Cinsellikte sifir his ve zevk alamama

Daha önce KKda üç dakikalık seks için "erken boşalma değil" diyen kadınlar okumuştum. İkna edemedik kadını normalin bu olmadığına. Eşi 'ben çok iyiyim , ne erkekler var onbeş saniyede boşalıyor, onlar erken boşalma' diyormuş, kendini pohpohlatiyormus. Başka bir kadın vardı o da iki dakikalık kocasının cinsel performansını övüyordu.
Bence deneyimsizlikten sorunu kendinde görüyor olabilir. Belki de erkek işini bilmiyor ya da fiziksel olarak yeterli değil .
Doğru olabilir bir de 4 yıldır bu sorunu yaşıyormuş iyi sabretmiş ve çözüm için uğraşmamış da

Devlet hastanesi bana 22bin civarı dedi. Yeterince geniş olmayınca daraltma da yapmıyorlar. İki parmağını sokup muayene ediyor tam iki parmağı kavrıyorsa ameliyat etmiyor. Bana lazer ya da prp yaptır dediler. Ben monalissa tuch lazer yaptırdım. Bu lazer markasını özellikle önerdi. normalde 3 seans yapılıyormuş ama tek seans bana yetti. Zevk alamayanlar için prp öneriyorlar onu deneyebilirsin

Devlet hastanesi bana 22bin civarı dedi. Yeterince geniş olmayınca daraltma da yapmıyorlar. İki parmağını sokup muayene ediyor tam iki parmağı kavrıyorsa ameliyat etmiyor. Bana lazer ya da prp yaptır dediler. Ben monalissa tuch lazer yaptırdım. Bu lazer markasını özellikle önerdi. normalde 3 seans yapılıyormuş ama tek seans bana yetti. Zevk alamayanlar için prp öneriyorlar onu deneyebilirsin
Merhaba lazeri nerede yaptırdınız acaba? Ben de düşünüyorum.

Merhaba lazeri nerede yaptırdınız acaba? Ben de düşünüyorum.
Merhaba ben Antalyadayım siz kendi şehrinizdeki monalisa touch lazer yapan doktorları monalisa touchın sitesinden bulabilirsiniz ben de öyle buldum 3 doktor vardı hepsini aradım fiyat aldım biri 8.500 diğeri 7.500 benim gittiğim de 4000 fiyat verdi. Önemli olan doktor değil cihaz. en uygun fiyat verene yaptırın. Doktor birşey yapmıyor zaten sadece içeri yerleştiriyor cihaz bütün bölgeyi 2 dakika bile sürmeden tamamını tarıyor. Diğer cihazlar kendi yapmıyormuş doktor kademe kademe tarıyormuş seanslar 20 30 dakika sürüyormuş diye duydum tek fark bumudur etkisi aynı olurmu bilmem.

Bak bence şöyle yap bu sorun sanki yeni çıkmış gibi davran geçmişte olduğunu hiç belli etme hatta de bu geceki ilişkide kötü hissetim böyle birşey oldu demeye basla hislerini belirt birkaç kereden sonra oda rahatsız olucak birlikte bir terapiye gidin doktora yani pardon sonra belki sorun vardır çözülür içinde tutmamış olursun

Travmatik durumlarda da böyle oluyormuş bir başka kullanıcı anlatmıştı. Annesi ve babası ayrılmış bir. Çocuk annesinin sevgilileri ile ilişki esnasındaki çığlık ve inleme seslerinden kötü anlamda çok etkilenerek işittiği için zevk alamıyormuş. Belki sizinde böyle bir probleminiz vardır buna benzer olmasa da travmatik durumlar olabilir

X