İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 4.Sınıfa giden Velilerin ve Öğrencilerin Paylaşım Alanı :)))

rivayete göre en zor 5. sınıfmış bakalım görcez:KK1:
4+4 sistemindn dolayı 5.sınıf çetin geçecek öğretmen 5.sınıf bilgilerini de bu yıl öğretmek istiyor ama imkansız .çocukarı yarı yolda bırakacağı için çok üzülüyor seneye sıkıntı yaşacağımızı üzerine basa basa söylüyor. hayırlısı artık
oğlumun ing kursunda tanıştığım üst sınıftaki veliler 4.sınıf için zor, 5.sınıf kolay dedi ama denemeden bilemeyiz tabi..benimkin de henüz eve gelince okulda gördüğü dersi tekrar etme gibi bir alışkanlığı yok..bunu yapması önemli bence ama nasıl alışkanlık haline getirecek bilmiyorum. öğretmenin verdiği bir iki sayfa ödevi yapyor tamam..ben akşam gidince okulistikten açtırıyorum bazen konulara bakması için ama ben dürtmeden yapmıyor maalesef..

çocuklar çok yoruluyor:KK14: ev gelir gelmez ders tekrarı yapan çocuk var mı ki :KK31: bizim ki yalvar yakar ödev yapıyor :KK14::KK14:

Pek durgun buralar:-:-)-(
Bugun fen yazilisi olmuslar oglum cok uclarda cvp vermis yaptiklari dogru sayilir mi sayilmaz mi bilmiyorum

Son düzenleme:
Pek durgun buralar:-:-)-(
Bugun fen yazilisi olmuslar oglum cok uclarda cvp vermis yaptiklari dogru sayilir mi sayilmaz mi bilmiyorum

haftada 5 gün kpss 2 gün klavye kursu
açıköğretim sosyoloji
ve sıla
bilmem anaaaadabildim mi:KK31::KK31::KK31::KK31:

:KK52::KK52::KK52::KK52:

bizimkiler nihayet bu hafta 2. sınavlarını oluyorlar, fenden 100 almış bi o belli oldu şimdilik

günaydın hanımlarrr
bizim de 3 sınav tarihleri açıklandı 09.01.2013 itibari ile 3. sınvalara başlıyoruz
chess niye hesabı pasif noldu ki :44::44:

bizimkiler matematik ve türkçeden 2 sınav oldular. sosyalden oldukları 2.yazılıya performans demişti gerçektende e okula girmedi notları..sınavın ortalaması da diğer sınavlara göre düşükmüş, oğlumun dediğine göre davranışlara göre yükseltecek yada indirecekmiş, kanaat kullanıcak heralde bu sınav notu için. fen, din, ingilizce, trafik, sosyal (performansı saymazsak) hala
1.yazılımızla duruyoruz..sınavlar ders saatine göre olacak demişti öğretmen sanırım iki sınav olacak bu derslerden. Siz de durumlar nasıl hepsinden 3 sınav mı oluyorsunuz.

Son düzenleme:
haftada 5 gün kpss 2 gün klavye kursu
açıköğretim sosyoloji
ve sıla
bilmem anaaaadabildim mi:KK31::KK31::KK31::KK31:

:KK52::KK52::KK52::KK52:
anladımm:KK53::KK53::KK53:
günaydın hanımlarrr
bizim de 3 sınav tarihleri açıklandı 09.01.2013 itibari ile 3. sınvalara başlıyoruz
chess niye hesabı pasif noldu ki :44::44:
gunaydın canım yazılı tarihlerimiz yakın ikinci yazılı notları iç açıcı gelmedi üçüncüleri düşünemiyorumm:KK14:
chess in durumu doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar hesabıdır:KK14::KK14:
bizimkiler matematik ve türkçeden 2 sınav oldular. sosyalden oldukları 2.yazılıya performans demişti gerçektende e okula girmedi notları..sınavın ortalaması da diğer sınavlara göre düşükmüş, oğlumun dediğine göre davranışlara göre yükseltecek yada indirecekmiş, kanaat kullanıcak heralde bu sınav notu için. fen, din, ingilizce, trafik, sosyal (performansı saymazsak) hala
1.yazılımızla duruyoruz..sınavlar ders saatine göre olacak demişti öğretmen sanırım iki sınav olacak bu derslerden. Siz de durumlar nasıl hepsinden 3 sınav mı oluyorsunuz.

