çok bunaldım.

dtcf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2013
1.234
2.617
4 haftadır diyetteyim. Ama adı diyet! 2 kilo 100 gram verdim ve kaldım öyle. Yesem de yemesem de kilo veremiyorum. Takıntı yaptım galiba günde 3 kere tartıya çıkıyorum. N'apmalıyım biri bi akıl versin lütfen. Stresli bi dönem geçiriyorum evet ama 3 hafta boyunca tartının aynı rakamı göstermesine sebep olucak kadar mı stres yaşıyo bu vücudum bilmiyorum

canım öncelikle kolay gelsin ...1.si tartıyı kaldır hatta ve başka birine kaldırsın haftada 1 tartıl 2.si spor yapıyormusun yapıyorsan ara ver yapmıyorsan yürüyüşe başla 3.detokslar var mesela ayran detoksu ona başla 4. 1 gün ara ver normal yemene dön abartmadan tabiki

Spor olarak haftada 1 gün 1 saat yürüyodum. Ama bu hafta kendi kendime küsüp yürümedim. Sanki ara verirsem de bi daha toparlayamayacakmışım gibi geliyo. Diyet yapma cesaretini toplamam 2 haftamı aldı da :) bi de bahsettiğin detokslar hakkında hiç bi fikrim yok. Bu zamana kadar hangi kanalda görsem "vücuda eziyet"deyip kafamı çevirdim. Nedir hiç bilmiyorum. Bakayım bi... çok teşekkür ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…