla bunu iyice bir arastirmak lazim ozaman. Ama iste bizimkiler ne diyecekler bilmiyorum.
Dayimla yengem dügün günü yaptirmisti imam nikahini.
Bizde nasil olur bilmiyorum, bakacaz.

eşimle tam 3 yıl flört dönemimiz oldu bu tarz konuşmalar nişanlanınca başladı ama her ağzını açtığında kapatmasını bildim
şu an olgun bir kadın olarak en azından ben öyle olduğumu düşünüyorum şunu söyleyebilirim sevdiğin erkeğin seni arzu ediyor olupta bunu söylüyor olması gayet doğal fakat seni seven bir erkek başkasına giderim gibi çirkin bir söz edemez
sekiz yıllık evliyim eşim beni hala ilk günkü gibi seviyor ve arzuluyor o da cinselliğe çok düşkün bende tam tersi çoğu zaman arkamı dönüp yatarım ama bana asla böyle bir laf etmez kızar bağırır çağırır ama başka biriyle olurum gibi abuk sabuk konuşmaz konuşamazda...
diyeceğim o ki tatlım ağzını kapatmayı bileceksin yoksa inan bana üzülen sen olursun böyle bir lafın altında asla kalma kalma ki sana bu tarz kelimeler bir daha etmesin...

Bu lafina hak veriyorum canim. Kendimide sorguladim bugün. Ama kendi konuyu aciyor, kendisi fantezi kur diyor. Fantaziyede yok dersem acaba bu kez ne diyecek, ne yapacak bilmiyorum?
Ama en akillicasi, bu konulara birdaha girmemek nisan olasiya kadar. Cünkü konuya girdikce ne o istedigini elde edebiliyor, nede ben koydugum sInIrlardan bir fayda görüyorum.
Yorumun icin sagol arkadasim

yok ben farkındayım sen sadece onu mutlu etmek istiyosun. ama işte istenmeyen sonuçlar olabiliyo demekki, ben de bunu sayende öğrendim. sorununu paylaştığın için ben teşekkür ederim.a.s. aynı şeyi bizim de yaşamayacağımız belli deil çünkü.

ayrıca şu hoca işinde çok ciddiyim canım. kanunen yasak. ha yapan tanıdıkla falan yapıyodur da bence gerek yok zaten askere gidiyomuş sevgilin. riske atabileceğin bişi değil bu.

Bitanesin sen, sagol canim benim.
Imam nikahi meselesine gelince..
Aile olarak öyle cok asiri dinci degiliz, normal namazinda niyazinda insanlar bizimkiler.
Hem cagdas hemde dinine bagli insanlar. Ve bizde, nisanla birlikte imam nikahi adet haline gelmis gibi. Onlarin ailesindede ayni, yani nisan ve imam nikahi birlikte oluyormus.
Aslinda imam nikahinin olmasini bende kendi adima istiyorum. Ha el ele tutustuk, öptümde suan imam nikahimda yok. Imam nikahi olmadan bunlar caiz degil aslinda ama yaptim Allah biliyor. Ben nisanla birlikte imam nikahini daha cok aile büyükleri ve cevredekiler bu konuyla ilgili konusmasinlar diye istiyorum. Babam ve annem icin kizlarina imam nikahi yapmamislar demelerini istemiyorum kimsenin.
Hem zaten biz en fazla 1 ay beraberiz, nisandan sonra hemen askere gidecek. Baskiyi yaparsa bu 1 ay icinde yapar, ama alttan alttan istedigini belli etsede, ben istemedigim sürece zorlamaz.

Hayirlisi olsun canim. Siz nasil yapmistiniz, imam nikahiyla resmi nikah beraber mi oldu?

vallahi tatlım sen benı bılıyosun 2008 sonbaharında nıkahım oldu ve dugunde 2009 eylulunde olcak bız imam nıkahını yaptırtmadık.dugun gecesı yaptırtcaz.
aile buyuklerı resmı nikah olduktan sonra imam nikahı olsun die çok istediler ama ben ve aşkım istemedk acıkcası.. kendısı dedi.. imam nıkahı olursa kendimi tutamam atlarım ustune olmasın oyuzden dugunu bekleyelım dedi.bende aşkımın gazabından korkuma dugun gecesı olsun istedım.
kısacası bizim imam nıkahı yok henuz ,sadece resmı nıkah kıyıldı...
ama ailelerimizde buyuk veya kucuk (abi-abla) resmı nıkahtan sonra imam nıkahı kıyıldı tatlım öyle soyleyeyım..
sen etraftan laf soz olur dıe cekınıyosun sanırım.. bırak olursa olsun yaa lafı sozu gec.. valla imam nikahınız olursa ozaman çok yıpranırsınız ben dıyım size.. aranızda elbet aşk-sevgı var ama ust uste kavgalardan sonra aranız hepten acılır :KK43:((
resmı nikahtan sonra yapın derım ben acıkcası ama yınede siz bılrsınız tatlısım a.s. a.s.

imam nıkahımız yok die uzak mı duruyoruzz bırbırımızden hayır :roflol: sarılıyoz,opusuyos elele tutuyos ,bazen benı kucagına alır vsvs gunah mı gunah evet allah bılıyor ama imam nikahı olsa çokk çokk ilerisini yaparıs yanı ıkımızde durmayıs ımam nıkahı olsa :)))

tamam da resmi nikah sizi birbirinize helal yapıyo zaten abba. seninki boşuna bekliyo :)

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 amann duymasın atlar ustume kaçamam sonaaaa :eek: sırnaşık şey

imam olmadam tam helal sayılmıoss yinee yerimseniben -tatlicadiarzu-

şahitlerden biri erkek miydi?

X