Cinsiyet tahmini sonradan degisenler?

Cinsiyet tahmini yapılabilir mi

Eklentiler

• IMG_20201218_145822.jpg
    IMG_20201218_145822.jpg
    131,8 KB · Görüntüleme: 423
Atıyorum şimdi

Eklentiler

• 16109812248659026954721284439213.jpg
    16109812248659026954721284439213.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 359
Kizlaaaaaaaar yardimci olabilirmisiniz??? Doktorum %100 erkek dedi ama kordonda olabilirmis internetten oyle okudum. Kafam karisti. Bir bakarsaniz sevinirim. Sevgili Ikra meyra Ikra meyra sizinde fikrinizi almak istedim.
Sizin bebeğiniz neymiş 🙈 ben ve eşim kız görüyoruz rüyamızda. 13 haftalıkken %80 erkek dedi doktor yani çarşamba. Halâ içimden kız geçiyor. İkraMeyra hanımda kız dedi başka bi arkadaş burdan oda kız dedi 🙈. Bacak arasını gördük aynı böyle. Bildiğimiz pipi 😆.

Eklentiler

• 4AC954B3-A393-4D55-9F42-697B81BB59B5.jpeg
    4AC954B3-A393-4D55-9F42-697B81BB59B5.jpeg
    30,7 KB · Görüntüleme: 247
Sizin bebeğiniz neymiş 🙈 ben ve eşim kız görüyoruz rüyamızda. 13 haftalıkken %80 erkek dedi doktor yani çarşamba. Halâ içimden kız geçiyor. İkraMeyra hanımda kız dedi başka bi arkadaş burdan oda kız dedi 🙈. Bacak arasını gördük aynı böyle. Bildiğimiz pipi 😆.
Merhaba sevgili anne adayı :) tam okuyup geçiyordum ki, ultrason çıktısını gördüm aa dedim oğlumun bacak arası fotoğrafı. Ben ikinci oğluma hamileyim ve doktor 14. Haftada bu fotoğrafın aynısını verdi pipi diye. Sizin kaçıncı çocuğunuz, ilk mi bilmiyorum ama ben çok mutlu oldum, oğlum ileride kendi cinsiyetinden bir kardese, menfaatsiz bir arkadaşliga sahip olacak diye, birbirlerine destek olacaklar diye. :) Birini avukat, birini doktor yaptım bile kafamdan 😄 üzülmeyin, sevinin bence. İleri de bir de kızınız olur inşallah.

Bana 12. haftada doktorum bebeğimin erkek olabileceğini söylemişti.Hatta pipi bile gördük :) Ama sanırım 14. hafta gibi kız dedi.3lü taramada da kız dedi.Başka iki doktor daha baktı ve onlar da kız dedi.Nub teorisine göre söylememişti.Direkt bacak arasına baktık:)Ama gördüğümüz şey kordon da olabilir demişti.Kordonmuş demek ki.
Benim de ayni sey oldu gosterdi bize megerse o kordonmus 12 de erkek 16 da kiz dendi

Merhaba sevgili anne adayı :) tam okuyup geçiyordum ki, ultrason çıktısını gördüm aa dedim oğlumun bacak arası fotoğrafı. Ben ikinci oğluma hamileyim ve doktor 14. Haftada bu fotoğrafın aynısını verdi pipi diye. Sizin kaçıncı çocuğunuz, ilk mi bilmiyorum ama ben çok mutlu oldum, oğlum ileride kendi cinsiyetinden bir kardese, menfaatsiz bir arkadaşliga sahip olacak diye, birbirlerine destek olacaklar diye. :) Birini avukat, birini doktor yaptım bile kafamdan 😄 üzülmeyin, sevinin bence. İleri de bir de kızınız olur inşallah.
Rabbim Hayırlı evlatlar versin. İkinci bu 🙈 ilki oğlan evet. Kaynanama sinirimden kız olsun istiyorum açıkcası 😂 yoksa cinsiyet ayrımı yapan birisi değilim. Rabbimin emanetleri sonuçta isyan etmek olmaz. Sakinleştim ama. Onada söylemedim erkek olduğunu. Yani şuraya neler söylediğini size yazsam ağzınız açık kalır. Rabbimin bir bildiği var bunların aileye kız vermemiş. Kendisinin 3 oğlu var, eltisinin 2, diğer eltisinin 2, görümcesinin 4. Şu 3 günde resmen huzursuzluk çıkarttı. Allaha havale ettim. Tayinimizde İstanbula çıktı ohhh hepten uzaklaştım çok mutluyum 😂😂. Araya 1000 km koydum.

Rabbim Hayırlı evlatlar versin. İkinci bu 🙈 ilki oğlan evet. Kaynanama sinirimden kız olsun istiyorum açıkcası 😂 yoksa cinsiyet ayrımı yapan birisi değilim. Rabbimin emanetleri sonuçta isyan etmek olmaz. Sakinleştim ama. Onada söylemedim erkek olduğunu. Yani şuraya neler söylediğini size yazsam ağzınız açık kalır. Rabbimin bir bildiği var bunların aileye kız vermemiş. Kendisinin 3 oğlu var, eltisinin 2, diğer eltisinin 2, görümcesinin 4. Şu 3 günde resmen huzursuzluk çıkarttı. Allaha havale ettim. Tayinimizde İstanbula çıktı ohhh hepten uzaklaştım çok mutluyum 😂😂. Araya 1000 km koydum.
Kayinvalideler böyle işte. Kız olur, oğlan olsaydı derler, oğlan olur kız olsaydı derler. Oğullarından geçen ne ise, cinsiyet o oluyor diyemezsin de. : ) Benim kayınvalide tarafımda kız olsun çamurdan olsun kafasindadir. Ama öyle tatlı bir oğlum oldu ki, hepsi aşık şimdi :) ikinci oğlum olacağını söylediğimde, ilki gibi tatlı olur inşallah dediler. :) bilmiyorum ya, benimde hayalim hep iki oğlan bir kızdı. Belki gerçek olacak, belki de yine oğlum olacak, bilemiyorum. Rabbimden tek isteğim, sağlık. :) Bebeğiniz sağlıkla gelsin inşallah. Doğduklarında öyle saf öyle masum oluyorlar ki, kızmış erkekmis inanın farketmiyor. ❤️

Gitmeden cikolata veya tatli bir sey yiyin hareketleniyor o zaman
Aslında erkek daha erken belli oluyor sanki 12de erkek diyorlar ve çıkıyor ama belli olmaz
Onlar kemik yapısıyla falan yorum yapıyorlar

X