Çocukların ahlakı bozulur diye çok üzülüyorum…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Soyunma odasında hemcinsini çıplak görmek ne zamandan beri ahlaksızlık?
15 yaşındaydım Ankara Bilkent’e çok ünlü bir spor klübü açıldı. Üyelikte öyle yıllık filan değildi. Ailece 20 yıllık yapılıyordu. Gördüğüm çıplak kadının sayısını bilmiyorum. Kendim kabinde giyinirdim. Onlara da bakmazdım.
Ahlak çok başka bir şey. Çalmamak, hak yememek, yalan söylememek..
Almanya’da yaşıyorsanız Almanya’ya entegre olacaksınız. Gazetede çıkmıştı. Kız çocuklarının gögüsleri sallanıyor diye spor dersine yollamayan gurbetçileri. 2 kültür arasında sıkışıp kalıyorlar.

Bir cogu kizlarin yüzme dersine girmelerini de engelledi (oglanlara serbest tabi). Üstüne cocuklarina din dersine girmeye yasaklayan da vardi.

Ferhans naber Ferhans sen herkes ne çabuk hamile kalıyor Allah Allah ben ne durumdayım acaba diyip deneme hamilesi olan sonra kürtaj kliniğinin yolunu tutan üye değil miydin? Sevgilin olan adam da ölü taklidi yapmıştı ayrıca:KK51:Bence sen nick değiştir bak değerler ahlak mahlak diyince aklıma geldi bu ekşınların yoksa kurtulamicaksın her mesajına yazıcam hdsfsdfdfdsf
Sevgilisi varken, işyerindeki erkeklerin ilgisini çekememesinden dolayı dert yanmasını da unutmayalım. :deli:

Ferhan'dır ne dese yeridir. 😀

Son düzenleme:
Ben spor salonunda tamamen soyunuyorum, kısmen üstsüz de güneşleniyorum. Bacaklarımı ve popomu caaaaart diye ayırıp epilasyon da yaptırıyorum. Evet, evet inanır mısınız Türkiye’de yapıyorum hepsini. Ayrıca herkes sizinle aynı inanca sahip değil, bu ülke inanç esaslarıyla da yönetilmiyor, laik. :deli:
Eline ne geçiyor peki ? Çok mu mutlusun epilasyonda bilmem nereni cart diye ayırınca ? Hayatının aşkı aman da ne cesur ne modern biri diye kucağına falan mı atlıyor ? Ergen kızlar gibi seviyesizlikle hava atmaya çalışmayın.eskiden sizin gibiler marjinaldi okey ama şimdi tam tersi değerleri olan kişiler marjinal kaldı hatırlatayım.yani çok matah durumda değilsin herkes aynı artık.

Ben spor salonunda tamamen soyunuyorum, kısmen üstsüz de güneşleniyorum. Bacaklarımı ve popomu caaaaart diye ayırıp epilasyon da yaptırıyorum. Evet, evet inanır mısınız Türkiye’de yapıyorum hepsini. Ayrıca herkes sizinle aynı inanca sahip değil, bu ülke inanç esaslarıyla da yönetilmiyor, laik. :deli:
Anacığım istediğin yeri cart diye ayır banane o senin fikrin zikrin.senin gibi olan az ama

Bizim burada hamam kültürü vardır. Çocukken, ergenken sayısız kez gittim. Termal tesislerden bahsediyorum, öyle göbekte yıkanıp çıkmalı değil. Böyle termal su havuzu olanları diyorum. Ve inanın ki yüzde sekseni bikini bölgesi kapalı olsa da göğüsleri açık olarak havuza giriyordu teyzelerin. Biri de benim akrabamdı hatta. :KK53: O havuzlarda kafam kadar memeleri görerek büyüdüm. Ahlakıma da bir şey olmadı. Ahlak öyle iki meme görünce bozulabilen bir şey değil. Çok daha farklı şeyler lazım, az biraz da maya meselesi tabi.
AHAHAHAHAHAHAHAH çocukluk travmamdır hamam :KK70: bi kere götürmüşlerdi beni de son olmuştu o manzaradan sonra.

Konu sahibi kardeşim sadece ilk ve son 1-2 sayfayı okudum, aralarda Avrupa'ya entegre olamayan Ortadoğulu linçi yediniz mi bilmiyorum. Almanya'da hiç yaşamadım ama anladığım kadarıyla bu anadan üryanlık olayı sadece Almanlara has, çünkü başka Avrupa ülkeleri de tuhaf buluyor ve bazen dalga geçiyor bu durumla, hatta Almanların kendisi bile dalga geçiyor (Alman bir arkadaşım, bizim moruklar tüm yaz sizin sahillere postu serip bizi utandırıyorlar demişti bu tür şeyleri kastederek).