meroza bizim böyle bir durum olmadı ikinci yazılıları olduk yine duruma göre kanaatt notu kullanılacak:KK53: ama kanaat yazılı yerine geçmiyor .siz neden 2 yazılıları olmadınız ilginç

anladımm:KK53::KK53::KK53:

gunaydın canım yazılı tarihlerimiz yakın ikinci yazılı notları iç açıcı gelmedi üçüncüleri düşünemiyorumm:KK14:
chess in durumu doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar hesabıdır:KK14::KK14:

meroza bizim böyle bir durum olmadı ikinci yazılıları olduk yine duruma göre kanaatt notu kullanılacak:KK53: ama kanaat yazılı yerine geçmiyor .siz neden 2 yazılıları olmadınız ilginç

bunları da atlatalım işallah canım hayırlısı ile bakalım canım hiç ders çalışmak istemiyorlar yaa şimdi bçöyleyse ileride büyüdüklerinde bizi hiç dinlemeyecekler daha bir asi olacaklar o zaman nasıl yapıcaz bilmiyorum bakalım
chess i site yönetimi mi pasif yaptı ben de kendisi dondur du sandım yaa :44:

merhaba hanımlarr istanbul anadolu yakasına uygun fiyata özel matematik dersi verebilirim .çocuklaırnız için düşünüyorsanız bana mesaj atabilirsiniz:KK55:

bunları da atlatalım işallah canım hayırlısı ile bakalım canım hiç ders çalışmak istemiyorlar yaa şimdi bçöyleyse ileride büyüdüklerinde bizi hiç dinlemeyecekler daha bir asi olacaklar o zaman nasıl yapıcaz bilmiyorum bakalım
chess i site yönetimi mi pasif yaptı ben de kendisi dondur du sandım yaa :44:

Sonlara dogru iyice bunaldilar
ilerisinin sinyalleri simdiden verilior
ben cok anlamiorum kendisi yapmista olabilir gelsin ogreniriz
bugunlerde kimse yazmak istemio:KK43:

hanımlar siyasete bulaştığım için banlandım yine, hicivkar tarzım bayağı etkili oldu sanırım banlanmamda:KK53::KK53:

meldam değerlendirme sınavında sınıfta 1. okulda 2. olmuş

meroza ders saatine göre mesela mat ve türkçede 3 sınav zorunlu, ama mesela sosyal ve ingilizcede hoca isterse 2 isterse 3 sınav yapar ona kalmış

2. yazılı sonuçlarıda fen ve mat 100, sosyal ve türkçe 94

valla açıkcası ben çok bıktım okuldan günleri sayıyorum desem yeri, hiç bişey yaptırmakta içimden gelmiyor, mesela yazmalı ödevlerini hiç yapmıyor artık bende bişey demiyorum

Son düzenleme:
hanımlar siyasete bulaştığım için banlandım yine, hicivkar tarzım bayağı etkili oldu sanırım banlanmamda:KK53::KK53:

meldam değerlendirme sınavında sınıfta 1. okulda 2. olmuş

meroza ders saatine göre mesela mat ve türkçede 3 sınav zorunlu, ama mesela sosyal ve ingilizcede hoca isterse 2 isterse 3 sınav yapar ona kalmış

