Çoğu sıfır.kadın elbise.parfüm erkek ayakkabı.herşey orijinaldir.

lyaprakl

Guru
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2010
1.290
647
image.png Mango kırmızı İspanyol paça kot 36 bedene uygundur. Hiç kullanılmaya fırsat gelmedi :)

Eki Görüntüle 1681457 image.jpg Eki Görüntüle 1681459 image.jpg Sıfır kısa bot. İçi çok çok sıcak tutan bir kürke sahiptir

image.png image.png Pantolon 36 bedene uyar. Kazak standart. Kazak hiç giyilmedi

image.png image.png Zara yeşil kot. Dar paça. Paçada fermuar vardır. Yeşili çok güzeldir tam belli olmuyor. 34-36 bedene uyar.

image.png orijinal otto Kern. Hafif çiçeksi kokusu var. Hediye geldi kullanmadım

image.png Orijinal Prada. Kullanmadım hediye geldi yeni

image.jpeg Eki Görüntüle 1668618 Altın kaplama yüzük. Kullanmadım. Eşim almış ydışından. 3 tane farklı farklı. Bunu kullanmaya fırsat kalmadı pek

image.png Eki Görüntüle 1668781 Kusursuz Çok Şık. Vero Cuoıo. Orijinal

image.jpeg image.jpeg 36-38 bedene uyar

image.jpeg image.jpeg Ayakkabı 40 no. Elbise giyilmemiştir.

image.jpeg image.jpeg Kendinden şallı kazak. Ben taytla ya da pantolonla giydim. Uzun çünkü. Görsele tayt pantolon koydum fikir versin diye. O da satılıktır. Kısa kollu kazak m ya da L giyenlere de olur. Ama uzun olmaz çok. Pantolon 36 beden

image.jpeg image.jpeg Kazak çok kalındır. 38-40 beden giyenlere uyar. Kışlık şort da çok kalındır. Muz çorapla giyiyordum. O da 38-40 uyumlu

image.jpeg image.jpeg Krem rengi uzun kaban. İçi yumuşacık kürklü. Dışı yağmur geçirmez. Kendinden atkılı. Yakasında kazak şeklinde yaka var. Fermuarı çekince atkı gibi oluyor. 38 beden yazıyor. 40 ken giymiştim :)

image.png image.png Roberta cavalli. Sıfır etiketi üzerinde. Cebi deri detaylı

image.jpg Koton parfüm kardeşim almış hediye. Hiç kullanmadım (hafif çiçeksi kokusu var ) loreal bronze %90 I duruyor. İkisi 30 tl

Eki Görüntüle 1673327 image.png iPad 2. Sorunsuz çalışıyor. Çizik vs yoktur. Retina aldığım için fazlalıktan satıyorum

image.jpeg S beden. Kumaşı kalitelidir

Dolabımı boşaltıyorum daha devamı gelecek :)
Kaban vs de var. Temizletip çekeceğim.

Son düzenleme:
34 bedenden 42 bedene kadar herşey var arkadaşlar. İstediğiniz bir şey varsa yükleyebilirim

Merhaba, kırmızı(ispanyol) ve yeşil(paçası fermuarlı) pantolonların fiyatlarını öğrenebilir miyim?

merhaba, iyi satışlar,
40 beden gömlek ve hırka arıyorum. bulunur mu acaba sizde?

Ispanyol paca pantalon ne kadar
40 düşünüyorum. Sitesinde aynı ürün 159.9 tl. Yeni sezon mango zaten.
Parfüm Prada hiç açılmadı 160 ( sıfırı indirimli hali 290 )
Diğeri iki kez sıktım. 50 tl. (Otto Kern hafif çiçeksi kokudur)
Kargoyu karşılayabilirim sorun olmaz.

iPad 2 var elimde. Retinasını aldım. Almak isteyen bana ulaşabilir. Sıfırı 900. 400 tl ye satıyorum. Sorunsuzdur

Selam, iki ve beş numaralı kotların marka ve fiyatlarını öğrenebilir miyim? Gucci orjinal mi? Üçü ne kadar olur? Ve kargo alıcıya mı ait? Çok sordum sanırım ...

Selam, iki ve beş numaralı kotların marka ve fiyatlarını öğrenebilir miyim? Gucci orjinal mi? Üçü ne kadar olur? Ve kargo alıcıya mı ait? Çok sordum sanırım ...
Evet orijinal guccı.
Kotları y dışındaki yakınım getirdi. Biri sos o. Diğeri angel. 2 no olanın kalitesi diğerinden çok çok iyi. Hatta bence kumaş kalitesi olarak Zara'dan da iyi:)
Gucci 90 düşünüyorum. Sıfırını biliyorsunuzdur
2 pantolon da 45 olabilir. Kargoyu ben karşılayabilirim sorun değil.

X