Cinsiyet tahmini sonradan degisenler?

damlacik88

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
3.772
3.573
Bu konuyu hep merak ediyorum nasil oluyor cinsiyet tahmini her gittiginizde farkli cikabiliyor , ya da 4 ay kiz sanilan bebek erkek , erkek sanilan kiz olabiliyor. Hemde bu duyumlarim cok cok iyi hastanelerin taninmis doktorlari tarafindan bile gerceklesebiliyor.
12. haftada bana doktor cinsel organ gelisimi paralel degil acili gibi bence %80 erkek dedi. Ama kimle konussam 12. Haftaya guvenme diyor. Nub teoirisine gore yorum yapiyorlar doktorlar anladigim kadariyla bu haftada? Deneyimlerinizi paylasirsaniZ sevinirim. Mesela soyle mi oluyor dikey gozukurken sonradan paralel mi oluyor genital cikintisi🙄

Bana 12. haftada doktorum bebeğimin erkek olabileceğini söylemişti.Hatta pipi bile gördük :) Ama sanırım 14. hafta gibi kız dedi.3lü taramada da kız dedi.Başka iki doktor daha baktı ve onlar da kız dedi.Nub teorisine göre söylememişti.Direkt bacak arasına baktık:)Ama gördüğümüz şey kordon da olabilir demişti.Kordonmuş demek ki.

Bana 12. haftada doktorum bebeğimin erkek olabileceğini söylemişti.Hatta pipi bile gördük :) Ama sanırım 14. hafta gibi kız dedi.3lü taramada da kız dedi.Başka iki doktor daha baktı ve onlar da kız dedi.Nub teorisine göre söylememişti.Direkt bacak arasına baktık:)Ama gördüğümüz şey kordon da olabilir demişti.Kordonmuş demek ki.

yaaa bence o zaman bende kesin erkek diye dusunmemeliyim daha cok erken. Banada doktor bacak arasi cok kalabalik kordon orda dedi cok heyecanli bi kiz bi erkek 😂 enn net 16 mi o zaman?

yaaa bence o zaman bende kesin erkek diye dusunmemeliyim daha cok erken. Banada doktor bacak arasi cok kalabalik kordon orda dedi cok heyecanli bi kiz bi erkek 😂 enn net 16 mi o zaman?
Forumda bu konuda uzman bir üye var 12 haftalık ultrason resmine yorum yapıyor bana kız dedi ki o hafta doktorum erkek gibi demişti 16 hafta kiz oldugu kesinleşti

Yorum yaptım usg sine ne dik nede paralel nubu karşıya bakıyor 😊 başka usg istedim olmadıgını söyledi
Cinsiyet mevzusu bende de merak konusu şimdiye kadar ultrason fotoğrafı yok elimde devlette vermiyorlar belki olursa sanırım bende bı konu açarım tahmin için 😃🤗

Cinsiyet mevzusu bende de merak konusu şimdiye kadar ultrason fotoğrafı yok elimde devlette vermiyorlar belki olursa sanırım bende bı konu açarım tahmin için 😃🤗

Burada tahmin yapıyoruz ☺😊

Bencede güvenme cnm 12 hafta cokerken mesela benim geç dollenmeydi 12 haftada kıza benziyo dedi henüz organ bile net gizukmuyodu sanırım buna dayanarak dedi ama 17 haftada erkek olduğunu gördük hemde coknet bisekilde😀

X