Çok Amaçlı Yatak Örtüsü - Komplet Nevresim Takımı

Camasir Sepeti

FantaziGiyim.Com
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2011
410
44
Eki Görüntüle 125141

İki Kişilik
- 1 Adet Yatak Örtüsü 240 x 260 cm
- 2 Adet Yastık Kılıfı (Kırlent)
- Kapitone kumaş *
- Aynı zamanda içine yorgan konularak kullanılabilir. (Etek kısmı düğmeli)

80 TL (KK Pro Kart Hediye)

Tek Kişilik
- 1 Adet Yatak Örtüsü 160 x 220 cm
- 2 Adet Yastık Kılıfı (Kırlent)
- Kapitone kumaş *
- Aynı zamanda içine yorgan konularak kullanılabilir. (Etek kısmı düğmeli)
70 TL (KK Pro Kart Hediye)

Renkler;

- Kırmızı
- Fuşya
- Turkuvaz
- Turuncu
- Fıstık Yeşili
- Açık Hardal Rengi
- Mürdüm
- Kırık Beyaz
- Lila
- Pembe
- Sarı

Satın almak için TIKLAYIN

* İçi pamuk, yün vb. yumuşak dolgu maddesi konularak dikilmiş, döşemelik ya da giyim eşyası yapımında kullanılan kumaş.

$pike-takimi.jpg
Eki Görüntüle 136377 $DSCF6474.jpg

Eklentiler

• $renk-paleti.jpg
    $renk-paleti.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 490
acaba markası ne :26:

Merhaba

Marka olarak degil de üretici firma Özge Tekstil şeklindedir.

hiiii.. renklere bak süper..nasıl alabiliriz..?

http://www.kadinlarkulubu.com/misc.php?do=form&fid=5 adresinden sipariş verebilirsiniz.

ooo bayıldımmm ama çeyizim bitti be patron artık :63:

Diğer ürünleri görmeden çeyizinizin tamamlandığına karar vermeyelim isterseniz :KK71:

Satın alacağınız ürünlere ek olarak 30 TL değerinde olan

- KK Pro üyelik
- KK Logolu kupa

ve ürünlerde Kadınlar Kulübü garantisi ile sizlere yollanacaktır.

eee ben zaten PRO üyeyim.. Bana ne gibi bir güzelliğiniz var?:nazar:

Ha bu arada birşey sorcam. Belki sizde yoktu ama okuyan biri bana cevap verir. Bana fransa dan tek pike takımı bir de sadece yine tek kişilik sadece çarşaf ve yastık kılıfı olan bir takım geldi. Ama renkleri pike ile uyumlu.Yani aynı pikeyi hem kendi çarşaf takımı ile hem de bu ekstra takım ile kullanabiliyorum. Ben de ayrıca tek tek beyaz çarşaf ve yastık kılıfları almıştım.Bir pikeyle 3 takımoluşturdum. Ama tek kişilik. Kızıma yarıyor yani. Bunun çift kişilik olanından bulabilir miyim? Çünkü evde bir sürü pikeye gerek yok.

Ay bir okudum da karışık mı yazmışım ne?? Çeyizimdeki ıvırzıvırları eskittim kendime yeni şeyler alayım bari..

Materyallerini bilmiyorum ama işyerimin yanında çook meşhur bir ev tekstili mağazası var. dün sordum pamuklu satenli çift kişilik takım 170 TL idi:KK53: zaten başka da birşey sormadım..

Bu arada PRO üyelere kargo ücretsizmiş mail geldi..:34

Son düzenleme:
Bencede pahalı değil

Başka bir markanın tek kişiliğini 100 tl ye almıştık

Materyallerini bilmiyorum ama işyerimin yanında çook meşhur bir ev tekstili mağazası var. dün sordum pamuklu satenli çift kişilik takım 170 TL idi:KK53: zaten başka da birşey sormadım..

