cok buyuk hata yaptim !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizi sizin yazdığınız kadar bilebiliriz. Yazdıklarınız da pek iç açıcı degil. Herkes hata yapabilir ama hatadan dönmektir önemli olan. Siz hala buradakilere beddua ediyorsunuz. Bu şekilde rahatlıyorusunuz galiba. Ben şunu yaşadım ben bunu yaşadım diyorsunuz. Bir tek acı çeken siz misiniz. Bir sıkıntı sizin hayatınızda mı var. Herkesin yaşamında sıkıntısı var. Bir çilesi var. Ama kimse sizin gibi bahanelere saklanmıyor. Size tavsiyem bir doktora gidin. En azından kendiniz
Ben şunu anlayamıyorum bir kadın 5 yıl boyunca aldatılıyor ve nasıl hiç anlamıyor. Bir adam bu kadar profesyonel olabilir mi? 🤔
Olurlar yalan yuva yapmış agızlarına şehır kurmuş

ben pişman olup bitirdim zaten
Bacim milletin gicik oldugu nokta tam da bu aslinda, adam sana bekle 2 seneye kesin bosaniyorum dese,sen daha devam ederdin, senin bitirme nedenin adamin yakin/uzak bi gelecekte bosanmayacgini aciklamasi, simdi kalkip karisindan özür dilerdim dalan diyince bizi salak yerine koymus oluyosun ama burda o kadar salagini bulamazsin, denedin adami, 5 sene bekledin belki bosanir diye, baktin bosanmiyo, simdi hata yaptim, pismanim, hakkina girdim falan biz bunlari yemiyoruz, yoksa bana ne senin ahlak anlayisindan, ne yasadigindan, ama salak da degiliz yani

Bacim milletin gicik oldugu nokta tam da bu aslinda, adam sana bekle 2 seneye kesin bosaniyorum dese,sen daha devam ederdin, senin bitirme nedenin adamin yakin/uzak bi gelecekte bosanmayacgini aciklamasi, simdi kalkip karisindan özür dilerdim dalan diyince bizi salak yerine koymus oluyosun ama burda o kadar salagini bulamazsin, denedin adami, 5 sene bekledin belki bosanir diye, baktin bosanmiyo, simdi hata yaptim, pismanim, hakkina girdim falan biz bunlari yemiyoruz, yoksa bana ne senin ahlak anlayisindan, ne yasadigindan, ama salak da degiliz yani
hayir kadının mutlu bir evliliği olduğunu dese bitirirdim benim pişmanlığın bu zaten kadın sevmiyor diye biliyordum

Eklentiler

• Screenshot_20201218-232344.jpg
    Screenshot_20201218-232344.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 14
o zaman hepsi kadın erkek farketmeksizin konfor alanlarından vazgeçmeyip başkalarıyla ilişki yaşasın.. mantıklı mı sizce bu?
tanıdığınızı okuduğunuzu söylediğiniz kadınlar aşık olup başka adamlarla senelerce sevgili olsunlar. hatta mümkünse bu konudaki adam gibi kendinden yaşça oldukça küçük yetişkin olmamış genç delikanlılarla takılsınlar.
bu konuda ki sübyancıyı bari savunmayın lütfen.
Ya iyice çığrından çıktı bu konu. Ben nerde adamı savunmuşum. Kaldı ki ben B bilmiyorum53 de savunmuyorum. Yaptığının yanlışlığını da söylüyorum. Tepkilerinizi de belli bir yere kadar normal karşılıyorum.

Ama odak noktası yanlış. Kızı asamayacağımıza göre bu noktadan sonra ne yapabiliriz ona bakıyorum.

Ya iyice çığrından çıktı bu konu. Ben nerde adamı savunmuşum. Kaldı ki ben zaten B bilmiyorum53 de savunmuyorum. Yaptığının yanlışlığını da söylüyorum. Tepkilerinizi de belli bir yere kadar normal karşılıyorum.

Ama odak noktası yanlış. Kızı asamayacağımıza göre bu noktadan sonra ne yapabiliriz ona bakıyorum.
Allah razı olsun

Ya iyice çığrından çıktı bu konu. Ben nerde adamı savunmuşum. Kaldı ki ben B bilmiyorum53 de savunmuyorum. Yaptığının yanlışlığını da söylüyorum. Tepkilerinizi de belli bir yere kadar normal karşılıyorum.

Bu noktadan sonra yapacak bisey yok,bu kadar farkindaysa hatasinin, tekrarlamiycak, buraya konu acmasi da hata bence, dakka 1 gol 1 linc baslar yani, burda kadinlarin cogu evli, bi suru kadin var, aldatildigi icin evliligini bitirmek, cocuklariyla bastan baslmak zorunda kalan burda, yaptigi resmen insanlarin yarasina tuz basmak, inatla bunun farkin varmadigi icin de tepki aliyo, burda kimse ona yardim etmez, edemez. Anca gelen giden hakaret eder, bunu bile bile yeniden konu aciyo, o da garip

kusura bakmayin benim yüzüme boyle bir şeye sebep oldum. ben çok acıya alıştım bunlar beni etkilemiyor
Ha ben şuan ağlamıyorum canım. O kadar da değil. Senin yerinde olsam ağlardım.

Çok acıya alışmak, seviyeni düşürmeni de gerektirmiyor. Yani beddua, kastı aşan yorumlar çok gereksiz oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X