Çok asıgım ama kaybetmekten korkuyorum

en büyük hatalardan biri o kaybetme korkunu karşı tarafa yansıtmak. ilişkide daima kadın olsun erkek olsun kaybetme korkusu yokmuş gibi davranmalı. bu demek değil ki ilişkide karşıdaki insanı ciddiye almayın, sevmeyin, gözden çıkarın. tabii ki insan korkar kaybetmekten, güzel olan bişeyin bitmesini kimse istemez ama bunu karşı tarafa yansıtmamak lazım. her an çekip gidebilecek gibi davranırsan asıl o gerçekten senin için kaybetme korkusu yaşar. özellikle de erkekler bayılırlar öyle başı dik, o olmasa da mutlu olabilecek nitelikteki özgüvenli kadınlara. sana ders olsun sakın bir daha kimseye biz şimdi neyiz, korkmalı mıyım seni kaybeder miyim diye sorma. bırak o düşünsün biz şimdi neyizi. hatta zaman zaman o tam böyle çok yaklaşmışken, evet şimdi artık bu kızın hayatına, kalbine sahiden girdim/giriyorum onu tavlıyorum bilmem ne diye düşünürken bir iki adım geri çekilmek lazım ki bi noluyoruz, sorun mu var acaba kafasına girsin. aşık usandıracak derecede abartmamak koşulu ile ara sıra bunu yapmak iyidir. noldu neden uzaklaştın benden dediği zaman da, bişey yok ya dersler, okul, iş güç yoğundu biraz vs vs diye geçiştirmek lazım kiiii hayatının odak noktası o erkek değil imajı çizilsin. hani benim hayatımdaki tek önemli şey sen değilsin, aile, iş güç, okul, sorumluluklar gibi bin tane şey daha var önemli algısı geçmeli karşı tarafa.

bu çocuk için de fazla ümitlenme belli ki cinsellik vardı işin ucunda ondan kalktı geldi başka şehirden. sınırlara saygı duyması farklı bir konu ama o niyetle gelmiş anlattıklarından ben öyle anlıyorum. ve cinsellik için deliler gibi aşık numarasını harika yaparlar. biz kadınlar hissetmeden pek bişey yapamasak da onlar öyle değil, yaparlar. koklayarak da öper, her şeyi yapar yani. çok kaptırma kendini daha çok başındasınız bir de uzak mesafe. fazla çırpınma eğer seviyorsa o çırpınır zaten o zaman bakarsın değer mi değmez mi.

kaybetmekten cok korkuyorum. Beni birakip gitmesinden. Bugun biz sevgili miyiz iliskimizin yeri ne gibisinden soru sordum bunu daha sonra konusalim dedi

İlişkilerde bu kadar muhtaç durumda olanlar genelde üzülür ve değer görmezler. Bir de bu halinizi baya belli etmişsiniz adama.
Sizi sevse sonra konuşalim vs demez. Koklamayi boşverin, sizinle takilacak bu muhtaçliginizin, bağımlılığınızın tadini çıkartacak sıkılana kadar ya da başka biri olana kadar.

Merhaba, aslinda ne yazacagim bilmiyorum. Uzun zamandir hoslandigim cocukla aramiz bozuktu ve mesaj attim. Tek mesajimla bulundugum sehire geldi. Biraz yakinlastik beni cok sevdigini birakmak istemedigini falan soyledi. İlk defa sevildigimi ve guzel oldugumu hissettirdi biri bana. Ama sanki mesajlarda yuz yuze olan samimiyeti yok. Cok az mesajlasiyoruz. Tamam sevmiyor mesajlasmayi biliyorum ama bu beni biraz uzuyor. Gercekten ilk defa asik oldum ve kaybetmekten cok korkuyorum. Beni birakip gitmesinden. Bugun biz sevgili miyiz iliskimizin yeri ne gibisinden soru sordum bunu daha sonra konusalim dedi korkmali miyim dedim hayir dedi. Ama nedense korkuyorum dusunmekten uyku girmiyor gozume. Ya beni sevmiyorsa diye dusunuyorum soyledigi her sey beni manipule etmek icinse diye dusunuyorum. Ama insan sevmedigi insani koklayarak oper mi? Arkadas cevresi cok genis biri istese bir suru kizla konusur elde eder. Ama sadece benim icin yanima gelmesi ve sinirlarimi sinirlari bilmesi. Zamana birakmaktan baska bi sey yapamam sanirim. Ama bu kaybetme korkusu gercekten cok kotu.
Bu hislerinizi tanı kaybetmekten korktugunuzu belli etmeyin derim. Nasılsa beni bırakmaz diye canı istediği zaman arar canı istemedigi zaman aramaz

Ahh cok gencsiniz eminim..
Korkmali miyim sorusunu birdaha hicbir erkeğe sormayin. Birini kaybetmekten korktugunuzu hissettirmeyin..
Gidiyormu gitsin iste kapi, baskalari gelir yapmayın bir erkege kendinizi bu kadar sevgiye aç muhtac göstermeyin

X