Kekler - Pastalar Cocostar Pasta

Ellerine emeğine sağlık canım. Çok güzel görünüyor yarışmada başarılar dilerim

Ne ettiysen, çok güzel etmişsin. Neyse, başka bahara rakip oluruz artık
Sizlerle yarışmak güzeldi pearlshine ve Margaret Hale
Yok yok sen beni boşver ama Margaret Hale konusunda haklısın, bu hafta o ortadan kalksın da diğer haftalara bakacağız artık şaka bir yana kadınlar kulübünün oylama kriterleri değişiyor, hiç belli olmaz ,senin tarifin ve sunumun da çok iyi bu arada ,kısmet

Boşluk bulursam katılıma devam edeceğim, yoksa anca sizleri uzaktan izleyeceğim sanırım.
Evet, bu hafta ikinizden biri oylamayı göğüsleyecek. Benim tarifimin tek artısı, bilindik olması.
Bakalım, kimin nasibi olacak

Ooo kuzuuu yine yapmissin,uzatsam elimi çileği alacağım gibi eminim tadida çok güzeldir ellerine sağlık başarılar dilerim canım benim
Çok teşekkür ederim tatlı dilli kiraz güzelim Tadı gerçekten çok güzeldi ama sunum konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim, bende senin cheeaecakeden esinlendim birazcık ama diğer sunumlar çok fena ateş etti ,bu kadar bir şeyler oldu işte

Of of of bugün şölenler bitmiyor, bu nasıl güzel bir sunumdur eline sağlık pearl

Katılabilirsin inşallah canım diğerlerine de ama belli olmaz belki bu hafta alırsın gerek kalmaz katılmana yok canım ,bana gelene kadar çok iyi tarif ve sunumlar var, daha neler gelecek kim bilir, güzel yorumların için çok teşekkürler yine de

Ellerine sağlık çok güzel olmuş

Ellerine sağlık canım harika olmuş bol şans diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…