Gebeliğe Hazırlık Çok acil 8.gün yumurtlama olur mu, OVULASYON TESTİ hakkında lütfen yardım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhaba, çok acil lütfen yardımcı olun bana. Bugün adetimin ilk gününden sayarsam 8.gün. adetim 6.günde bitti. Yani dünden önceki gün bitti. Dün gece kasığım biraz ağrıyınca bu akşam kaset tipi ovulasyon testi yaptım. Net bi şekilde çifit çizgi çıktı şok oldum, sonra yaklaşık 2 saat sonra tekrar yaptım bu sefer negatif çıktı, yani 2.çizgi daha silik çıktı. İlk sorum şu; Adetin 8.gününde yumurtlama olur mu? 2.si pazartesi doktor kontrolüm var doktor muayene ederek yumurtalara baktığında çatlama olmuşsa bunu görür mü? 3.sorum ise bu ilk pozitif testin yanlış olma ihtimali var mı? Lütfen bilgisi olan bana yardımcı olsun, allah hepinizden razı olsun şimdiden 🙏🏻 Testlerin fotoğrafını ekledim
Login • Instagram
Bu sayfayı takip edin kızlar ovülasyon testi ve nasıl ne zaman yapılması gerektiği Kaç gün ilişki herşeyi detaylı anlatıyor Ebru hanım dm den yazın herkese yardım ediyor bende arkadaşım sayesinde öğrendim bu sayfayı link cıkmadıysa birgebeningünlüğü adı Ebru Ceylan

Arkadaşlar merhaba, çok acil lütfen yardımcı olun bana. Bugün adetimin ilk gününden sayarsam 8.gün. adetim 6.günde bitti. Yani dünden önceki gün bitti. Dün gece kasığım biraz ağrıyınca bu akşam kaset tipi ovulasyon testi yaptım. Net bi şekilde çifit çizgi çıktı şok oldum, sonra yaklaşık 2 saat sonra tekrar yaptım bu sefer negatif çıktı, yani 2.çizgi daha silik çıktı. İlk sorum şu; Adetin 8.gününde yumurtlama olur mu? 2.si pazartesi doktor kontrolüm var doktor muayene ederek yumurtalara baktığında çatlama olmuşsa bunu görür mü? 3.sorum ise bu ilk pozitif testin yanlış olma ihtimali var mı? Lütfen bilgisi olan bana yardımcı olsun, allah hepinizden razı olsun şimdiden 🙏🏻 Testlerin fotoğrafını ekledim
Ben gecen ay 9. Gun cift cizgiyi gordum. En az 12. Gun bazen 15.gun goruyordum. Her ay ayni olmuyor.

Evet bu tip testler biraz pahalı oluyor benimde bu ay kimyasal gebelik oldu 😔 adetim bitti ama üstünden 5 gün geçti ovu testi yapmayı düşünüyordum ama diğer aya kaldı artık
Çok üzüldüm iki ay önce ben de kimyasal geçirmiştim. Bence bu ayı çok güzel değerlendir. Benle birlikte kimyasal geçirenlerden diğer aya hamile kalanlar oldu.. Zaten her yerde yazıyor kimyasaldan sonraki ay hamile kalma olasılığın yüksek.. İnşallah önümüzdeki ay ovulasyona ihtiyacın olmaz😊

Çok üzüldüm iki ay önce ben de kimyasal geçirmiştim. Bence bu ayı çok güzel değerlendir. Benle birlikte kimyasal geçirenlerden diğer aya hamile kalanlar oldu.. Zaten her yerde yazıyor kimyasaldan sonraki ay hamile kalma olasılığın yüksek.. İnşallah önümüzdeki ay ovulasyona ihtiyacın olmaz😊
İnşallah canııım bu ay zaten herkes diyor düşüğün arkası hemen gelir diye allahtan hayırlısı 🤲🏻☺️

Dün öğlen yaptığım test ,dün akşam yaptığım test ve bugün yaptığım test bu şekilde.Dün öğlen yaptığım daha koyuydu bugün soluk çıktı anlayamadım.Lütfen yardımcı olur musunuz?
B497E807-000B-4AF7-922B-3E13934BBA70.jpeg

Eklentiler

• 8E518B36-AAC9-4FBF-955C-41C019A4DA36.jpeg
    8E518B36-AAC9-4FBF-955C-41C019A4DA36.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 30
Dün öğlen yaptığım test ,dün akşam yaptığım test ve bugün yaptığım test bu şekilde.Dün öğlen yaptığım daha koyuydu bugün soluk çıktı anlayamadım.Lütfen yardımcı olur musunuz?Eki Görüntüle 2841346
Bana henüz olmamış gibi geldi, benim de bi kere testim böyle olmuştu ama yumurtlama olmamıştı daha sonraki günlerde olmuştu ama dediğim gibi benim çok erken böyle olmuştu adetim biter bitmez neredeyse, doktor da bazen hormonların yükselmesinden de böyle çıkabiliyor demişti. Siz kaçıncı gün olduğunu yazmamışsınız

Bana henüz olmamış gibi geldi, benim de bi kere testim böyle olmuştu ama yumurtlama olmamıştı daha sonraki günlerde olmuştu ama dediğim gibi benim çok erken böyle olmuştu adetim biter bitmez neredeyse, doktor da bazen hormonların yükselmesinden de böyle çıkabiliyor demişti. Siz kaçıncı gün olduğunu yazmamışsınız
27 nisan ilk günümde 4 gün sürdü.22 günde oluyorum 4-5 gün oluyor.Düzenli adetim var bu ay neden böyle oldu anlamadım silikleşmesi benim düşündürdü

X