Bu arada PRO üyelere kargo ücretsizmiş mail geldi..:34

Evet bencede fiyatlar gayet uygun,geçtiğimiz yaz bizim burada kapitone tek kişilik yatak örtülerini kampanyalı satan bir çeyiz mağazasında sadece yatak örtüsü (kırlent yoktu)60 liraydıki incecik birşeydi,kalitesinede güvenememiştim,nevresim takımları bile 50-60 liradan başlarken 80 liraya çift kişilik yatak örtüsü gayet normal bir fiyat bence:KK34:
Çamaşır Sepeti,
diğer ürünler demişsiniz,battaniye,bornoz,nevresimler,fitted çarşaflar,bebek ürünleri vs.de mevcut mu?
Fotoğrafları,açıklamaları ve fiyatlarıyla burada yayımlarsanız ürün yelpazesi hakkında bir fikrimiz olur:KK61:

Son düzenleme:
Ben bu nevresım takımını kullanıyorum. Denizliden almıstım cok kullanıslı arkadaslar tavsıye ederım. Ortu elyaflı oldugu ıcın pıke gıbı kullanıyorum havalar serınledıgınde bıle usutmuyor. ıcıne yorganda konuyor. cok kullanıslı tavsıye ederım.

Ben bu nevresım takımını kullanıyorum. Denizliden almıstım cok kullanıslı arkadaslar tavsıye ederım. Ortu elyaflı oldugu ıcın pıke gıbı kullanıyorum havalar serınledıgınde bıle usutmuyor. ıcıne yorganda konuyor. cok kullanıslı tavsıye ederım.

Harika!!:KK16:
Ayyyy böyle güzel ev eşyaları görünce evlilik duygularım depreşiyor..
Yeni koca mı alsam acep?:KK49:

Çok güzel pembesini isterdim ama yeni evliyim malum hiç ihtiyacım yok.
Diğer arkadaşlar kaçırmayın bence:KK69:

kalitelidir eminim ama ben yatak örtüsü için daha şık daha hoş desenli ürünleri tercih ederim keşke onlardan koysanız...

Fiyat konusu bencede normal,
takıma ve renklerine bayıldım doğrusu,
diğer ürün çeşitlerini ve fiyat listesini merak edenlerdenim..

eee ben zaten PRO üyeyim.. Bana ne gibi bir güzelliğiniz var?:nazar:

Ha bu arada birşey sorcam. Belki sizde yoktu ama okuyan biri bana cevap verir. Bana fransa dan tek pike takımı bir de sadece yine tek kişilik sadece çarşaf ve yastık kılıfı olan bir takım geldi. Ama renkleri pike ile uyumlu.Yani aynı pikeyi hem kendi çarşaf takımı ile hem de bu ekstra takım ile kullanabiliyorum. Ben de ayrıca tek tek beyaz çarşaf ve yastık kılıfları almıştım.Bir pikeyle 3 takımoluşturdum. Ama tek kişilik. Kızıma yarıyor yani. Bunun çift kişilik olanından bulabilir miyim? Çünkü evde bir sürü pikeye gerek yok.

Ay bir okudum da karışık mı yazmışım ne?? Çeyizimdeki ıvırzıvırları eskittim kendime yeni şeyler alayım bari..

Merhaba Yagmurluk Hanım
KK Pro üyelere kargo ücretsiz olacak. Çok amaçlı bu pikenin yanında pamuk-saten malzemeli ve lastikli çarşaf yakında fotoğrafları ile paylaşacağız.

Bence değil .Nevresim fiyatları 50 liradan başlıyor.Bu kapitone kumaş birde yatak örtüsü olarak kullanılacak .Çok amaçlı yani

Merhaba Elif Hanım
Evet sizinde bahsettiğiniz gibi çok amaçlı bir üründür.

Merhaba
Evet aynı ürün. Denizlide üretimi

kalitelidir eminim ama ben yatak örtüsü için daha şık daha hoş desenli ürünleri tercih ederim keşke onlardan koysanız...

Merhaba Ebruli Hanım
Yakında diğer çeşitleri de paylaşacağız.

Fiyat konusu bencede normal,
takıma ve renklerine bayıldım doğrusu,
diğer ürün çeşitlerini ve fiyat listesini merak edenlerdenim..

Ürün fotoğrafları geldiğinde paylaşacağız.

X