Cok bunaldim herkesten herşeyden eşimi nasil kendime çekerim

Merhaba hanimlar bu pandemi dönemlerinde neler yapıyorsunuz. Özellikle eşinizle bi aktivite etkinlik öneriniz var mı?

Ben çok bunaldim yalniz farkli bi şehirde yaşiyorum kimsem yok konuşup sohbet etcegim eşimde işi yoğun birisi butun gun işte olur akşam eve geldigindede sigarasini telefonunu alip mutfakta balkonda işle ilgili görüşmeler yapar arastirir çalisir yanina giderim sigara dumani geliyo cocuk var git der cocuk bazen erken uyuyo yiyecek birseyler hazirlarim abur cubur film izleyelim derim gelmez ya da gelse bile elinde telefon izlemez yada uyur kalır hiç sohbet muhabbet havadan sudan konusmaz aksam yemekleri yerken bile açar haber dinler sofradan bi tuzluk bile kaldirmadan sigarasini telefonunu alip işle ilgili uğraşir yani gündüz oldugu gibi sksamlarida yalniz oluyorum arada insan konusma ihtiyaci duyuyo sohbet etmek istiyorum ben sohbet acarim anlatirip birseyler ters kısa cvplar verir bazen umursayip dinlemez pandemiden dolayi gezemiyoruzda hic biyere gitmiyoruz pandemiden öncede hamileydim yeni doğum yapmistim onlari bahane ederek pek gezdirmezdi cikarirsa oldugumuz şehirde piknik yerine yada bi kafeye giderdik artik o da yok. İlgilenmiyosun dedigimde ilgi istedigimde be istiyosun bnden bi rahat birak der kizar kavga eder dilinin kemigide yok ağır sözler soyleyen biri çocugum 1bucuk yasinda aşiri hiperaktif bi cocuk yerinde durmuyor her yere tirmanip çikiyo kurcaliyo surekli onun peşindeyim garibim insan yüzu gormuyo butun gun beni ve babasini goruyo canı sıkiliyodur onunda elimden geldigi kadar oynamaya çalisiyorum onunla ama hic bi yere hic kimseye yetemiyorum evim buyuk cocugum hiperaktif batirdigi dagittigi yerleri temizleyip topliyorum yemek çamaşir bulaşik ütü derken halim kalmiyor hergun 1de uyuyup 5de kalkiyorum. Esim hic yardim edip desteklemiyor dahada hep anneligimi kadinligimi ev hanimliligimi eleştiriyo yatagi bile 1gun duzeltmesem kiyameti kopartiyor yemek cok ayirt eder o yuzden surekli icli kofteler sarmalar kebaplar yaparim tatlisini da hic eksik etmem velhasil yiprandim bunaldim bu yasimda hic bi iş bilmiyodum hep kocami mahcup etmiyim mutlu edeyim diyerek gelistirdim kendimi cok guzel yemek filan yaparim bebek tutmasini bile bilmezken cocugum dogar dogmaz tek başima en guzel şekilde hic bi yerine zarar verdirmeden hasta olmadan büyüttum dogumdan sonrada guzel goruneyim esime diye ve kilomdan rahatsiz oldugum icin tek başima 48kg verdim eve bi misafir getirse hep iyi sekilde ağirladim hiç ama hep eleştiri guler yuzluyum surekli hic trip atan surat asan biride degilim ama neden boyle bilmiyorum. İsten geldiginde sarilip öpmek usterim guler yuzle hoşgeldiiin derim direk tersler öpturmez. Hep negatif enerji saçar sadece afedersiniz cinsellik istedigi zaman ilgileniyo ama o da yapmacik yani
Eskiden boyle degildi yas farki olsada aramizda eglenceli bi insandi yeni evliyken hamile kalmadan once filan her aksam çarsida gezerdik bi aksam yemegine bile kafasi eserdi baska bi sehire gotururdu sinemaya filan giderdik fotografi slirdi kendi cekerdi simdi benimle hic fotograf cekilmiyo cekilse bile zorka cekerken sosyal medyada paylaşmicaksin diye sert sekilde kiziyo sosyal medyada zaten hic bi paylasim yapmami istemiyo ben sevmiyorum oyle şeyler diyo ağır sozler tepkiler veriyor yaşitlarim cevremse eşleriyle aktivite yaparlar eglenirler surprizler yaparlar birbirlerine fotograf paylasirlar özeniyorum bnde istiyorum herseye kizar yani arabada radyoda hareketli muzik açsam son sesine kadar muzigi kısar ya da degustirir türku açar ne yapicam bilmiyorum hersey ustume geliyo bunaldim bazen kendimi alıp atasim var bi yerlerden ama cocugumu ve bunun gunahi geliyo aklima ailemlede hergun goruntulu konusuyoruz ama sadece cocuga bakip kapatiyolar yuzumu bile gormezler nasilsin bile demezler özellikle annemde surekli ezikler elestirir milletin evi şıkır şıkir aksesuarlar cicekler senin evinde her yer kilit misafir ağirlancak gibi degil evine der basbaşa kaldigimuzda söyler babamin edimin yaninda iki yuzlulugu oynar demem asla oyle birsey kocan ne derse o derim kuru ekmek getirse bile ona razi olcan derim hep yalan söyluyo der hep beni yalanci cikarir yoruldum artik biktim herseyden herkesten bana lutfen yardimci olun nasil eşimi kendime çekerim beraber vakit gecirebilirim onunla olmak vakit gecirmek istiyorum hep tek basima olmaktan sıkildim hep tek başima birseyler yapiyorum kocamla aşk yaşamak istiyorum guzel vakit gecirmek gülmek istiyorum
Kocan neden sosyal medyada resim paylaşmanı istemiyor? Ben senin yerinde olsam öncelikle beni aldatıp aldatmadıgından kesin emin olduktan sonra kocamı karşıma alır çekerim yaşadığım ruh halini anlatırım onun bana hissettirdiklerini. Acı çektiğimi üzüldüğümü hepsini söylerim. Eğer bizimle birşeyler yapmak istemiyorsan Seni zorlayamam bizi sevmiyorsan vakit geçirmek istemiyorsan bitsin kimse kimseye muhtaç değil de.

