Çirkin kız olmak...

Teşekkürler cevap için ben 1 ml ilk yaptırmak istiyorum, açıkçası artık bunu yapan insan sayısı artıyor ve artık her yerde aynı yüzler var gibi oluyor bu yüzden kaygılarım var :eğlence:
Şimdi nasıl desem ?
Ben sen o misal elimize angelina jolie resmî alıp gidip beni böle yap dersek ne olur ortalık angelina dolar dimi hep aynı olurız...
Hoş senin yüz hattın bu ölçüyü kabul ederken Seksi Bombaya döndürürken benimki belki bir ördeğe döner ...

Ben ne yaptım doktorcum benim bu dudakları al
Doğalına sadık kalmak kaydıyla hafif bir dolgunluk ver asimetrilerini gider vede çerçeve hattını daha belirgin yap (ördek gibi gezdirme bu hosbessi dedim ) kendimi emanet ettim.
Hatta ben yarım tüp aman ha diye yerlere de attım kendimi ama ne oldu dudaklarım 1.5tüp yedi ...

işin sırrı işinin ehliyle beraber kendi dinamiklerini bilip ona göre uygulama yapmakta

Benim bir arkadasim var/di gerci numarasini bulsam hala var :) neyse
Kendisi erkek ama simdi allah affetsin,yok yani nerden baksan oluru yoktu ama adamda bir ses tonu ve muhabbeti vardi ki o adam nasil guzellesirdi gozunde varya...
Demem o ki herkesin bir 'meziyeti' var
Kiminin acikca gorunur kiminin detayinda gizli...

Ben eminim ki sana kendi kesfetme firsati tanımamışlar...bilincaltini doldurdular da doldurdular, adriana lima da olsan hakkinda ki fikrin degismesi bu yuzden zor olabilir

Çok merak ediyorum cidden ne kadar çirkin olabilirsin ki. Olamazsın. Bana fotoğrafını atar mısın? Göremediğin güzellikleri gösteririm ve farketmeni sağlarım. Ki eminim çirkin değilsin

Ben bitane güzel tanıyorum yeğenimin karısı, aboo çıngıraklı yılan, 9 basli şahmaran, sinsi mikrop bisey .. insanın gönlü güzel olsun , ne kadar çirkin olabilirsin ,ayrıca bana gore iyi insan kötü insan vardır, çirkin yoktur bakımsız yada nasıl bakımlı olacağını bilmeyen vardır. Bence sen çok güzelsin

Güzellik göreceli. Herkesin bayıldığı Kıvanç Tatlıtuğ, kadir İnanır, Kenan imirzalıoğlu falan benim gözüme güzel gelmiyor mesela.

Problem sizde değil, çevreniz hadsiz insanlarla dolu.

Öte yandan fiziksel görüntüyle çok mutsuzsanız estetik yaptırabilirsiniz belki para biriktirip.

Herkese merhaba.

Çok üzgünül, çok yıprandım...
Ben açıkça sı çok çirkinim, bunu size yok güzelsindir deyin diye demiyorum. Çirkinim işte, çevremdeki insanlar da bunu söylüyor. 23 yaşındayım yakında 24 olucam. Hiç bir erkek beni sevmedi, ben hep mutlu çiftleri izledim. Ne giysem ne yapsam surat aynı surat. Kendimden iğreniyorum artık keşke annem beni hiç doğurmasaydı diyorum.
Türkiye den uzaktan bir akrabağımız (erkek) bana interneten sırnaşmaya başladı. Bende salağım ya ilk defa birinin hoşuna gittim diye içten içe çok sevindim, ilk dera birisinin ilgisini çektiğimi düşünüyordum salağım ya. Oysa ki o herif tüm paralı kadınlara kızlara asılıyormuş sonra da b*k gibi bırakıyormuş ( bunu bir sürü kıza yapmış herkesin dilinde ama ben saf olduğumdan anlamamıştım). Ben zengin bile hiç değilim. Avrupa da yaşadığımız için bizi zengin zanediyorlar oysaki aldığım elbiseler bile hepsi 2. el. Neyse o erkeğin huyunu dün kuzenim bana anlattı dedi ki : " K. çirkin kızları tavlayıp ne kadar para alabiliyorsa alıp sonra başka birisini buluyormuş" sonra dank etti işte bana...
Hayatım da ilk defa birinin hoşuna gittim diye sevinmiştim.
Arkadaşlar bu ilk değil çirkinliğimle ilgili yapılan kötülük. Çirkinliğimi ailem bile yüzeme vuruyor. Türkiye ye gittiğimde bile aynı şey. Örnek vermek gerekirse amcam beni hep bir kıza benzetir iki dakika geçmeden de "ay o kız kendine 30 kilo makyaj yapınca bile çirkin" der. Böyle size 1000 örnek verebilirim.
Size yemin ediyorum kötü birisi değilim, herkesin derdine koşan, çok sesiz birisiyim. Kendimden nefret ettim, herşeyim den nefret ettim.
Gözlerime bakıp çok çirkinsin diyen çocuğu da unutmuyorum.
Yeni bir yıl ve yine aynı şey. Usandım.
Dişlerim çok iğrençti tüm birikimimi koyup yaptırdım birşey değişmedi, çok zayıftım şeker yağ yedim şişmanladım yine birşey değişmedi. Bana hep böyle mi davranılacak? Beni hiç bir zaman biri sevmicek mi? Allah vergisi güzel olan kızlar, ablalar lütfen ne kadar şanslı olduğunuzu bilin ve benim gibi salak saf ve çirkin insanları ezmeyin.

