Cinsiyet tahmini

fistikkrokan

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
149
127
Hanımlar merhaba. 11 haftalık hamileyim. Erken olduğunu bilmeme rağmen doktora cinsiyeti ne olabilir diye sorduğumda kesin olmamakla birlikte bir olasılıktan bahsetti. Ramzi teorisi de denilen durum kısaca plasentanın duruşuna göre bebeğin cinsiyetini belirlemede yardımcı olduğunu söyledi. Benim plasentamın sağ arkada olmasından dolayı %60 erkek olabileceğini söyledi. Böyle bir ihtimal var mı gerçekten? Cinsiyet tahmini bu şekilde tutan oldu mu?

11. Haftada plasenta daha cok yenidir ve tutunmamis bile olabilir. O yuzden bu tahmin bana cok mantikli gelmedi. Saglikla alin kucaginiza

11. Haftada plasenta daha cok yenidir ve tutunmamis bile olabilir. O yuzden bu tahmin bana cok mantikli gelmedi. Saglikla alin kucaginiza
İnternetten araştırınca %85 doğru falan yazıyordu bilemedim :/ dediğiniz doğru gerçi hakkımızda hayırlısı, çok teşekkürler :)

Hanımlar merhaba. 11 haftalık hamileyim. Erken olduğunu bilmeme rağmen doktora cinsiyeti ne olabilir diye sorduğumda kesin olmamakla birlikte bir olasılıktan bahsetti. Ramzi teorisi de denilen durum kısaca plasentanın duruşuna göre bebeğin cinsiyetini belirlemede yardımcı olduğunu söyledi. Benim plasentamın sağ arkada olmasından dolayı %60 erkek olabileceğini söyledi. Böyle bir ihtimal var mı gerçekten? Cinsiyet tahmini bu şekilde tutan oldu mu?
Ayni yorumu doktor bana 7. Haftada yapti ama sizin tam tersinizi soyledi sagda oldugu icin kiz olabilir dedi

Ayni yorumu doktor bana 7. Haftada yapti ama sizin tam tersinizi soyledi sagda oldugu icin kiz olabilir dedi
Şimdi aklım karıştı, çünkü geçen hafta 2li taramada erkek olabilir dedi. Nette de Ramzi teorisinde ultrason fotoğrafına bakıp incelediğimde erkek olduğunu gördüm

Şimdi aklım karıştı, çünkü geçen hafta 2li taramada erkek olabilir dedi. Nette de Ramzi teorisinde ultrason fotoğrafına bakıp incelediğimde erkek olduğunu gördüm
Ama 2 li testte zaten cinsiyet bellidir ramziyle alakasi yokki 10. Haftadan itibaren nub teorisi devreye giriyor . Ramzi ye 6 7 8 Haftalarda bakabilirsin. Bak resim atayim 7 haftalik

Iste 7 hFta

Eklentiler

• 20190418_170331.jpg
    20190418_170331.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 3.215
Ben sanıyordum ki ramzi teorisinin belli bir hafta sınırı yok, nub teorisine baktım ama anlamadım o çıkıntıyı göremedim. Sizin ramzi teorisine göre doğru mu çıktı peki
Ben daha cinsiyt ogrenemedm canim kendi doktorum 16 dan once cinsiyet soyleyemem dedi pazartesi bir klinige gidip sorcam

ben oglumdada cın takvmıne bkmısdım dogru cıktı kızımdada suan dogru cıktı bnm kız altı ay gostermedı kendını :)dort boyutluda cıkıyor net
Benim cin takvimi buna erkek diyor ama bakalim pazartesi ogrenebilirim umarim 13 haftalik oluyor 😁

X