2. yazılı sonuçlarıda fen ve mat 100, sosyal ve türkçe 94

valla açıkcası ben çok bıktım okuldan günleri sayıyorum desem yeri, hiç bişey yaptırmakta içimden gelmiyor, mesela yazmalı ödevlerini hiç yapmıyor artık bende bişey demiyorum

Chess hosgeldin :) olaylar durulacak gibi degil dogru seylere parmak basiyosun bazi kisileri rahatsiz ediyo bu durum
oglun guzel notlar almis masallah odev ve ders yapmadan bu notlari aliyorsa superr

Chess hosgeldin :) olaylar durulacak gibi degil dogru seylere parmak basiyosun bazi kisileri rahatsiz ediyo bu durum
oglun guzel notlar almis masallah odev ve ders yapmadan bu notlari aliyorsa superr

teşekkür ederim canım:13::13::13:

test ve etkinlik ödevlerini yapıyorda yazma ödevlerini yapmıyor, zaten bencede gereksiz, kitapta saçma sapan bişey yazıyor olsa onuda robot gibi yazıp geçer, yani sadece yazmış olmak için yazıyor ne yazdığına dikkat bile etmiyor, o yüzden gereksiz. Bi de biliyosun biz bayağı ilgilendik şu saate kadar, temeli sağlam attık yani. Eminim çocuğu olmayan biri şu topiği okusa bize güler, bunlar mı okula gidiyor çocukları mı diye, ekşicilerin diline bile düşmüş olabiliriz,:KK1: ama ilkokulda yakından ilgilenmeyince nasıl olcak ki, çocukta zaten ders çalışma bilinci, okul bilinci hiç yokken sıfırdan kazanıyor, bunları ancak aile kazandırabilir, tek başına öğretmenin kazandırabileceğine inanmıyorum

günaydın iyi haftalar kızlar

chess hoşgeldin canım tekrar napıcaksın işte doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış ama yine burdasın hoşgeldin bu arada oğlunu da tebrik ederim valla ders konusuna gelince de al bizden o kadar artık hiç çalışmak istemiyor nedense öğretmen de ödev vermiyor artık valla şu üçüncü sınavalrı da atlatalım da salıcam artık kendisini bana da fenalık geldi o istemiyor ben zorluyorum falan ee sürekli çocuğada dersini çalış demekde sıkıyor tabiki insanı hayırlısı ile bitirelim bakalım bu dönemi ikinci döneme allah kerim diyeceğiz :)

günaydın iyi haftalar kızlar

chess hoşgeldin canım tekrar napıcaksın işte doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış ama yine burdasın hoşgeldin bu arada oğlunu da tebrik ederim valla ders konusuna gelince de al bizden o kadar artık hiç çalışmak istemiyor nedense öğretmen de ödev vermiyor artık valla şu üçüncü sınavalrı da atlatalım da salıcam artık kendisini bana da fenalık geldi o istemiyor ben zorluyorum falan ee sürekli çocuğada dersini çalış demekde sıkıyor tabiki insanı hayırlısı ile bitirelim bakalım bu dönemi ikinci döneme allah kerim diyeceğiz :)

teşekkür ederim canım,:13: aynen ya, çocuğun içinden gelmiyosa zorla naptırabilirsin ki gereksiz gerilim, ara tatilde okulu dersleri özlerler umarım, zaten ilkokulda son dönemleri olcak, bazen onu hatırlatıyorum oğluma, o zaman biraz motive oluyor, ilkokul arkadaşlarını öğretmenini özleyeceğini biliyorum çünkü

ilkokula giden cocuk ortaokul ve lisede neden farklilsiyor simdi daha iyi anliyorum bizlerde yorulduk ilk zamanlar mecburduk zorla birseyler yaptiriyorduk artik ne verebildiysek:)
chess eksinin diline dustuk mu bilmiyorum ama bilgilerim yenilendi her an kullerimden dogabilirim

Bende yeni yilda hepinize basari ,saglik huzur ,mutluluk ,para ve az odev dileriM:-):-):-):-):-)

X