''Esim hic yardim edip desteklemiyor dahada hep anneligimi kadinligimi ev hanimliligimi eleştiriyo yatagi bile 1gun duzeltmesem kiyameti kopartiyor yemek cok ayirt eder o yuzden surekli icli kofteler sarmalar kebaplar yaparim tatlisini da hic eksik etmem velhasil yiprandim bunaldim bu yasimda hic bi iş bilmiyodum hep kocami mahcup etmiyim mutlu edeyim diyerek gelistirdim kendimi cok guzel yemek filan yaparim bebek tutmasini bile bilmezken cocugum dogar dogmaz tek başima en guzel şekilde hic bi yerine zarar verdirmeden hasta olmadan büyüttum dogumdan sonrada guzel goruneyim esime diye ve kilomdan rahatsiz oldugum icin tek başima 48kg verdim eve bi misafir getirse hep iyi sekilde ağirladim hiç ama hep eleştiri guler yuzluyum surekli hic trip atan surat asan biride degilim ama neden boyle bilmiyorum. İsten geldiginde sarilip öpmek usterim guler yuzle hoşgeldiiin derim direk tersler öpturmez. Hep negatif enerji saçar sadece afedersiniz cinsellik istedigi zaman ilgileniyo ama o da yapmacik yani''

burası çok önemli. siz harika işler başarıyorsunuz ama kendiniz için değil onun gözüne girebilmek için yapıyorsunuz. olmuyor da ve böyle devam ederseniz olmayacak da . üzgünüm.

size tavsiyem siz bir program yapın ve onu aksatmayın. böylece işler kolaylaşacaktır. eşinizi de uzun bir süre görmezden gelin. ondan ilgi beklemeyi bırakın hatta siz de ilgilenmeyin. anneliğinize laf edecek olursa siz de onun babalığını sorgulayın ama tokat gibi olsun. lafınızı söyleyip kenara çekilin. sen çocunu bir kere omuzuna alıp oynatmadıysan ona dokunmadıysan sıcaklığını vermediysen benim anneliğimi ağzına bile almamalısın deyın mesela. ne bilim siz daha ortama uygun konusun.

umursamayaın ya lütfen. benım kocam da oyleydı ama kızımla ılgılenır gher zaman mukemmel bır babaydı onunkının yanında ben acaba daha mı ıyı olmalıyım derım. ama bana karsı sızın anlattıgınız gıbıydı. ılk baslarda bu umursamama zor oldu. ama yendım o duyguyu. aslında size yazdıklarımı yaptım ve çok değişti bana karsı.

Dertlenmekte haklısınız eşiniz sizi sanki çocuk dogursun iş yapsın diye evlilik mi olur karşınıza alın konusun ama sanki anlamaz gibi geliyor yazdiklarinizdan
Size şunu yap bunu yap yazarsak olmaz bir psikolog psikiyatri gidin yonlendirirler sizi destek alin
Ailenizle paylaşın yoksa böyle geçer gider ömür sineye çekmeyin çözüm arayın

Merhaba hanimlar bu pandemi dönemlerinde neler yapıyorsunuz. Özellikle eşinizle bi aktivite etkinlik öneriniz var mı?

