Çocuklarınızın aralarında kac yaş farkı var

Çok zorlandın mı
Çocuklarımı yalniz büyüten bir anneyim.
Buyudukce zorlandigim anlar oldu.
Ama genel olarak kurallar dahilinde ve yalniz buyuttugum icin karışanim olmadigindan kolayladim. Rabbim guc kuvvet versin diyorum hep

Çocuklarımı yalniz büyüten bir anneyim.
Buyudukce zorlandigim anlar oldu.
Ama genel olarak kurallar dahilinde ve yalniz buyuttugum icin karışanim olmadigindan kolayladim. Rabbim guc kuvvet versin diyorum hep
Emeğinin karşılığı yavrularının mutluluğu olur inşallah dilerim Rabbim den hep yar ve yardımcın olsun

Rabbim sağ salim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah en azından ablaları yardımcı olur
Çok teşekkür ederim inanıyorum olacağına yıllardır kardeş istiyorum dedi... çok ilgili zaten başka bebeklere oyun saati onun olsa yeter bana...

Yazınız içime su serpti .. iki kızım var aralarında 3 buçuk yaş var 3. Çocuğu istiyordum ama hep bir 5 yıl sonra kızlar biraz büyümüş olur diye düşünürken sürpriz bir şekilde hamile olduğumu öğrendim endişelerim var hepsine eşit yetebilir miyim diye . Yazınız biraz rahatlattı beni

Pazartesi kan vericem hayırlısı neyse o olsun inşallah
Bende bugün öğrendim 9 aylık bebeğim var ve test yaptım silik çıktı inanmak istemesem de Dr gittim kan tahlil verdim gebesin dediler şaşkınım .hayırlısı inşaallah diyorum.cunku dikkat ediyordum ama nasip mi bilmiyorum.Allah yardımcımız olsun.

Ay ne güzel yaşları kaç şu an

Benimkilerin arası 4 yaş, durumdan da çok memnunum biri kendini kurtarınca ikinci doğmuş oldu, bir ana sınıfına biri beşiğe girdi desem yeri var. Ben aranın çok yakın olmasından yana değilim hem masrafı hem yorgunluğu çok fazla oluyor, ekstra yaşlandırıyor insanı, çok fazla yaş olunca da arkadaş olma haklarını ellerinden almış oluyoruz. Bence ideali 4 yaş

Sağol canım pazartesi tahlil yapacam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…