Cinsiyetde karışıklık

Afraa35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2015
466
267
Merhaba arkadaşlar beni tanıyanlar olur uzun zamandır giremedim sıkıntılı bir hamilelik geçirdim şuanki sorunum ise 20 haftalık iken ikinci düzey ultrasona girdim özel birhastanede şükür bebegim iyi fakat cinsiyet meselesi kafamı çok karıştırdı aynı doktor aynı gün 5 dakika önce bebeginin kız oldugunu söyledi eminmisniz dedigimde tabiki eminim net görünüyor kutusu olan erkek mi olur dedi 5 dakika sonra ise aaa yanılmışım bu erkek hatta pipisiyle oynuyor dedi hatta ultrason fotografı verdi ben güven duymadım şuan 22 haftalığım devlete gittim emin olmak için ona da sordum tam net görünmüyor ama bence kız çünkü erkek olsa çok net anlardım dedi bende anlattım böyle böyle hazırlık yapmayımben emin olana kadar dedim hayır yap kıza göre yap kız çünkü dedi şimdi kafam o kadar karışık ki Bi oğlum var cinsiyet önemli degil belirsizlik zor şimdi düşünüyorum 2. Düzey ultrason da yanılma daha az olur ama doktor güven vermedi e bu da kız dedi fotografı atıcam sizce bu kordon olabilir mi böyle birşey yaşayan varsa lütfen fikir versin

Eklentiler

• IMG_20190418_130940.jpg
    IMG_20190418_130940.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 874
  • IMG_20190418_130917.jpg
    IMG_20190418_130917.jpg
    130,2 KB · Görüntüleme: 863
O zaman lahana suyu testi yap sen de. Mor kalırsa kız, pembeye dönerse erkek.Onu bunu bilmem de, nötr renk al, beyaz, sarı, krem, yeşil. Hem kız hem erkek giyiyor. Doğunca anlarsın.

Resimlerden ben anlayamadım. Belirsizlik başlarda bende de oldu ama 20 hafta da çok net söylediler sasirdim bir ay daha bekle önümüzde ay net söylerler ona gore alırsın acele etme

Benim 12. Haftada doktorum benziyor dedi 14. Hafta.kesin.dedi saka mi bu hala kaç.hafta olmuş pes

X