Ben çok bunaldim yalniz farkli bi şehirde yaşiyorum kimsem yok konuşup sohbet etcegim eşimde işi yoğun birisi butun gun işte olur akşam eve geldigindede sigarasini telefonunu alip mutfakta balkonda işle ilgili görüşmeler yapar arastirir çalisir yanina giderim sigara dumani geliyo cocuk var git der cocuk bazen erken uyuyo yiyecek birseyler hazirlarim abur cubur film izleyelim derim gelmez ya da gelse bile elinde telefon izlemez yada uyur kalır hiç sohbet muhabbet havadan sudan konusmaz aksam yemekleri yerken bile açar haber dinler sofradan bi tuzluk bile kaldirmadan sigarasini telefonunu alip işle ilgili uğraşir yani gündüz oldugu gibi sksamlarida yalniz oluyorum arada insan konusma ihtiyaci duyuyo sohbet etmek istiyorum ben sohbet acarim anlatirip birseyler ters kısa cvplar verir bazen umursayip dinlemez pandemiden dolayi gezemiyoruzda hic biyere gitmiyoruz pandemiden öncede hamileydim yeni doğum yapmistim onlari bahane ederek pek gezdirmezdi cikarirsa oldugumuz şehirde piknik yerine yada bi kafeye giderdik artik o da yok. İlgilenmiyosun dedigimde ilgi istedigimde be istiyosun bnden bi rahat birak der kizar kavga eder dilinin kemigide yok ağır sözler soyleyen biri çocugum 1bucuk yasinda aşiri hiperaktif bi cocuk yerinde durmuyor her yere tirmanip çikiyo kurcaliyo surekli onun peşindeyim garibim insan yüzu gormuyo butun gun beni ve babasini goruyo canı sıkiliyodur onunda elimden geldigi kadar oynamaya çalisiyorum onunla ama hic bi yere hic kimseye yetemiyorum evim buyuk cocugum hiperaktif batirdigi dagittigi yerleri temizleyip topliyorum yemek çamaşir bulaşik ütü derken halim kalmiyor hergun 1de uyuyup 5de kalkiyorum. Esim hic yardim edip desteklemiyor dahada hep anneligimi kadinligimi ev hanimliligimi eleştiriyo yatagi bile 1gun duzeltmesem kiyameti kopartiyor yemek cok ayirt eder o yuzden surekli icli kofteler sarmalar kebaplar yaparim tatlisini da hic eksik etmem velhasil yiprandim bunaldim bu yasimda hic bi iş bilmiyodum hep kocami mahcup etmiyim mutlu edeyim diyerek gelistirdim kendimi cok guzel yemek filan yaparim bebek tutmasini bile bilmezken cocugum dogar dogmaz tek başima en guzel şekilde hic bi yerine zarar verdirmeden hasta olmadan büyüttum dogumdan sonrada guzel goruneyim esime diye ve kilomdan rahatsiz oldugum icin tek başima 48kg verdim eve bi misafir getirse hep iyi sekilde ağirladim hiç ama hep eleştiri guler yuzluyum surekli hic trip atan surat asan biride degilim ama neden boyle bilmiyorum. İsten geldiginde sarilip öpmek usterim guler yuzle hoşgeldiiin derim direk tersler öpturmez. Hep negatif enerji saçar sadece afedersiniz cinsellik istedigi zaman ilgileniyo ama o da yapmacik yani
Eskiden boyle degildi yas farki olsada aramizda eglenceli bi insandi yeni evliyken hamile kalmadan once filan her aksam çarsida gezerdik bi aksam yemegine bile kafasi eserdi baska bi sehire gotururdu sinemaya filan giderdik fotografi slirdi kendi cekerdi simdi benimle hic fotograf cekilmiyo cekilse bile zorka cekerken sosyal medyada paylaşmicaksin diye sert sekilde kiziyo sosyal medyada zaten hic bi paylasim yapmami istemiyo ben sevmiyorum oyle şeyler diyo ağır sozler tepkiler veriyor yaşitlarim cevremse eşleriyle aktivite yaparlar eglenirler surprizler yaparlar birbirlerine fotograf paylasirlar özeniyorum bnde istiyorum herseye kizar yani arabada radyoda hareketli muzik açsam son sesine kadar muzigi kısar ya da degustirir türku açar ne yapicam bilmiyorum hersey ustume geliyo bunaldim bazen kendimi alıp atasim var bi yerlerden ama cocugumu ve bunun gunahi geliyo aklima ailemlede hergun goruntulu konusuyoruz ama sadece cocuga bakip kapatiyolar yuzumu bile gormezler nasilsin bile demezler özellikle annemde surekli ezikler elestirir milletin evi şıkır şıkir aksesuarlar cicekler senin evinde her yer kilit misafir ağirlancak gibi degil evine der basbaşa kaldigimuzda söyler babamin edimin yaninda iki yuzlulugu oynar demem asla oyle birsey kocan ne derse o derim kuru ekmek getirse bile ona razi olcan derim hep yalan söyluyo der hep beni yalanci cikarir yoruldum artik biktim herseyden herkesten bana lutfen yardimci olun nasil eşimi kendime çekerim beraber vakit gecirebilirim onunla olmak vakit gecirmek istiyorum hep tek basima olmaktan sıkildim hep tek başima birseyler yapiyorum kocamla aşk yaşamak istiyorum guzel vakit gecirmek gülmek istiyorum
Eşinizle çok ciddi olarak konuşun.mutlu olmadığınızı söyleyin.terapiye ikna etmeye çalışın.milletimizin artık terapilere inanmasi ve daha sık gitmesi gerekiyo.

