Çok bunaldım.

soz vermıstı yıne aynı davranmaya devam edıyor 7 ayda hıcbırsey degısmedı. benı tehdıt edıyor eger senden boşanırsam annem orospu olsun , senden boşanmıcam dıye , ben artık duzelecegını sanmıyorum artık dayanamıyorum.

Bu ne diyor böyle ya! bu konuyu yeni gördüm bende :KK43: allah yardımcınız olsun nasıl bir adammış bu!! yani gelin sizmi o mu anlamadım .Nasıl bir sömürmedir bu ya !!!aklım almıyor, sizi resmen paramatik olarak görmüş ya ALMIŞTA ALMIŞ sizde nasıl seviyorsanız bu adamı herşeyine evet demişsiniZ.

Neden kurtulamıyorsun? Konuş onunla o sırada ses kaydı yap. İyi bir avukata git sonra da poposundaki donuna kadar al. Ödeyemezse hapis yatar.

Ayrılmak istiyorum ama bana vıcdan yaptırıyor sureklı bana msj atıyor,herseyın daha ıyı olacagını soyluyor şans ıstıyor,benı sevdıgını soyluyor,şımdı olmasa daha sonra ben boşanıcam dıyorum kabul etmıyor,benı cok zorluyor,aileler bır araya geldı onların aılesı bosanmamızı istiyor,bızımkılerde..bız ıyıyız dıyor kabul etmıyor,ben annesıne bır suru laf soyledım cunku cok dolmustum.o da tabı benım anneme bır suru laf ettı.vıcdan yapıyorım gunah oldugunu bıle bıle muska yaptırayımda uzaklaşsın dıye dusunmeye basladım

Ne yap ne et dikkat sakın hamile falan kalma..
Kusura bakma ama çok çiğ karakterli bir eşin var.
Zararın neresinden dönsen kardır.

en başta beni düşünmeyip annesini garantiye alan adamla asla evlenmezdim. açık ve net. tabii ki anne babaya bakılır ama ihtiyacı olduğunda. anasını rahat ettirip benden her ay bin lira isteyen adama yumruğu bir güzel geçirir yol verirdim. aşırı pasif kalmışsınız öyle böyle değil. keşke kınada şans vermeseymişsiniz ama olan olmul. karaktersizler bir de para için geliyosan gelme demiş. aklın varsa harcadığın tüm paraları geri iste ve boşa o adamı

