çocuk esirgeme kurumları

1 kere gitmiştim kıyafet, bisiklet gibi hediyeler götürmüştüm ama randevuya gerek olmamıştı. hoş bir daha gitmedim, prosedür değiştiyse bilemem. neden gitmediğime gelince, hediye ettiği kıyafetleri ve bisikleti müdürün oğlunun üstünde ve altında görünce, sinirleniyor insan.
Ciddi olamassın!!! :KK43:

Ankara'damısınız kızlar neler yaptınız gittinizmi bende ankaradayım bilgi verirseniz sevinirim

Ben anlamadım valla,kimseden sen yok :KK43:
Ben eşimle konuştum,
hafta içi gidip bir yetkiliyle konuşacağız inşallah.
En azından bilgi alalım.

Giden, gelen var mı?? Ben de size eşlik etmek istiyorum. Şu an memleketteyim, kurbandan sonra gidilecekse ben de varımmm!!:KK31:

Merhaba. Ben yeni uye oldum. Ve Ankara'da yaşıyorum. Ziyaret için istekli olan arkadaşlarla biraraya gelip birlikte hareket etmek isterim ben de. Organizasyonu yakin zaman için yapalim derim. Bana katilan arkadaşlar onerilerini yazsinlar lutfen

Herkes gidelim demis ama bir birlesme haberlesme olmamis sanirsam eger bu konuda birlik olup gidilirse bende katilmak isterim

Ben de gitmek istiyorum ancak tek başıma gidemediğim için bugüne kadar ne huzurevine ne de cocuk yuvalarına gitmedim. Birlikte gidersek çok iyi olur. Aslında sürekli düzenli olarak gitmek istiyorum ama neyle karşılaşacağımı bilmiyorum. Ağlar mıyım, güler miyim, kalbim dayanır mı ya da uzaklaşır mıyım bilmiyorum. Destek olursak birbirimize birlikte isteyenlerle yakın zamanda toplanıp gitsek ne kadar iyi olur. Umarım olur!

Ben de gitmek istiyorum ancak tek başıma gidemediğim için bugüne kadar ne huzurevine ne de cocuk yuvalarına gitmedim. Birlikte gidersek çok iyi olur. Aslında sürekli düzenli olarak gitmek istiyorum ama neyle karşılaşacağımı bilmiyorum. Ağlar mıyım, güler miyim, kalbim dayanır mı ya da uzaklaşır mıyım bilmiyorum. Destek olursak birbirimize birlikte isteyenlerle yakın zamanda toplanıp gitsek ne kadar iyi olur. Umarım olur!

Yazın ayarlayıp gidelim bir gün :)

Merhaba bnm 4 senedir cocuk olmuyor okadar çok istiyorum ki ama olmuyor nasip değilmiş eşimle çok uzun zamandır düşünüyoruz cocuk esirgeme kurumundan evlatlık edinelim diye ama nasıl yapabilir hc bir fikrimiz yok yardımcı olurmusnz

KÜÇÜK PİYALE MAH. YENİ YOL ARA SOKAĞI No: 7 D: Beyoğlu / İstanbul
İstanbul kasımpaşda sık sık gittiğim bir yer

X