Çok bunaldım.

4 nısanda evlendım daha bır yıl dolmadı ama anlaştık ve bugun anlaşmalı boşanma davası açtık. ama 1 yıl dolmadığı ıcın uzayacak degıl mı ? yıne kurtulamıcam.

4 nısanda evlendım daha bır yıl dolmadı ama anlaştık ve bugun anlaşmalı boşanma davası açtık. ama 1 yıl dolmadığı ıcın uzayacak degıl mı ? yıne kurtulamıcam.

İkiniz de boşanıyoruz derseniz ve şahitler de desteklerse uzun sürmez
önemli olan tarafların ikisinin de kabul etmesi

Oha diyorum kusura bakmayın.
Bu ne her satırda bi para
Adam bildiğin kullanmış sizi ya nisanliykende boyleymis
Neden evlendin ki

dun anlaşmalı boşandık. aılesının yanında arsanın tapusunu ıstedın benden dıye bana ıftıra atmıştı , bende pazartesı madem oyle soyledın kredısını ödedıgın ablanın uzerıne olan arsanın tapusunu ıstıyorum yapacaksın , yada satıcaz araba alıcaz dedım boyle kavga cıktı , sonrasında bana aldıgı tektaşı , dugunde takılan kolyemı , kupelerı aldı ,aılesının oturduğu ev ablası ve onun ustuneydı. annesı bana guven olmayacagını soylemıs annesının ustune yapmışlar, ve bana kavga edınce soyledı. sonra sakinleşincede yok kentsel dönusume verecekler bınayı annem bızı ugrastırmamak ıcın uzerıne aldı dedı. evdekı esyaların yarısını alırım dedı. bende sana hepsının parasını odedım. takılar senın borcuna gıttı takıları talep edebılırım bende dedım. benımle ugrasırsan bende ugrasırım tek kurus vermem , bu ısten ben karlı cıkarsam anlaşmalı boşanırım dedı. sonra da naklıyeye ugrasmamak ıcın 3500 tl talep ettı benden .

aslında Allah sana kına gecesinde sinyali göndermiş bu adam 5 para etmez ayrılın diye ama sen kalbin güzel olduğu için kimseye rezil olmayalım düzelir diye o sinyali geri çevirmişsin ki şanslısın bence ortada bir çocuk olmadığı için

Bosanacaginizi okuyunca sevindim.
Resmen sizi yemis.
Usta dolandırıcılara taş çıkartır.
En baştan boyleymis
Keşke nisanliyken bitirseymissniz.
Neyse zararın neresinden donsen kardir.
Son olarak maddi manevi asla haklarinizdan vaz geçmeyin.

hala duygularım olduğu için iyi geçen vakitlerimizde aklıma geldiğinden talebim olmadı, ama o hemen dugunde takılan kolye , küpe ve bilekliği , tek taşı aldı ve evdeki eşyaların yarısını alacağını söyledi, bende hepsinin parasını ödedim sana deyince evden eşya almamak içinde 3500 TL para istedi benden

ya arkadaşım ne duygun olacak o dolandırıcıya bırak allah aşkına ! o adam koca değil dolandırıcı yaz buna kafanda bir yere ve donuna kadar al.buraya yazdıklarnı da dava dosyana ekle beni kandırdı tüm borçlarını ödettirdi deyip bir de tazminat davası aç süründür.o çirkeflik yapıyorsa sen üç beş katı çirkeflik yap.resmen seni yemiş kendini düze çıkarmış şerefsiz.sakın geri adım atma uğraşcaksın ama perişan olmalı o pislik.
bu senin için boşanmayı geçtim ailen adına intikam olayına dönüşmeli.benim ailemi böylesine üzen herife elimden geleni ardıma koymam sakın taviz verme.
bir de hemencecik kurtulayım diye anlaşıp yine bu boşanmadan zararlı çıkan sen olma.evlenirken sömürmüş bari boşanırken seni sömürmesin.bütün şartları zorla .

Bitirmis gideren bile para istemis 3500 tl pess hala para diyor... duygusallık yapma aradasım zaman geçince neden yapmadım deyip pisman olursun tazminat iste yanına kar kalmasın yedikleri...Adına sevindim para göz bir adamdan kurtulmussun.Hakkında hayırlısı Allah karsına bundan sonra iyi birini çıkarsın.