uzun zamandır takip ediyorum. evlenmeden önce bol bol fikir aldım. ve uzun zamandırda paylaşmak ıstedıgım sıkıntılarım var. ınsallah okur ve bana yorum yazarsınız .Evleneli 3 ay oldu. evlenmeden önce arabasını 36 bıne sattı. aynı yerde çalıştığımız ıcın çevremızdekı herkese benımle evlenmek ıcın sattıgını soyledı. tabi bende oyle bılıyordum. haksızlık olmasın dıye , bende annemden 15 bın aldım. bide birikmiş 7 bınım vardı. annemle almış oldugumuz ev vardı. kiracıyı cıkarttık. dedim ki bir iki sene orada oturalım. para biriktiririz bide dugunde takılanlar ev alırız. ıstemede bız bilezik isteyecektik. o istemeyin annem para ıcın evlenıyorsunuz dıye dusunur zaten bızımkıler yapar dedi. tamam dedık birşey ıstemedık. sonra benden her ay 1000 TL ıstedı . direk kendisi söylemedi ögrendim ki arabanın parasını annesine vermiş. sebep '' annemle babamın arası iyi degil annem kimseye muhtaç olmasın '' tamam dedim. 13bın kredi çekti. her ay 1000 TL verdim kendisine. 6 ay devam etti. etti 6000 tl , bu arada nişan oldu , kendi nişan kıyafetimi kendim aldım. 7000 TL yi harcadım , çeyiz falan derken bitti. annemin verdiği 15 binden 5 binini erdala verdim. 10 bın kaldı bende , annesi perdeleri , ablası halıları , babası oturma odasını aldı, bızde yatak odasını , mutfakta herseyım hazırdı. yıllar önce almıştım. beyaz eşyaları da kredi kartıyla aldı , ev böyle yerleşti. masa ve sandalyeleri , konsol ve televizyonu evlendikten sonraya erteledik. ( bilseydim 10 bınle alırdım, sefillik yaşamazdım. evlendıgımız ertesı gunu kolinin üzerinde kahvaltı yaptık , koltukları babası ucuza getirmek için tanıdıgından aldırdı, dugune bir hafta var hala sıparısını vermemısler , hep ertelıyorlar , ıkı gun sonra uc gun sonra ) gıdelım başka yerden alalım dedık babasına soyledım parasını yollayın bız başka yerden alalım , bızımkı aradım para ıstedım dıye olay yarattı ,babası da 2950 yolladı , başka yerden 3600 e koltukları aldık ve ustunu ben tamamladım , yanı koltuklar biz evlendıkten 15 gun sonra anca geldi.)benden sureklı para ıstıyordu , her ay yolladıgım 1bın TL nın dışında , bende sureklı benden ısteme bak senden soguyorum dıye uyarmama rağmen , kınadan bır gun once eve alışverıs yapmaya gıdeceklerını soyleyerek benden para yollamamı ıstedı. bızım evde de akrabalar bayanlar vardı. yaprak sarıyorlar kınaya hazırlık yapıyorlardı. herkes tepkı gosterdı gelınden para mı ıstenır. telefonda da kavga edınce babasını aradım. yeter dedım ılgılenın benden sureklı para ısteyıp duruyor, babasuda konuşmadığı ıcın enıstesıne soylemıs , enıstesı de onu arayınca , bu annesi ve ablasıyla eve geldı ve benı rezıl ettın ben ıstemıyorum artık ayrılıcam dedı , evlenmek ıstemıyorum , bır suru emek verdım , bir suru param gıttı, kredi kartımla balayı aldık , yarın kına var , herkesı arayıp ne dıcez dusuncesıyle son bir şans istedim. annesi de ''kızım para ıcın gelıyorsan hıc gelme''dedi. boylelıkle kına geçti. dugun gunu oncesı benı aradı ve para cek ablama 1 bın TL ver , kuaföre oda gelecek bana soyleyıp duruyor , böyle seylerı önemser benım yolladıgımı soyle dedı. ve ben gıttım para çektım ve ablasının elıne verdım. oda kuaföre bahşişle beraber saç paralarımızı verdı. gelnlıgımı kendım aldım. dugunden sonra takılan paralar onun olacaktı , dugun salonunun parasını verecektı , takılarıda bozdurup bankaya yatıracaktık ev peşinatımız olacaktı , balayında para mevzusu artık aramızda geçmesın dıye bende blunan 10 bın TL yı ona verdım. borçlarını kapatsın diye . dugunden kalan parada ondaydı. sonra maaşımızı aldık o dönem. çok uzun oldu ama hala bir suru şey var yazacagım . annem ramazandan önce gelıp camlarını sıleyım. evlendın evlenelı sılen olmadı kirlenmiştir dedi. ( buna mecbur değil bu minnet duyulacak birşey bence) annem camları siliyor bende kahvaltı hazırlıyorum , gelip bana sataştı , suda yumurtamı yapıyorsun ben yağda yiyorum , bibermi kızartıyorsun ben kahvaltıda yemiyorum bilmiyormusun , bende annem var kavga etmeyelım diye yağda yumurta da pişirdim. geldi bune böyle hiç böyle pişer mi deyince benim gözümden yaş aktı. hemen her şeye ağlıyorsun , sana birşeyde söylenmiyor ,seninle konuşulmuyor , ben seninle konuşamayacakmıyım diye bağırmaya başlayınca annemde kız ne yapsın boyle davranırsan tabi ağlar deyince 'sen ne karşıyorsun zaten herseyimize karışıyorsun sanane bizim camlardan gel sil mi dedik sana gelip siliyorsun '' dedi. annemde ne haliniz varsa görün bir daha ne gelirim ne ararım diyerek ağlayarak evi terk etti. ertesi gün annem o çocuk hiçbir iyiliğimizi haketmiyor verdiğim parayı geri yollayın bana deyince altınların parasından verdiği parayı geri yolladım. hatta onunla da bu durumu konuştum oda annene yolla , kalanınıda bana yolla kredi kartımı kapatayım dedi. tamam dedim. kendi kredi kartımı da ödedim. bunu görünce kendi kafana göre iş yapıyorsun altınların parası çarçur oldu , bitti bana sormadan kafana göre parayı dağıtmışsın diyerek iş yerinde kavga çıkarttı.ertesi gün araba alalım diye geldi. ben kredi çekemiyorum bana vermiyorlar sen çek diye , bende altınların parasıyla alsaydık hepsi borçlarına gitti ne borçun var anlamadım dediğimde de tabi alacaktım orda annemle babamın taktığı altınlarda vardı ben hakkımı aldım dedi. ya benim hakkım bana annemle babamın taktıkları ? zoruma giden her ay kira vermiyor benim sayemde , kendi gelinliğimi de kuaför paramıda kendim verdim. hiçbirşey istemedim. bişeye ihtiyacım olunca kendim alıyorum. ama düğünde ne takıldıysa ona gitti. şimdi annem arayıp her fırsatta evden çıkın annesı alsın götürsün oğlunu diyor. sık sık tartışıyoruz. dışarda ,evde... eve misafir gelecek diye yatagı topluyorum , sen ne kadar yapmacıksın , biri gelince hemen değişiyorsun , oldugun gibi olsana gibi sözler söylüyor , senden boşanıcam dediğim de de göstermediğim yüzümü gösteririm sana , ben boşanmak için evlenmedim , bütün çingenelikleri yaparım , oh tabi bu evi yerleştirttin burada rahat rahat yaşarsın peki ben ne olucam gibi sözlerde ediyor.
Bu ne ya. Okudukca adınıza cok uzuldum. Sız verdıkce almış almaya alışıncada dur durak bilmemiş. Yahu bır erkekte gurur olmalı . Ben esımın benden daha guvlu olmasını ısterım. Hem erkek hem kadın olmuşşunuz :KK43: ıyınıyetınızı bu kadar suıstımal eden kişi esınız bu cok kötu. Eşiniz ailesını cok dusunuyor szden daha cok szde ailenızı ezdırmeyın.
Madem annenıze bunu yapıyor o evden cıkın bnce gıtsın bulsun bı ev. Bukadar rahata alıştırmayın yıllar gecsede huzurunuz bunları dusundukce olmcak :KK43:inş huzurlu bı yuvn olur

