Çocuğum Erekte Oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok wc de tabiki erekte oluyordu tuvaletini yaparken bunun normal olduğunu biliyorum,4-5 adımlık mesafede biz toparlandık zaten yanımıza geliyordu randevu aldım zaten

Şu kk da bir düşman daha edinmişim kendime için karardıysa içinde kalsaydı buraya yazmasaydın,kalbin zaten katran tutmuş senin benim konumla için kararmaz senin.Senin çocuklarınada Allah yardım etsin :/
Senin durumuna ve haline de üzüldüm, niye düşmanın olayım ki? Normal bir durum değil, o yüzden üzüldüm, içim karardı evet. En ufak eleştiride (ki eleştiri bile değildi benimki) niye böyle saldırıyorsun, öfkeleniyorsun? Sen de biliyorsun çünkü normal bir hayatın olmadığını.

Çocuğum yok ayrıca.

Açın Google’ı 4-5 yaş cinsel gelişim yazın, uzman görüşü olan yazıları okuyun, zaten randevu da almışsınız, siz sanırım diğer oğlunuzda böyle bir şey yaşamadığınızdan paniklediniz ama her çocuk farklıdır

soyleyecek çooook şeyim var ama boşa gideceğini biliyorum....size iyi geceler....
Baya reklam yaptın zaten bişey söylemene gerek yok saman altından okyanus misali sana çanak tutanlarında bi yorumlarına baksana hoş mu değil mi.Foyanız meydana çıkınca( bilgelikten bel altı vuruculuğa)topuklamak kolay yol
Bir dahaki konumda seni yine halay başı görmek isterim eski konularımıda al gel olur mu yakışır

Yok çok şükür diğer oğlumda böyle bişey yaşamadım randevu aldım diyorum hemen nasıl aldın deyip ona bile saldırıyorlar bunu ekleme ihtiyacı duydum çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz iyi akşamlar

Eklentiler

• 583FCE24-6221-4497-8350-98B68D9C6E00.png
    121,8 KB · Görüntüleme: 152
Pedagogtan destek alın muhakkak. Erekte olan öğrencim olmuştu. Biz okulda görmezden gelip dikkatini başka yöne çekiyorduk o an. Ailesi pedagoğa götürüyordu.

Piraye'nin yorumlarını okuyunca merak edip baktım da konu sahibi 30 yaşında ve kocası sürekli aldatan 50 küsur yaşında bir adammış maalesef...
Ben karı koca arasındaki tuhaf evlilik yapısından daha çok çocukları için açtığı konular ve yaptığı yorumlarda tutamıyorum kendimi...Evet tutamıyorum dilimi çünkü neredeyse tanıyorum artık kendisini ve ondan daha cok çocuklari için endişeleniyorum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…