Çocuklarınızın aralarında kac yaş farkı var

Hayal3334

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
184
74
28
Arka arkaya hamile kal çocukları beraber büyüt diyen de var sakın yapma diyen de o nedenle sordum yavrularınızın araların da kaç yaş var

Arka arkaya hamile kal çocukları beraber büyüt diyen de var sakın yapma diyen de o nedenle sordum yavrularınızın araların da kaç yaş var
Benim şuan 3 yaşında bi oğlum var Allahın izniyle doğum yaptigimda 3 yas 9 ay olmuş olucak

10 yaş var resmen kuşak farkı var aralarinda
Önceden bende aralarinda yaş farkı olmalı derdim yaşayıp görünce ne kadar yanlis oldugunu farkettim

10 yaş var resmen kuşak farkı var aralarinda
Önceden bende aralarinda yaş farkı olmalı derdim yaşayıp görünce ne kadar yanlis oldugunu farkettim
4 aylık bebeğim var bugün gebelik testi yaptım silik cıktı korkuyorum

Ama bu kişiden kişiye,çocuklarin uyumuna göre ,anne babanın tutumuna göre değisir

Büyük çocugum zaten uyumsuzdu mesela küçük yaşta kardesi de olsa yine başka problem yaşardim belki de
Ama benim görüşüm şu yönde ; eğer ki maddi manevi yetebilecekse anne baba, arka arkaya 2 hatta 3 kardeş olmalı birbirlerine böylelikle arkadaş olurlar

Ben 10 yıl sonra herşey düzene girmişken yeniden sıfırdan başladım uykusuz geceler,ek gıda,oyun arkadaşlıgı vs vs

(Herkes böyle degildir belki ama bende böyle oldu ) uyku saati yemek saati aksamasin diye hep dikkat ederim o yüzden dışarı çikmalarım kısıtlıdır
Çıktıyorsam da dışarı çocuklar için parka çikiyorum.ama arka arkaya olsaydi bunlari tüm cocuklarim için aynı yıllarda yapıp düzene sokabilirdim gibi geliyor
Ne çok yazdim yahu 🙈😊

Ama bu kişiden kişiye,çocuklarin uyumuna göre ,anne babanın tutumuna göre değisir

Büyük çocugum zaten uyumsuzdu mesela küçük yaşta kardesi de olsa yine başka problem yaşardim belki de
Ama benim görüşüm şu yönde ; eğer ki maddi manevi yetebilecekse anne baba, arka arkaya 2 hatta 3 kardeş olmalı birbirlerine böylelikle arkadaş olurlar

Ben 10 yıl sonra herşey düzene girmişken yeniden sıfırdan başladım uykusuz geceler,ek gıda,oyun arkadaşlıgı vs vs

(Herkes böyle degildir belki ama bende böyle oldu ) uyku saati yemek saati aksamasin diye hep dikkat ederim o yüzden dışarı çikmalarım kısıtlıdır
Çıktıyorsam da dışarı çocuklar için parka çikiyorum.ama arka arkaya olsaydi bunlari tüm cocuklarim için aynı yıllarda yapıp düzene sokabilirdim gibi geliyor
Ne çok yazdim

Ne çok yazdim yahu 🙈😊
Bende yaş farkı biraz olsun istiyorum ama gebelik testinde bugün silik çıkınca korktum

4 aylık bebeğim var bugün gebelik testi yaptım silik cıktı korkuyorum
Sizin eğer olursa erken gibi 4 aylık çok kücükmüs
Ama hamile oldugunuzu varsayarsak 1 yaşında olacak ilk bebeginiz
Ikiz gibi büyürler inanın 2-3 yıla rahatlamış olursunuz
Hakkınizda hayırlısı olsun

Sizin eğer olursa erken gibi 4 aylık çok kücükmüs
Ama hamile oldugunuzu varsayarsak 1 yaşında olacak ilk bebeginiz
Ikiz gibi büyürler inanın 2-3 yıla rahatlamış olursunuz
Hakkınizda hayırlısı olsun
Pazartesi kan vericem hayırlısı neyse o olsun inşallah

Bunu tavsiye edenler neden hiç emzirmeyi düşünmez? Bebeğin 24 ay anne sütü alması lazım. İlk çocuğunuzu 24 ay emzirseniiz, 3 yaşına doğru tuvalet eğitimi verseniz. Sonra hamile kalsanız aralarında dört yaş oluyor.
Pedagojik olarak da 3,5- 4 yaş öneriliyor.

Size en büyük tavsiyem ilk çocuğa bezi bıraktırmadan sakın ikinciye hamile kalmayın

12yıl var ewt biraz fazla ama olmadı yani hayırlı olsun inşallah diyorum... kızımda bana yardım eder ikizlerim olacak inşallah..beraber ilgileniriz. Bu yaz çok acaip geçecek sanki ...🤗🤗🤗🤗

12yıl var ewt biraz fazla ama olmadı yani hayırlı olsun inşallah diyorum... kızımda bana yardım eder ikizlerim olacak inşallah..beraber ilgileniriz. Bu yaz çok acaip geçecek sanki ...🤗🤗🤗🤗
Rabbim sağ salim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah en azından ablaları yardımcı olur

X