Çok çirkinim

ne kotu kalpli insanlar var.ben cirkinde olsa asla ama asla kimseye saka yoluyla da olsa boyle bisey demem.malesef insanlarimiz cok dusuncesiz saka yapip sadece kendileri guluyor.hic karsidakini dusunmuyor
onun espri yaptigini zannedip 1 dk gulusu sizin gecelerce aglamalariniza uzuntuden kahrolmaniza sebep olmus kimin umrunda.o yuzden boyle insanlara agzinin payini verip uzaklastirin.boyle cevreniz olacagina yalniz kalin daha iyi

Artık yoruldum. Bit gun beni sevecek birisi olucagini hic zanetmiyorum.
Eğer Türkler ve yabancilar benim cirkinligimi yuzume vuruyorlarsa demek ki cok cirkinim.
Bu olaylar benim derslerimi bile cok etkiledi kendime hic guvenim kalmadi. Derslerim çok cok iyidi herkes benim ne kadar caliskanligimi konusuyordu simdiyse basarisizligimi cirkinligimi
Canm benim 30 35 yasina geldiginde gayatinda guzellikten ziyade basari ve karakterin onemli oldugunu anlayacaksin. Su an kendini guzel bulmak istedigin yaslardasin. Ama inan cevremizdeki cogu insan da waawww degil yani. Türlü türlü guzellesmeye calisiyoruz. Ameliyat olabilirsin rahatsiz oldugun noktalarda. Sacini basini degistir kendine kiyafet alisverisi yap zayiflaman gerekiyosa zayifla. Ve unutma guzellik goreceli bi kavram:) öperim güzel yanaklarindan:)

X