Çocuklar da saç dökülmesi

Usagi_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2020
177
35
36
Mrb benim 10 yaşından sonra saçlarım dökülüp seyreldi.şimdi kızım için korkuyorum.4 yaşında bu ara saçları çok dökülüyor gibi geldi bana .benim saçlarım hep döküldüğü için normal mi bilemedim her taramada 5-6 tel geliyor.

Mrb benim 10 yaşından sonra saçlarım dökülüp seyreldi.şimdi kızım için korkuyorum.4 yaşında bu ara saçları çok dökülüyor gibi geldi bana .benim saçlarım hep döküldüğü için normal mi bilemedim her taramada 5-6 tel geliyor.
Benimde kızım 7 yaşında son 20 gündür saç dökülmesi var tüm tahlilleri yapıldı hepsi normal çıktı doktor destek amaçlı çinko verdi 10 gündür kullanıyoruz bi değişiklik yok siz doktora gitmişmiydiniz?

Benimde kızım 7 yaşında son 20 gündür saç dökülmesi var tüm tahlilleri yapıldı hepsi normal çıktı doktor destek amaçlı çinko verdi 10 gündür kullanıyoruz bi değişiklik yok siz doktora gitmişmiydiniz?
Kızım için gitmedim ne kadar saçı dökülüyor ne kadarı dökülme bi fikrim yok çünkü kendimde hep saç dökülmesi vardı

Kızım için gitmedim ne kadar saçı dökülüyor ne kadarı dökülme bi fikrim yok çünkü kendimde hep saç dökülmesi vardı
Benimde saç dökülmem var fakat bende ferritin eksikliği var ondan dökülüyor kızımdaki dökülmeyi anlayamadım değerleri normal birden bire başladı 🤷‍♀️

Benimde saç dökülmem var fakat bende ferritin eksikliği var ondan dökülüyor kızımdaki dökülmeyi anlayamadım değerleri normal birden bire başladı 🤷‍♀️
Bende de erkek tipi dökülme ve ferritin düşük.sizin değeriniz kaç ve dr ilaç verdi mi acaba

Merhaba kizlar forumda yazmayali cok olmuss benim kizim 15 aylik ve her taramada 5-6tel tarakta goruyorum bir de parmaklarimla sacinin arasinda gezerken bi iki tel elime geliyor normal mi bilemedim cok panik oldum kan verdik daha sonucu cikmadi

Bir arkadaşımın sizin kızınız yaşında kızının da saçı dökülüyordu onun strestenmiş. Sıkıntılı dönemler atlatmışlardı. Kızınızın bilmediğiniz bir sıkıntısı olabilir mi? Bir de ergenlikten önce saç dökülmesi normal değil benim bildiğim çoxukların saçları yetişkinler gibi dökülmez

X