kuzeninin söylediği ne kadar da büyük bi ayıp!!!
o çocuk çirkin kızları tavlıyor da ne demek sana laf mı sokmaya çalışıyor ne bu hadsizlik ?!?!?
ayrıca amcan da kim oluyor biscolata erkeği mi acaba?
Hiç kimse mükemmel değil ki, herkes kusurlarını örtecek birşeyler yapmaya çalışıyor. benim de yıllardır geçmeyen sivilce problemim var, ergenlik de bitti yaş 22. fondotensiz çıkmazdım şimdi kalkınca yüzümü yıkayıp çıkıyorum evden. en başta kendinle barışmayı bilmelisin.
ayrıca çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. bak mesela bir kadında makyaj gerçekten özgüveni fulluyor. zayıftım kilo da aldım demişsin. git sporuna, göbek basen varsa eritirsin, hem hobi kazanmış olursun, fıstık gibi fizik yaparsın, modayı takip edip kendine tarz yaratabilirsin, youtube da milyon tane makyaj videosu var, sıkıldıkça aç izle. saçlarını boyat veya kestir bir değişiklik yap mesela.

yazık ediyorsun kendine, kimse senin kalbinden daha güzel değil.

Son düzenleme:
Insanlar cok kotu ama dusunsene (sen cirkinim dedigin icin diyorum) cirkin bile olsan kotu ve cirkin bir kalp daha zavalli senin halinden, yarin bir gun emin ol kalbini kiranlara Allah karsiligini verir kendini yok yere uzme senide seven seninde sevecegin biri mutlaka cikar.

Ben senin çirkin olduğuna inanmadim. Sen ilgi ve sevgi istiyorsun karşı cinsten. Bu da olmayınca çirkin oldugum için demeye başlıyorsun. Birisi seni elbet bir gün sevecek, işte o zaman sadece sen değil dünyan güzellesecek:) Biraz daha sabır. Kendini geliştirmeye bak

Ayrıca en önemlisi sağlık sağlık sağlık. Geçen kan verdim yüreğim ağzıma geldi korktugum şey çıkacak diye. Şükür normal çıktı ama bana deselerdi ki güzelligi onu bunu alip sagligini veriyoruz kabuldum. Sağlığın yerindeyse her şeye care çözüm var. Bi de bir daha kilo alacağım diye yağ şeker tüketme lütfen dengeli ve sağlıklı kilo al.

Düşünüyorum da ben hiç çirkin insan görmedim.herkes kendinde kusur bulur.ama cidden çirkin diince aklıma hiç kimse gelmiyor o yüzden sizin de eminim kendinize has,başkasının çekici bulduğu yonunuz vardır.kendinizi sevmeyi öğrenin,ne yaparsaniz başkası için değil kendiniz için yapın o zaman gerçekten mutlu olursunuz ve su anki düşünceleriniz de değişmeye baslar O zaman

Zamanı vakti gelmemiştir canım. Ben bir bayanın çirkin olabileceğini düşünmüyorum sadece bakımsız vardır. Valla bakım yapıp iki topuklu giydin mi olay bitiyor

Canim benim eğer gerçekten çirkin olsaydın şanslı olurdun. Çok yakışıklı anlayışlı dünyalar iyisi bi sevgilin olurdu. Çirkinlerin kismeti böyle . Sen kendini çirkin sananlardansın.