Hiç umursamaz davranmayi denedinizmi.Yanina ugramayin kendinize film açin internette takilin.Yemegini koyun önüne siz de o yokmuş gibi kendi keyfinize bakin.Tabiri caizse totosu kalkmış

Böyle mutsuzlukla yasamaya devam ederseniz Allah korusun ilerde kötü hastaliga yakalanirsiniz, ciddi söylüyorum, ve bu Adam önünüze bir tas corba koymaz. Ciddi bir konusma yapin, olmuyorsa bitirin bence böyle ömür gecmez, daha gencmissiniz ilerde pisman olursunuz neden yillarimi yedim bunla diye

esra ezmecinin kitaplarını alıp okuyun.tavsiyelerini ve önerilerini uygulayın.çoğu kişide mucizevi etkiler yaratıyor.tuzlu su,çapalama vs..
anladıgım kadarıyla evliliğini yoluna koymak istiyosun ayrılmak değil.
oyüzden çözüm bulmakta fayda var

esra ezmecinin kitaplarını alıp okuyun.tavsiyelerini ve önerilerini uygulayın.çoğu kişide mucizevi etkiler yaratıyor.tuzlu su,çapalama vs..
anladıgım kadarıyla evliliğini yoluna koymak istiyosun ayrılmak değil.
oyüzden çözüm bulmakta fayda var
Çapayi kafasına indirip tuzlu suda boğun mu diyor? Evet mantıklı

:KK70: yani bu da bir bakış açısı olabir ama bu değil tabiki:)
bu bilimsel bir nlp yöntemi,olumsuzu olumluya çevirme gibi:)
NLP , Feng shui , kişisel gelişim filan normal insanlar için faydalı olabilir tabii ama konu sahibinin kocasını , ailesinden birilerinin atacağı temiz ve sistemli bir dayak dışında hiçbir yöntemin rehabilite edemeyeceğini düşünüyorum nedense :KK45:

NLP , Feng shui , kişisel gelişim filan normal insanlar için faydalı olabilir tabii ama konu sahibinin kocasını , ailesinden birilerinin atacağı temiz ve sistemli bir dayak dışında hiçbir yöntemin rehabilite edemeyeceğini düşünüyorum nedense :KK45:
olsun can çıkmadıkça umut bitmez.ya işe yararsa?
denemekte fayda var:)

olsun can çıkmadıkça umut bitmez.ya işe yararsa?
denemekte fayda var:)
adam kadını yıllardır insan yerine koymuyor, psikolojik, fiziksel, cinsel, ekonomik, sosyal her türlü şiddeti uyguluyor, kadın bulaşık süngerine dönmüş yıllardır gördüğü şiddetten, intiharı dusunuyor, Dr. a gitmesine bile izin vermiyor...bence de acil müdahale edilmezse yakinda bı can çıkacak ama bu kocasınınki olmayacak maalesef

Yok öldurseniz yapmaz o tür şeyler arada şakasina dedimmi kesin aldatiyosun diye kizar bana şerefsizmiyim ben der
Canım o kadar güvenme bu erkek milletine benim sevgilim vardı beni aldatiyormusun diye sorardım. Ben şerefsiz değilim ben orospu çocuğu değilim derdi bende inanırdım bir gün şeytan dürttü buna başka bı hesaptan istek attım kabul etti başladı konuşmaya telefon numarası istiyor Sevgilisi olmadığını söyledi.ciddi düşünüyormuş bı ısrar bı ısrar bende o olaydan sonra bıraktım Şeref pisliği.

X