dun anlaşmalı boşandık. aılesının yanında arsanın tapusunu ıstedın benden dıye bana ıftıra atmıştı , bende pazartesı madem oyle soyledın kredısını ödedıgın ablanın uzerıne olan arsanın tapusunu ıstıyorum yapacaksın , yada satıcaz araba alıcaz dedım boyle kavga cıktı , sonrasında bana aldıgı tektaşı , dugunde takılan kolyemı , kupelerı aldı ,aılesının oturduğu ev ablası ve onun ustuneydı. annesı bana guven olmayacagını soylemıs annesının ustune yapmışlar, ve bana kavga edınce soyledı. sonra sakinleşincede yok kentsel dönusume verecekler bınayı annem bızı ugrastırmamak ıcın uzerıne aldı dedı. evdekı esyaların yarısını alırım dedı. bende sana hepsının parasını odedım. takılar senın borcuna gıttı takıları talep edebılırım bende dedım. benımle ugrasırsan bende ugrasırım tek kurus vermem , bu ısten ben karlı cıkarsam anlaşmalı boşanırım dedı. sonra da naklıyeye ugrasmamak ıcın 3500 tl talep ettı benden .
Bu kadar kan emici insan gormedim. Seni yiyip bitirecek bir parazitten kurtulabildigin icin tebrik ederim. Hakkinda hayirlisi olsun -ki bence olmus- adam sonuna kadar ne koparsam kardir diyor. Hala nasil para talep edebiliyor, paranin kopegi olmus. Off cok pis kufur edesim var...

hala duygularım olduğu için iyi geçen vakitlerimizde aklıma geldiğinden talebim olmadı, ama o hemen dugunde takılan kolye , küpe ve bilekliği , tek taşı aldı ve evdeki eşyaların yarısını alacağını söyledi, bende hepsinin parasını ödedim sana deyince evden eşya almamak içinde 3500 TL para istedi benden
Ay neyine duygu besliyosun bu adamin hala ya. Bi silkelen kendine gel artik. Taa kinadan onceki surecte baslamis bu maddi problemler. Adam seni esi olarak degil yolunacak kaz olarak gormus en basindan beri. Sen de bunlarin farkindasin, buna ragmen hala nasil duygularim var diyorsun?

Çok pişman olduğunu söyledi sureklı arayor mesaj atıyor , sesi de kötü geliyor , bana da vicdan yaptırıyor böyle yaparak , bende dedım kı ben sırf senın cebınden depozıto parası cıkmasın dıye kıracıyı evden cıkarttım , ama bunun bıle kıymetı olmadı , evlenmeden once ben evlenırsem babam bana ev alır dedın , evlendık annem cocuklarına cok duskun annem cocukları ıcın olur dedın , maden boyle madem aılenın maddı durumu ıyı baban kendı ustune bır ev alsın ıstersen anlaşamazsak hıcbırsey talep etmıcem dıye de sozleşme yaparız, o evde oturalım kira vermeyelim esyalarımızı taşıyalım boyle olursa donerım dedım. aılesı bıze guvenmedıgı ıcın boyle bırsey yapmazmış , ya ben uzerıme ıstemıyorum kı bu sayede ev sahıbı olacaklar bız anlaşamasak bıle evlerı olmuş olacak ve sımdıye kadar bırsey yapmadılar sımdı cocukları mutlu olsun dıye bırsey yapacaklar.aılem kabul etmez o zaman salı gunu kararı kesınleştırelım dedı.

Çok pişman olduğunu söyledi sureklı arayor mesaj atıyor , sesi de kötü geliyor , bana da vicdan yaptırıyor böyle yaparak , bende dedım kı ben sırf senın cebınden depozıto parası cıkmasın dıye kıracıyı evden cıkarttım , ama bunun bıle kıymetı olmadı , evlenmeden once ben evlenırsem babam bana ev alır dedın , evlendık annem cocuklarına cok duskun annem cocukları ıcın olur dedın , maden boyle madem aılenın maddı durumu ıyı baban kendı ustune bır ev alsın ıstersen anlaşamazsak hıcbırsey talep etmıcem dıye de sozleşme yaparız, o evde oturalım kira vermeyelim esyalarımızı taşıyalım boyle olursa donerım dedım. aılesı bıze guvenmedıgı ıcın boyle bırsey yapmazmış , ya ben uzerıme ıstemıyorum kı bu sayede ev sahıbı olacaklar bız anlaşamasak bıle evlerı olmuş olacak ve sımdıye kadar bırsey yapmadılar sımdı cocukları mutlu olsun dıye bırsey yapacaklar.aılem kabul etmez o zaman salı gunu kararı kesınleştırelım dedı.
Hala daha anlaşma taraftarısınız ee pes diyorum.

Oooooh adam yağlı kapıyı bulmuş, bi de güven müven deyip yalvartıyor kendine..
Eğer bu adamla barışırsan pes artık yorum yok.

Azıcık kendinizi seviyorsanız değer veriyorsanız şu kan emici asalak erkek müsveddesinden boşanın..

X