Çocuk esirgeme kurumu

Neden kimseden ses çıkmadı anlamadım :KK43:
Gidiyoruz değil mi Burcinsunal ?
Gittiniz mi bilmiyorum ama Artık direk gidilmiyormuş, ben gecen yıl bizim mahallede ki kuruma gittim , sevgi evine dönüşmüş, çocukları bana göstermediler. Genel merkezden izin almak vs gerekiyormuş, çalıştığım içinde o izin işleri ile uğraşamadım. Şimdi durumlar nasıl bilmiyorum, siz sordunuz mu

Bizde bi arkadasimla gitmeye karar verdik.. arkadaşım gidip konusup hangi gun gelelim kac gibi vs bilgi almaya gitmis...

Kapidan iceri almamislar burasi sirk mi sandiniz demis kapidaki gorevli iceriye giremezsiniz demis... arkadasim aciklamis biz gelio cocuklarla vakit gecirmek istiyoruz demis... mudurde pencereden konusmus yok oyle olmaz gelemezsiniz demis... ben cook sasirmistim...

Bir süre gidip sonra gitmeyş kesince çocukların psikolojisi bozuluyor
Bu yüzden kurumlar ziyareti direk kabul etmiyorlar
Genel merkez ile görüşüp izin kapıdı çıkartmak gerekiyor
Düzenli gitmeniz gerekiyor
Ama kıyafet oyuncak vs bağışlayabilirsiniz

Öyle her kafası esen gidemez tabi ,oradaki çocuklar ilgiye sevgiye muhtaç , bir kere geleni hep beklerler sonra ilgi alaka kesinlince üzülürler, bu çocuklara manevi zarar verir diye bence, ama koruyucu aile olmak için başvurup ,haftanın belli günleri bazı çocuklarla düzenli olmak kaydıyla ilgilenilenilebiliyor, diye biliyorum

X