Ya öyle deme çok üzüldüm kendine çirkin deme canım olur mu öyle şey bikac arkadaş yazmış vakti gelmemiştir daha diye kesinlikle katılıyorum sen calisiyor musun okuyor musun bilmiyorum hele bi kendini kurtar iş güç sahibi ol sonra neyinden mutsuzsan yaptır bak benim de burnum çok çirkin 34 yaşındayım önceleri çok takardım saçımla kapatmaya çalışırdım falan gençken. Sonra kabullendim saçıma basima özen gösterdim ne bileyim giyim kuşam ya bi aura vardır ya hani hah o insanları çok etkiliyor sen kendine güven karşı tarafa da hissettirirsin. Şuan yaptırmadım bile hiç problemim yok burnumla.

Dün kitapcidaydim bir kadın geldi nasıl havalı bakımlı yere bakıyorum kitaplara bakıyorum kadının yüzüne bakmadım bile ama havası vardı anlatabildim mi ?

Hepimizin yüzünü gözünü incelesen bisürü kusur vardır ama ne yapıyoruz iste bi şekild e onları kapatmayı başarıyoruz başarı olsun özbakım olsun gu c ve kendine güven olsun...

Size çooook teşekkür ederim yorumlarınız için. Hepsini okudum Allah razı olsun.
Bazılarını kayıt ettim.
Ben alışkındım fiziğimle ilgili kötü yorumlara. Ama o erkeğin yaptığı çok zoruma gitti dünden beri onu düşünüyorum. Nasıl o kadar saf olabildiğimi ve niye bir insanın başkalarının duygularıyla oynadığını... davul bile dengi dengine aptalık yaptım inanarak.
Soranlar için söylüyorum hemşirelik okuyorum yani daha öğrenciyim ve her öğrenci gibi estetiğe şimdilik verecek param yok.
Arkadaşlar kendime güvenim gelmesi için ne yapabilirim ve insanların dedikleri iğrenç şeylerlere değer vermemek için bir şey var mı?
Iyiki varsınız sizden başka kimseye bu derdimi anlatamam
Cok guzel bir meslegin var. Doktorlara ve hemsirelere ayri bir saygim var. Mesleginde iyi hatta en iyisi olmaya calis buna odaklan. Bir seyler basarmak kendine guvenini artiracaktir. Baska bir yetenegin varsa onun uzerinde calisip gelistirebilirsin. Cok gencsin daha, yeterli enerjin ve zamanin var.İnsanlari takmama konusunu kendi icinde cozemiyorsan psikolojik yardim alabilirsin.

Insanlar "cok güzelsin" der.Yüz ve fiziken cekici bir kadin oldugum söylenir.
Kendimi övme derdinde degilim tamamen konuya istinaden.
Tesadüfi gelisen mutluluk ve basarilarim hiç yoktur mesela.
Insanlar "Sanslisin,iyi bir isin istediklerini yapabilecegin sartlarin var derler.
Didinerek,emekler vererek gece uyumayarak elde ettim suanki konumumu.Ve hala daha uyuyamiyorum.Mevcut durumu koruma mücadelem bitmiyor hic.O rahatliga ulasamadim henüz.
Hani güzelim ya etrafimda begenen birlikte olmak isteyen erkekler hep olur.
Ama nerde afedersiniz öküz,kisiligini evrimini tamamlayamamis tipler var beni bulur.
Beraberlik yasamasi ayri dert bazen laf dahi anlatamiyorsun.Öylesine yoruluyorsun ki "akilli,vicdanli"insanlara hasret kaliyorsun.
Etrafin kalabalik olur ama hep bos,anlayissiz,cikarsiz kisilikler.
Mutsuz,bedbaht,kisir döngüler icinde kivranip duran bir insan haline geliyorsun zamanla.
Kisacasi güzellik salt olarak basli basina bir sans ve mutluluk getirmiyor.
Güzellik degil,sans dileyin.

Ben çirkin olduğunuzu sanmıyorum, belki doğru ürün kullanmıyorsunuz, doğru makyajı doğru kıyafet seçimini yapmıyorsunuz ne biliyim sadece seçimlerde hata vardır, çirkin olduğunuzu kesinlikle düşünmüyorum tekrar söyleyim.

Bir insan ne kadar cirkin olabilir ki ? Kendini bu sekilde uzme nereni begenmiyrsun mesela onlari soyle alnin mi.genis kahkul kestir burnun mu uzun makyaj hilesi kullan kulaklarin mi kepce mesela sac bandi kullan dudaklarinda minsorun gozunde gi nerende kendini neden cirkin ssaniyorsun onu ac biz biz de sana cozum sunalim

X