Çocukluk arkadaşımın sevgilisinin tavrı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Xeniapooh

Guru
Kayıtlı Üye
28 Mart 2012
1.084
1.045
Baş not: sevgili gibi degiller... ben kaç kere sordum arkadaşıma rahatsız olur mu diye hayır dedi zaten cocuk baska kızlarla daha cıkıyor sevgili gibi, iliski yaşıyorlar vesaire. bu kız arkadaşı erkek arkadaşına sevgili ayarlıyor diyorum bu kadar rahatlar.

Benim 12 yaşımdan beri tanıdığım 11 yıllık erkek arkadaşım var aramız iyidir görüsürüz buluşuruz arada ama tokalasmamız bile yoktur ben sevmiyorum ona kalsa sarılmak falan ister o rahat bu konularda ama saygı duyuyoruz birbirimize. Bunun gel gitli bir iliskisi var bi kaç yıllık iliskileri de bir tuhaf aslında kız buna güzel kız bulup atıyor falan öyle söyliyim ayarlaması icin. Neyse geçenlerde İngilizce online sınavı vardı arkadasımın sabahın köründe kalkıp yardım ettim bu arkadaşıma o da sonucu 90 ve üstü olursa boğazda yemek sözü vermisti ben de kız arkadaşın da gelsin tanısalım hem falan dedim o da olur dedi dün arayıp bugün icin bulusalım dedi uymadı bana baska zaman dedim. Bugün 1 saat önce whatsappa profil resmî koyacaktım bir kaç yakın arkadaşımın fikrini alayım dedim hangisi seç diye attım bu arkadasıma da o sırada yazısırken birden cıktı whatsapptan caldırıp kapattım hemen sakasına benimle ilgilen iki dk falan yazdım 5 dakika sonra arkadasımın telefonundan kız arkadaşı aradı beni iste naber nasılsın muhabbetinden sonra direkt hesap sordu resmen kesinlikle cok sakin bir ses tonuyla gayet güzel bir şekilde ifade ettim kendimi kız sündürmeye başladı konuyu dedim ki bu kadar uzatacak bir konu mu atla deve mi dedim hala bir şeyler diyordu İyi aksamlar dedim kapattım yüzüne cünkü kızın niyeti kavga etmek gibiydi resmen neyse arkadaşıma da attıgım mesajları silip numarasını da sildim

dip not: sevgili gibi degiller... ben kaç kere sordum arkadaşıma rahatsız olur mu diye hayır dedi zaten cocuk baska kızlarla daha cıkıyor sevgili gibi, iliski yaşıyorlar vesaire. bu kız arkadaşı erkek arkadaşına sevgili ayarlıyor diyorum bu kadar rahatlar.

Son düzenleme:
Sevgilisi olan bi erkek, sevgilisini tanımıyorsunuz, fotograf atmak ilgilen benimle vs triplerine girmek yanlış bana kalirsa. Ben hic bi erkek arkadaşıma sevgilisinin yanlış anlayacağı tarzda davranmam.

Ve gerçekten cok yakın olsaniz 2 yillik ilişkisini ilk aydan bilmeniz tanismaniz lazim.

Bende rahatsız olurdum elbette. Yakın olmanıza rağmen hala tanışmamanız? İyi yapmışsınız iletişim kurmayın arkadaşınızla.

Eminim sizin sevgilinizin kankasıda böyle yapsa rahatsız olurdunuz

Bende rahatsız olurdum elbette. Yakın olmanıza rağmen hala tanışmamanız? İyi yapmışsınız iletişim kurmayın arkadaşınızla.

Eminim sizin sevgilinizin kankasıda böyle yapsa rahatsız olurdunuz
Eğri oturup doğru konuşalım kz rahatsz olmakta haklı.
Ne yalan söyleyeyim,kızın yerinde olsam ben de rahatsız olurdum.
Eşimin yakın kız arkadaşlari var,gorusurler ama bu minvalde değil.
Arkadaslar sevgili gibi degiller... ben kaç kere sordum arkadaşıma cocuk yüz kızla daha cıkıyor sevgili gibi bu kız arkadaşı erkek arkadaşına sevgili ayarlıyor diyorum bu kadar rahatlar

Ay ben kızın yerinde olsaydım çok gıcık olurdum sana. Benimle ilgilen falan irite edici tripler

Ay ben kızın yerinde olsaydım çok gıcık olurdum sana. Benimle ilgilen falan irite edici tripler
Benimle ilgilen cevap ver babında ben ne yapayım onun ilgisini kız kendisi arkadaşıma kız ayarlaması icin yardımcı oluyor yani kendiniz gibi düşünmenize gerek yok

Bu durumu ben yasasam ve rahatsız olsam seni aramaz erkek arkadasıma sorardım hesabını.
Benimle ilgilen demene takılmadım senın, aranızdaki arkadaslık Belkı de benimle ilgilen cumlesını kaldıracak turdendır.
Niye kurasın ki yoksa.
Burdaki suclu cocuk.

Bu durumu ben yasasam ve rahatsız olsam seni aramaz erkek arkadasıma sorardım hesabını.
Benimle ilgilen demene takılmadım senın, aranızdaki arkadaslık Belkı de benimle ilgilen cumlesını kaldıracak turdendır.
Niye kurasın ki yoksa.
Burdaki suclu cocuk.
Sonunda anlayan biri cıktı
Ben bu konularda hassas bir insanım arkadaşıma da sordum kız arkadaşın rahatsız olur mu diye yok dedi zaten kız arkadaşı çocuğun takılması icin kız falan ayarlıyor yani cocuk ona sevgili gözüyle bakmıyor pek ama ben asla düşüncesiz bir insan değilim

Kız sizi erkek arkadaşınızın telefonundan arıyor yani erkek arkadaşınızın da haber var.

Demek ki o da kızın size hesap sormasına müsaade etti, ilginç :KK69: Kız kendince haklı olabilir aradaki dengeyi kurması gereken erkek arkadaşınızdı ama kuramamış. Silmekle iyi etmişsiniz.

Ama 2 dk ilgilen benimle gibi sözler yanlış anlaşılmaya müsait orası da bir gerçek:olamaz:

Sonunda anlayan biri cıktı
Ben bu konularda hassas bir insanım arkadaşıma da sordum kız arkadaşın rahatsız olur mu diye yok dedi zaten kız arkadaşı çocuğun takılması icin kız falan ayarlıyor yani cocuk ona sevgili gözüyle bakmıyor pek ama ben asla düşüncesiz bir insan değilim
Bosver sen kızla ılıskılerının nasil oldugunu, cocukla ıletısımını kes.
Senle kavga etsin diye kıza telefonu vermıs.

Kız sizi erkek arkadaşınızın telefonundan arıyor yani erkek arkadaşınızın da haber var.

Demek ki o da kızın size hesap sormasına müsaade etti, ilginç :KK69: Kız kendince haklı olabilir aradaki dengeyi kurması gereken erkek arkadaşınızdı ama kuramamış. Silmekle iyi etmişsiniz.

Ama 2 dk ilgilen benimle gibi sözler yanlış anlaşılmaya müsait orası da bir gerçek:olamaz:
Yok ilgilenden kastım tamamen şakaydı o da bilir bunu görüştüğü her kızla sevgili gibi ben hariç kız arkadaşıma ne gözle bakıyorsam o da aynıdır benim için kızla sevgiliden ziyade fuckbuddy gibi takılıyorlar kız sadece sahiplenmis bunu ama bir yandan arkadaşıma kız ayarlıyor o da ilginç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X