Çok bunaldım.

Arkadaşım anlaşmalı boşanmışlar, baya baya kurtulmuş yani aslında. Ama hala daha geri dönmek istiyor.. Of Allahım of.

aaaaa öylemi. o zaman yorumu değiştiriyorum. git barış iyice sömürt kendini. hatta bak iki iş birden yap az yediriyorsun parayı bu kan emiciye elinde tutamazsın mazallah. hayır kendin mazoşistsin anladım. niye milleti sinir etmeye konu açıyorsun aynı zamanda sadist misin. iyice yapış kocana. ay hiç bir konuya bu kadar gıcık olmadım.

aaaaa öylemi. o zaman yorumu değiştiriyorum. git barış iyice sömürt kendini. hatta bak iki iş birden yap az yediriyorsun parayı bu kan emiciye elinde tutamazsın mazallah. hayır kendin mazoşistsin anladım. niye milleti sinir etmeye konu açıyorsun aynı zamanda sadist misin. iyice yapış kocana. ay hiç bir konuya bu kadar gıcık olmadım.

Ay ben şu an konu sahibinin diğer konusunu okuyorum.
Ben şok! Ben manşet!
:KK70: :KK70: :KK70:

Ay ben şu an konu sahibinin diğer konusunu okuyorum.
Ben şok! Ben manşet!
:KK70: :KK70: :KK70:
hayır bir insanın boşluğuna gelir basireti falan bağlanır anlarım da bu kadar da bile bile lades olmaz arkadaş. boşanmış kurtulmuşsun da daha ne istiyosun. en başta o kına olayında tekmeyi basacaktı hatta ondan önce ama masraf ettim deöiş yaptığı masrafa acımış daha çok gitmiş. e şimdi barışıcak nolucak ben söyliyim o anneciğinin evinide sattırır yer bu asalak. gerçekten yukarda bi arkadaş demiş kocam olsun diye bu kadar çabalayanını görmedim. hoş roller değişmiş kim karı kim koca belli değil bu evlilikte.

hayır bir insanın boşluğuna gelir basireti falan bağlanır anlarım da bu kadar da bile bile lades olmaz arkadaş. boşanmış kurtulmuşta daha ne istiyosun. en başta o kına olayındabtekmeyi basacaktı hatta ondan önce ama masraf ettim deöiş yaptığı masrafa acımış daha çok gitmiş. e şimdi barışıcak nolucak ben söyliyim o anneciğinin evinide sattırır yer bu asalak. gerçekten yukarda bi arkadaş demiş kocam olsun diye bu kadar çabalayanını görmedim. hoş roller değişmiş kim karı kim koca belli değil bu evlilikte.

Ben memeli konuyu demiştim :KK53: Aynen arkadaşım ya haklısın, bazı konuları okudukça böyle şükrediyorum içimden..

Ben memeli konuyu demiştim :KK53: Aynen arkadaşım ya haklısın, bazı konuları okudukça böyle şükrediyorum içimden..
benim devreler yanndı şimdi konu sahibi boşandımı evlimi, boşandı da bu ikinci kocasımı, eskisimi dön diyor, memesini mıncıklayan kim, parasını yiyen kim anlayan beri gelsin :confused:

Artik kendime geldim .ben dugunde takilan kolyemi,aldigim inci kolye ve kupeyi,onun sevgiliyken aldigi bilekligi saklamadim guvenmedigimi dusunur dedim,ama o evden giderken sana layik degil diyerek aldi gitti.nasil bir adam,nasil karraltersiz,konusmaya gelincede ben cok duzgubum,benim kimdeye borcum kalmaz sozumu tutarim diye konusuyor,

3500 TL yi vermemek için çok direttim hatta sen bana borçlusun dedim gittim gönderdiğim dekontları çıkarttım tam 37 bin TL yollamışım. uzerıme yurudu , sen ne kadar utanmaz bırısın hala dogalgazımı , modemimi kullanıyorsun ,orospu , sımdı onune gelenle yatar kalkarsın , zaten benden once başkasıyla yatmıştın gibi sözler etti. aynı iş yerinde çalışıyoruz bide . sıkayet etmeye gıttım. aglayarak babasını aramış babası annemı aramış oglumun başına birşey gelirse yakarım sızı diye , ortalıgı karıştırdılar. oglun evden gıderken altın takılarımı aldı gıttı dıyorum oralı olmuyorlar , annemi , babamı sureklı arayıp kızın bıraksın peşimi istemiyorum artık bir kurtulamadım kızından gibi laflar etti. 3500 TL yi verdim , dogum gunumde hedıye ettıgı saati iade ettim ( ama benım ona aldığım tras makınesını goturdu.) , modemini iade ettim , dogalgazını da gıt kapattır dedım.kapattırmış, kendı uzerıme aldım.

ben acabalarla uğraşırken o para peşindeydi. son yaptıklarıyla içimde keşke de bırakmadı. iyi ki kurtulmuşum diyorum. şimdi giden paralarıma acıyorum.ziynetler için dava açsam kim bilir neler yapacak , 3500 için bunları yaptı.

bu nedir ya.adam kendini evlenmeden belli etmiş.bile bile lades olmuş senin iş.neyse en kısa yoldan nasıl kurtulursun ona bak .artık üzülme.kendi paranı kazanıyorsun..ayakların üzerinde duruyorsun .bundan sonrasını o zat düşünsün.nede olsa bankası iflas etti.

ben acabalarla uğraşırken o para peşindeydi. son yaptıklarıyla içimde keşke de bırakmadı. iyi ki kurtulmuşum diyorum. şimdi giden paralarıma acıyorum.ziynetler için dava açsam kim bilir neler yapacak , 3500 için bunları yaptı.

ya siz anlaşmalı boşanmadınız mı
ziynetleri isteğinizle vermediniz mi
bırakın artık peşini bunlar da sana sadakam olsun diyerek kendi hayatınıza bakın
adamın umrunda değilsiniz

haklısınız , cocugum olmadan kurtulduğum ıcın dua etmem gerek , ama suan onun yuzunden borcumun olması , o kadar para harcamış olmam, 8 ay aılemın evınde oturup aılemın kıra gelırınden olması ve sonrasındakı ıftıraları benı uzuyor. dugun takılarını annem almış , dugunu hep o yapmış , aılem ondan her ay 1000 TL kıra almış vs.vs.

ya arkadaşım ne duygun olacak o dolandırıcıya bırak allah aşkına ! o adam koca değil dolandırıcı yaz buna kafanda bir yere ve donuna kadar al.buraya yazdıklarnı da dava dosyana ekle beni kandırdı tüm borçlarını ödettirdi deyip bir de tazminat davası aç süründür.o çirkeflik yapıyorsa sen üç beş katı çirkeflik yap.resmen seni yemiş kendini düze çıkarmış şerefsiz.sakın geri adım atma uğraşcaksın ama perişan olmalı o pislik.
bu senin için boşanmayı geçtim ailen adına intikam olayına dönüşmeli.benim ailemi böylesine üzen herife elimden geleni ardıma koymam sakın taviz verme.
bir de hemencecik kurtulayım diye anlaşıp yine bu boşanmadan zararlı çıkan sen olma.evlenirken sömürmüş bari boşanırken seni sömürmesin.bütün şartları zorla .
Ah ah sizi dinlemedim çok pişmanım.

X