ÇOCUK OKUTMAK İÇİN DOĞDUKTAN SONRA BİRİKTİRMEK ŞART SİZLER NASIL YATIRIM YAPIYORSUNUZ?

sevsoylu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2015
21
19
39
anne olanlar beni anlayacaktır. 5 seneye yakın oğlumun eğitim masraflaı içi birikimimizi tamamladık. şükürler olsun ki yapabildik bu devirde. esas problemimiz gerçekten bu para bi kenarda dururken güzel bir faizle işlensin artsın nasıl yapmak gerek fikir verebilir misiniz?

anne olanlar beni anlayacaktır. 5 seneye yakın oğlumun eğitim masraflaı içi birikimimizi tamamladık. şükürler olsun ki yapabildik bu devirde. esas problemimiz gerçekten bu para bi kenarda dururken güzel bir faizle işlensin artsın nasıl yapmak gerek fikir verebilir misiniz?
Oglum 3 aylik
Hamileligimden beri biriktiriyorum. Tam 1 yil olmus iste

Dolar euro altin fiziki olarak biriktirdim hep. Bir muddet de böyle biriktirmeye devam edicem

dolar düşündünüz mübelki altın döviz tutmak daha iyi olabilir ben arada alıp kenara atıyorum bi bakıyorum param artmış

bence mantıksız sürekli artacağının garantisi yok tatlım. sadeece artmıyorki döviz arada azalıyor borsayı bu kadar yakındanatkip etmem ama döviz mantıksız. Bence banka falan araştırman gerekecek

evet banka kesin gerek bir çok yerde ama n kolay var insanların ağzında dilinde aktifbanka ait bono erkek kardeşim baya memnun araştırın isterseniz ben her detayına hakim olunca rahatlıkla da önerebilirim

Çocuğum yok olursa da devlet okulunda okur.
Daha önceligim kendi hayatıma odaklanmak. Her şeyimden kısıp çocuk için birikim yapamam.

evet banka kesin gerek bir çok yerde ama n kolay var insanların ağzında dilinde aktifbanka ait bono erkek kardeşim baya memnun araştırın isterseniz ben her detayına hakim olunca rahatlıkla da önerebilirim
valla haklısınız teşekkür ederim bende okudum öneriniz güzel araştırdım kafamıza da yattı baya hatta haftaya geçiriyorum buraya paramı faizler mükemmel duruyor inş hep böyle gider

Çocuğum yok olursa da devlet okulunda okur.
Daha önceligim kendi hayatıma odaklanmak. Her şeyimden kısıp çocuk için birikim yapamam.
çocuğum olana kadar bende aynısını diyordum benim arabam benim evim cebimde param tatiller geziler :21:. Şimdi durumlar değişti devlet okulunda da okusa onun için hep köşede bir param olsun istiyorum.4 yıldır Bes ödüyorum ilerde belki yurtdışına gider dil öğrenir diye .Ahhh analık zor zanaat :)

X