cok buyuk hata yaptim !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu noktadan sonra yapacak bisey yok,bu kadar farkindaysa hatasinin, tekrarlamiycak, buraya konu acmasi da hata bence, dakka 1 gol 1 linc baslar yani, burda kadinlarin cogu evli, bi suru kadin var, aldatildigi icin evliligini bitirmek, cocuklariyla bastan baslmak zorunda kalan burda, yaptigi resmen insanlarin yarasina tuz basmak, inatla bunun farkin varmadigi icin de tepki aliyo, burda kimse ona yardim etmez, edemez. Anca gelen giden hakaret eder, bunu bile bile yeniden konu aciyo, o dabo garip
cok haklisiniz sagolun

beni bilmeden hata mi kabul ettiğim halde tamam deidgim halde 100 tane mesaj atıyor hakaret aşağılama mesajları bundan hakliyim
Tamam canım bundan sonraya bakalım.Bence beddua etme gercekten çok kotü bişey .Sana dönüyo.Bende eskıden ederdım beddua ama buna emin ol.Diğer bir konu evez bazen kotu yorumlar olabılıyor.Mesela gecen gun bana 7 yıl aşık olan ama benım kalbımın atmadıgı bır ınsanla gorusmeye baslamıştım.Ben evlenıp boşandım.Ve ınsan daha farklı bakıyo boşandıktan somra.Bundan yaklasık 8 ay once bı ılıskımız olmuştu.Yada daha az tam hatırlamıyorum.Sonra aılem sen boşandın dıye ıstemıyor dedı ayrıldı benden .Ama arada da mesaj atmayı ıhmal etmıodu.Bunda bır garıplık vardı .Sureklı engellıyo ve engelı acıodu .Ogrendımkı 4 yıldır evlıymış.Bana neler dedıler burada .Ben uydurmuşum .Kemdımın arzulanmak ıstedıgımı ıstıyomuşum.Daha once sevgılı nıye olmamışımda sonradan aşkımmı değreşmiş.Tesekkur ettım herkese .Yasadıgımı bır ben bılırım.Sende tesekkur er ve yoluna bak .O adama da donme daha.

Tamam canım bundan sonraya bakalım.Bence beddua etme gercekten çok kotü bişey .Sana dönüyo.Bende eskıden ederdım beddua ama buna emin ol.Diğer bir konu evez bazen kotu yorumlar olabılıyor.Mesela gecen gun bana 7 yıl aşık olan ama benım kalbımın atmadıgı bır ınsanla gorusmeye baslamıştım.Ben evlenıp boşandım.Ve ınsan daha farklı bakıyo boşandıktan somra.Bundan yaklasık 8 ay once bı ılıskımız olmuştu.Yada daha az tam hatırlamıyorum.Sonra aılem sen boşandın dıye ıstemıyor dedı ayrıldı benden .Ama arada da mesaj atmayı ıhmal etmıodu.Bunda bır garıplık vardı .Sureklı engellıyo ve engelı acıodu .Ogrendımkı 4 yıldır evlıymış.Bana neler dedıler burada .Ben uydurmuşum .Kemdımın arzulanmak ıstedıgımı ıstıyomuşum.Daha once sevgılı nıye olmamışımda sonradan aşkımmı değreşmiş.Tesekkur ettım herkese .Yasadıgımı bır ben bılırım.Sende tesekkur er ve yoluna bak .O adama da donme daha.
Allah yardımcınız olsun sizde zor durumlar yasamızınız her çıkışın inişi vardir üzülmeyin

Konu sahibiyle yaşadıklarıniz aynı şey mi sizce?
Bile isteye beraber olmuş,başka kadının çocuklarının hakkına girmis.
Gelmiş burda mağdur edebiyatı yapiyo..

Ay size de çok geçmiş olsun gerçekten. Ne pis adammış.

Konu sahibiyle yaşadıklarıniz aynı şey mi sizce?
Bile isteye beraber olmuş,başka kadının çocuklarının hakkına girmis.
Gelmiş burda mağdur edebiyatı yapiyo..
ya sen defoil git Allahın cezası madur edebiyatı yapıyorsam ne diye kemik bekler gibi gönderimde dolamıyorsun

Ay size de çok geçmiş olsun gerçekten. Ne pis adammış.
Saol canım .Evet pislik .Düşünsene evlı bı adamla sevgılı oldum .Ya hiç bilmeseydım ?Ya hiç ogrenmeseydım.Ben karısına haber verdım.Bılsın kocasının pisliğini .

Dünden razıymış zaten.Ben 2 kez boşancaktım aılem karsı cıktı dedı.Çalışmaz ,dişini fırcalamaz,banyo yapmaz dedı.Ona ben bakıyorum dedı.Dedi de dedı.Dedımkı ben yuvanı boz dıye anlatmadım ne mal oldugunu ogren dıye anlattım.Ama zaten sızde yuva vs yokmuş .Benı sakın sebep gostermeyın dedım.Fake hesaptan yazdım.Attıgı mesJları fln attım .Dedımkı kusura bakma ben hesabı sılıyorum.kendıne ıyı vak dedım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X