Çocuk kaçırma ile ilgili acil yardım lütfen

sadecebirumuttu

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2023
223
204
33
Arkadaşlar acil birşey sormam gerekıyor. Çocuklarımın görüş günüydü ve aldı şuan babasında ama aldıktan hemen sonra beni engellemiş şimdi fark ettim bu akşam getirmesi gerekiyor normalde mahkeme protokolüne göre yatılı izni yok 1 saat önce aldı çocuklarımı. Şimdi korku saldı içimi kaçırır getirmez diye şüphelendim içim içimi yiyor akşam olana kadar akşam saat 5 çocukları getirme saati. O saatte teslim etmezse eğer polise şikayetçi olsam hemen alırmıyım çocuklarımı yoksa mahkeme ile mi alabilirim ancak. nolur yardımcı olun 155 aradım karakola gelmeniz lazım dedi kendimi tam ifade edemedim telefonda da. Şimdi arabamı falan da dışarı çıkaracak biri yok karşı komşum evde değil ama yine balkondan birine falan seslenir indirtirim arabamı giderim karakola ama içimi ferahlatmak amacıyla yada yol gösterme amacıyla neler yapabilirim diye fikir veremisiniz lütfen bekleyeyim mi 5 e kadar yoksa 5 den önce işlem yapmazlar sanırım

Arkadaşlar acil birşey sormam gerekıyor. Çocuklarımın görüş günüydü ve aldı şuan babasında ama aldıktan hemen sonra beni engellemiş şimdi fark ettim bu akşam getirmesi gerekiyor normalde mahkeme protokolüne göre yatılı izni yok 1 saat önce aldı çocuklarımı. Şimdi korku saldı içimi kaçırır getirmez diye şüphelendim içim içimi yiyor akşam olana kadar akşam saat 5 çocukları getirme saati. O saatte teslim etmezse eğer polise şikayetçi olsam hemen alırmıyım çocuklarımı yoksa mahkeme ile mi alabilirim ancak. nolur yardımcı olun 155 aradım karakola gelmeniz lazım dedi kendimi tam ifade edemedim telefonda da. Şimdi arabamı falan da dışarı çıkaracak biri yok karşı komşum evde değil ama yine balkondan birine falan seslenir indirtirim arabamı giderim karakola ama içimi ferahlatmak amacıyla yada yol gösterme amacıyla neler yapabilirim diye fikir veremisiniz lütfen bekleyeyim mi 5 e kadar yoksa 5 den önce işlem yapmazlar sanırım
Amacı sizi deli etmek bence itibar etmeyin

Babalarını ara, çocuklardan birinin ilacı var, vermeyi unuttum saat tam 2de içmesi gerekiyor de. Ama kavga etmeden sakince söyle, unuttumuşum kusura bakma de, oflama poflama telefonda. Hatta tatlı tatlı konuş, nerdesiniz ben geleyim beraber tatlı yeriz çocuklara değişiklik olur de.

Sizin yalvarmanızı ya da asıl gücün kimde olduğunu bilmenizi isteyip gözdağı vermek istemiş ama çocuklara üzerinden yapılan korkunç bir manipülasyon

İnşallah çok panikledim birden elim ayağım titriyor
Amacı bu zaten canım benim, basit Türk dizilerindeki hareketler bunlar, kaçırsa nereye gidecek. Mutlaka bulunur. Ama seninki ünlü bir şirketin cio su ise orası ayrı tabi, maddi olarak çapı belliyse korkma hiç

Sizin yalvarmanızı ya da asıl gücün kimde olduğunu bilmenizi isteyip gözdağı vermek istemiş ama çocuklara üzerinden yapılan korkunç bir manipülasyon
Kesinlikle çok haklısınız alsa gitse aklım çıkıyor saatinde al saatinde getir dedim çocukları diye aramızda kavga çıktı. Daha doğrusu bu bize maddi olarak yardımcı oluyor çocuklarıma ama çocukları da saat kurallarına uymayıp alıyor. Bende seslenmedim hani tamam babası ıstedıgı gibi gorebılır çocukları sevıyor diye ama sonrasında beni ezmeye çalıştı devamlı suistimal etti beni. zoruma gitti oyuzden saatinde alıp saatinde getirmesini ve maddi hiçbirşey yapma bize madem dedim kavga buyuzden çıktı alır almaz engellemiş beni

Amacı bu zaten canım benim, basit Türk dizilerindeki hareketler bunlar, kaçırsa nereye gidecek. Mutlaka bulunur. Ama seninki ünlü bir şirketin cio su ise orası ayrı tabi, maddi olarak çapı belliyse korkma hiç
Hayır ünlü birisi değil. Maddi olarak normal çalışan birisi. Maddi olarak çok aşırı iyi deıl durumu.

Belki çocuklarla vakit geçirirken aramayın diye engellemiştir en kötü senaryoyu düşünmeyin🙏
İnşallah öyledir çok teşekkür ederim bir umut yazdım buradakı arkadaşlar çok yardımcı oluyor çünkü hepınız çok sağolun 5 e kadar beklemeyı düşünüyorum bende ama hani asıl merak ettiğim 5 de getırmezse polıs hemen mi alır mahkeme mi açılır dıye korktum

Babalarını ara, çocuklardan birinin ilacı var, vermeyi unuttum saat tam 2de içmesi gerekiyor de. Ama kavga etmeden sakince söyle, unuttumuşum kusura bakma de, oflama poflama telefonda. Hatta tatlı tatlı konuş, nerdesiniz ben geleyim beraber tatlı yeriz çocuklara değişiklik olur de.

Eczaneden vitamin alın. Eğer polise gitmeniz gerekirse ve ne ilacı diye sorarlarsa ilacın ismini söylemeyin(mahremiyet sebebiyle söyleyemem deyin).

Babaya: "Saat 16.30'da(öğle yemeğinden 2 saat sonra) ilaç vermeniz gerektiğini" söyleyin. Eğer baba, ilacın adı ne ben alıp vereyim derse, doktor verdi, içmezse ishal oluyor, altına yapıyor deyin. Ortalık batacak diye korkar. Eğer yine de geri getirmezse saat 17.00'de kapısının önüne gidin. Çocukları getirmezse Kades'e basın.

Öncelikle sakin olun.
Şiddet eğilimi var mı babada/eski eşte? Size karşı? Çocuklara karşı?

X