konuyu baştan sona okudum adam hasta ruh hastası başka açıklaması olamaz. para kaynağım gidecek diye boşanmayı istemiyor. yazık bir erkek anca bu kadar rezil edebilirmiş kendini

Herif iyi yere kapak atmis valla. Ben olsam ben de bosanmak istemem. Yalniz annenizin yerinde olsam oyle damadi 1 sn. tutmam evimde.

Evet neden kararlı davranamıyorum bilmiyorum .herseyın yoluna gırecegını hatalarını anladıgını söyleyıp bırakmıyor. Bende ikide bir şans verıp duruyorum.berbat bir durumdayım.
İlk başta çok üzülmüştüm yuvasını düşünüyor diye ama artık üzülemiyorum maalesef. İş var altta ev var, başka koca yok gibi bu avrattan bozmayı kolunuza takıp gezdiriyorsunuz. Kı...na giyecek donu yok, evin yarısını alırım eşyaları alırım çingeneleşirim diyor niye üç kuruşsuz çulsuzun teki çünkü. 4 yaş küçük ayrıca ne düşündünüz çocuk daha o ergenlikten yeni çıkmış. İnsanlar size burada boşuna dil dökmüş. Bari çocuk yapmayın nefsinize yenilip. Onca paranın içinde olmayan borca para gitmiş, altta bir araba bile yok, ben anlamıyorum ne umuyorsunuz?

X