Çocuklarım Ve Başaramadığım Anneliğim

Milana22

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
14.818
58.952
Konudaki tek suclu esiniz
Zor bir cocuk annesi olarak sizi anliyorum ancak bu cocuklari tek basiniza yapmadiniz
Neden esiniz ile konusmuyorsunuz?
Bu adam boyleydi ise de neden evlendiniz ve cocuk yaptiniz?
 

Tess of the Durbervilles

😒 köy 🤨 istemez
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2016
659
1.510
Sizin anneliğinizi sorgulamanız üzücü zaten kendinizi paralıyorsunuz. Kocanızın kendini değiştirmesi gerek iki çocuk da onun evladı. 2.ciyi siz istediniz diye onun babası değil mi? Oğlunuza bağıracağınıza kocanıza bağırın avaz avaz bağırın ki kendine gelsin, kardeşin yükü abide değil babada olmalı.
 

Amy lee

Unforgiven
Pro Üye
27 Aralık 2011
51.602
32.853
Okurken yasadim resmen.:KK57: cocuklariniz gercekten zorlar.
Esinizin cenesini kapatmasi ve size birilerinin az da olsa nefes almaniz icin yardimci olmasi
 

RumiOak

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Mart 2020
156
751
Olmamış olan anneliğiniz değil, eşinizin babalığı, hem anne hem baba hem eş olmaya çalıştığınız için fazla gelmiş :KK43:
 

Burka

Popüler Üye
Pro Üye
5 Aralık 2013
1.034
2.046
31
Geçen gün 8 çocuğu olan ve 9. Ya hamile olan bir Amerikalı kadının instagram hesabına baktım. Kocası her akşam işten gelince evi süpürüp siliyormuş. Çamaşır bulaşık ve yemek büyük çocukların işiymiş. Kadın ben hamile ya da emzirirken bebekten başka bir şeyle ilgilenmem yazmış . Yani bu kadın iyi naneyse biz neyiz biz iyi naneysek o ne? Sorun siz de değil ülkemizdeki erkeklerde
 

Yavrusum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2016
1.179
2.647
35
2 değil 3 çocuğunuz var bence en büyüğüne bir cinnet işi çözer. Mutsuz ve yanliz bir eş tabiki cocuklara yetmez. Psikolojik destek alın ve eşinize haddini bildirin.
 

Pinkflambe

Nirvana
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2016
5.850
25.977
Kötü bir anne olduğunuzu düşünmüyorum. Size yardımcı olmayan adama ikinci çocuğu doğurmanız büyük cesaret. Dahası eğer planlı bir gebelikse zamanlamanız çok yanlış. Tam oğlunuzun okula başladığı dönem, en ilgiye ihtiyacı olan, hayatının en önemli dönemlerinden birinde siz küçük bebekle ilgilenmek zorundasınız.

Eşiniz kendi açısından bakınca haksız değil. Zaten hep böyleymiş. Karakteri bu yani ilk gündem beri. İki çocuğu da o istememiş siz istemişsiniz. Haliyle sen istedin buyur bak o zaman diyor. Kusura bakmayın sırf kendi anne olmak isteğinizle aman çocuğum tek kalmasın düşüncesiyle istemeyen adama bir çocuk daha vererek bencillik etmişsiniz. Çocukların her şeyden önce iyi bir aile hayatına ihtiyaçları var.

Sizi eleştirdiğim nokta sadece sizi değil böyle yapan tüm anneleri eleştiriyorum bırakın çocuğunuz yemezse yemesin. Ben ömrümde kendi rızasıyla yemeyip açlıktan ölen bir tane çocuk görmedim. Disiplin kuramamışsanız üstünde. 7 yaşında bir çocuğa hala sizin su götürüyor olmanız zaten yanlış. Hadi götürdünüz sizi parmağında oynatıyor siz de kabul ediyorsunuz. Nasıl düzelir bu durum bilmiyorum ama fazla alıştırmışsınız.

Eşinizi darlayın temizliğe yardımcı kadın tutun. Hiç değilse bu yükten kurtulursunuz
 
Son düzenleme:

Seuta

Bazı haklar helâl edilmez..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2016
1.751
2.216
31
Es desteğinden once cocuklarinin ikisininde psikolojik destege ihtiyacı var ve sizinde
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 294 gün geçti.Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :80 Kg. Şimdiki Kilom :78 Kg.

KARACAY

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2010
309
737
Ben anne olmak istedim buna hakkım olduğunu düşündüm. Yetebileceğime inandım. Ve zaten bana zerre faydası olmayan bir adamdan medet ummadım. O yuzden konuyu ilk açtığımda eşimden cok bahsetmedim. Eşinden yardım iste, sesini çıkar, bir cinnete bakar diyenler var ama eşim bunların zerresinden anlayacak biri değil. O kendi hayatında biz çocuklarımla üçümüz ayrı bir hayattayız sanki. Bazen eşim köyüne gidip 10 gün gelmiyor. Büyük oğlum babasını sormuyor bile. Aklına gelmiyor. Hayatımızda O kadar yok ki.