Çok çıkmazdayım nolur yardım edin

Bir kere kalbine şüphe düşmüş, aldırırsan pişman olacaksın gibi geldi bana. Şüphe düşmese buraya konu açmazsın. Sonradan üzüleceğin şeyi yapma. Erkek için aldır demek kolay evet ama kadın için ağır bir psikolojik yük. Tabi ekonomik olarak zor olabilir. Ama iki çocuğa da zor ekonomi emin olun 😁

Bu arada benim de üç çocuğum var. Zorlanıyorum ama sanki üçü de şöyle bi 7 yaşını filan geçsin rahat edeceğim gibi geliyor 😁 Çok tatlılar sürü gibiyiz zaten. Eşime diyorum biz iki kişiydik. Üç kişi daha ürettik oğlum baksana harika bir şey 🤣

Bir kere kalbine şüphe düşmüş, aldırırsan pişman olacaksın gibi geldi bana. Şüphe düşmese buraya konu açmazsın. Sonradan üzüleceğin şeyi yapma. Erkek için aldır demek kolay evet ama kadın için ağır bir psikolojik yük. Tabi ekonomik olarak zor olabilir. Ama iki çocuğa da zor ekonomi emin olun 😁
Evet o kolay bi şekilde Aldıralım dedi şuan mantıklı bakıyorum ben diyor sen duygusal bakıyorsun diyor bir yanım doğsun diyor bir yanım yetmezsen 3 çocuğa yazık olacak diyor Allahım bana doğru olanı göstersin inşallah

Evet o kolay bi şekilde Aldıralım dedi şuan mantıklı bakıyorum ben diyor sen duygusal bakıyorsun diyor bir yanım doğsun diyor bir yanım yetmezsen 3 çocuğa yazık olacak diyor Allahım bana doğru olanı göstersin inşallah
Ya bırak sen tüp bebek iğneleri olurken o rahat rahat yatıyordu onu aldır demek kolay şu an o atan kalbi hissetmiyor seni hissediyorsun

İyi günler hanımlar.. O kadar çıkmazdayım ki lütfen yardım edin. Ben yaklaşık 2 yıl önce tüp bebekle ikiz bebeklerimi dünyaya getirdim ve şuan hamile olduğumu öğrendim.. İnanın korunmamıza rağmen süpriz bir şekilde oldu hatta hep adet olucam diye bekliyordum çocuklarıma tek başıma gurbette yalnız bakıyorum eşim jandarma ve görevlerden evde yok gibi şuan için 3. Küçük bir miniğin sorumluluğu bana ağır gelicek gibi daha doğrusu tam anlamıyla yetmeyeceğim bunu biliyorum ve ikizlerimede zaten şuan ara ara yetersiz kaldığımı düşünüyorum birde malum günümüzde 3 çocuk maddi olarak nasıl olur bilmiyorum aldırmayı düşünüyorum fakat bir yanım kararsız çünkü gerçekten anne olmak için önceden çok mücadele verdim. Lütfen yargılamadan empati yaparak yorum yapın lütfen..
Yetememe düşüncesi her annede var ama başa gelince yetiyorsun elinden geleni yapıyorsun evet zor bişey ama o da evlat Rabbim nasip etmişse vardır bi hayır demek lazım iki çocuk arasında 20 ay var benim başta zor oldu ama şimdi kolaylaştı öyle uzun bi süre değil küçük olan Yürüdükten sonra oyun arkadaşı olmaya başliyorlar zaten daha 3 yaşına yeni girecek büyük oğlum ve şuan gayet kolaylaştı herşey evde bi plan program var ona göre yapınca her işi sıkıntı olmadan hal oluyor

Çocuğum yok duyguyu bilmiyorum ama ben aldirmazdm gebelik mucize birşey geliyorsa gerckten bir rızkı vardır diye düşünüyorum. Annelik de sabır demek değil mi zaten. Belki ikiz çocukların için zorlanıyorsun ama diğeri 9 ay karnında olcak o süre zarfında bebeklerin ne kadar çabuk büyüdüğünü biliyorsun 9 ay sonra bak nasılsa büyüdüler keşke aldirmasaydim diyebilirsiniz. Ekonomik olarak çok zor olsada illa ki oh be diyeceğin zamanlar gelcek. Konu komşu yardım eder bir şekilde geçer gider ya ,☺️ aldırma

İyi günler hanımlar.. O kadar çıkmazdayım ki lütfen yardım edin. Ben yaklaşık 2 yıl önce tüp bebekle ikiz bebeklerimi dünyaya getirdim ve şuan hamile olduğumu öğrendim.. İnanın korunmamıza rağmen süpriz bir şekilde oldu hatta hep adet olucam diye bekliyordum çocuklarıma tek başıma gurbette yalnız bakıyorum eşim jandarma ve görevlerden evde yok gibi şuan için 3. Küçük bir miniğin sorumluluğu bana ağır gelicek gibi daha doğrusu tam anlamıyla yetmeyeceğim bunu biliyorum ve ikizlerimede zaten şuan ara ara yetersiz kaldığımı düşünüyorum birde malum günümüzde 3 çocuk maddi olarak nasıl olur bilmiyorum aldırmayı düşünüyorum fakat bir yanım kararsız çünkü gerçekten anne olmak için önceden çok mücadele verdim. Lütfen yargılamadan empati yaparak yorum yapın lütfen..
Bence doğurmalısın ne zorluklar atlattın kim bilir eminim bununda üstesinden gelirsin hem o minik bereketiyle gelecek belkide iyice düşün

X