Ben çok yakın kız arkadaşlarımın yanında bile giyinip soyunamam rahatsız olurum. İnsanın içinden gelen bişey bu biraz da, ve evet mahremiyetin de bir zararının olmadığını düşünüyorum. Anne değilim ama yerinizde olsam yine de çok endişe etmezdim, kızlar da tuhaf hissediyordur kendini ama kabine girebiliyormuş zaten diye okudum, yoksa da dönsün arkasını giyinsin eğer kız kıza ortamsa. Kültürel farklılıkların olduğunu siz anlatmasanız bile görüyorlardır zaten, bu farklılıkları da biz iyiz onlar kötü diye anlatmazdım. Farklıyız sadece, bu kadar.

Bir gidin allah aşkına yaa. Evet yeni hesap açacağım.hayatımı kararttınız.

Valla panpa burda ahlaklı geçinip akıl dağıtanlar takımından mısın yoksam :deli:
Ah be bir mini etek giyemedim diye bir konun yok muydu sonra işyerinde kıskandığın güzelce bir kadına şüpheleniyorum yollu mu diye iftiralar da atmıştın sonra da ohh be çok güzel o kimin sevgilisi görse dibi düşer siz görseniz kıskanırsınız yazmamış mıydın? Sonra o tatlı badak sevgilin tatile gittiğinizde ben bu Rus kızlar için varımı yoğumu sererim ölürem dememiş miydi :KK51:Burda tarif ettiğin boş ve ahlaktan uzak ilişki biçimini sen yakınen yaşıyorsun sankim???
:ruh:

Eline ne geçiyor peki ? Çok mu mutlusun epilasyonda bilmem nereni cart diye ayırınca ? Hayatının aşkı aman da ne cesur ne modern biri diye kucağına falan mı atlıyor ? Ergen kızlar gibi seviyesizlikle hava atmaya çalışmayın.

Almanlarin bir meshur lafi vardir: "Camdan olan evin icinde oturan, taşlar atmasın".
Düsünün bir..

Eline ne geçiyor peki ? Çok mu mutlusun epilasyonda bilmem nereni cart diye ayırınca ? Hayatının aşkı aman da ne cesur ne modern biri diye kucağına falan mı atlıyor ? Ergen kızlar gibi seviyesizlikle hava atmaya çalışmayın.eskiden sizin gibiler marjinaldi okey ama şimdi tam tersi değerleri olan kişiler marjinal kaldı hatırlatayım.yani çok matah durumda değilsin herkes aynı artık.

Valla sen doktor abiyi kafeslemek için her şeyi yaptın hamile bile kaldın ama adam yine oralı olmadı .. senin kadar namuslu olunca da işe yaramıyor demek ki :deli:

Eline ne geçiyor peki ? Çok mu mutlusun epilasyonda bilmem nereni cart diye ayırınca ? Hayatının aşkı aman da ne cesur ne modern biri diye kucağına falan mı atlıyor ? Ergen kızlar gibi seviyesizlikle hava atmaya çalışmayın.
Evet, çok mutluyum. Epilasyonda herkes aynı şeyi yapıyor, hava atılacak bir şey değil. Evet, kocam atlıyor. Ahlâk cakası satarken sevgilim varken, erkek avına çıkmıyorum, siz varken ben hava atamam ne münasebet :super:

Son düzenleme:
Mesela kadınlar hamamında soyunursak her duygunun içi mi boşalıyor?
Sadece o değil ama evet duygular köreliyor,içi boşalıyor. Şeytan ayrıntıda gizlidir ki bu ayrıntı bile değil.yok ondan ne olacak yok bundan ne aolacak. Eee neden n e olacak o zaman 😄 ? Hiçbir şeyden birşey olmuyor mu yani ?

Evet, çok mutluyum. Epilasyonda herkes aynı şeyi yapıyor, hava atılacak bir şey değil. Evet, kocam atlıyor. Ahlâk cakası satarken sevgilim varken, birileri gibi erkek avına çıkmıyorum, siz varken ben hava atamam ne münasebet :super:
Bu serbestlikle yine iyi evlenmişsin.tam tersi ben evlenmedim 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X