Çok dertliyim:(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sözünde durur inşallah bir de çocukların masrafın sadece okul masrafimi sanki
Maaşımı alana kadar bana 9 bin lira harçlık bırakıyor ev ve mutfak masrafları için. Ben dünyanın en adi ve aşağılık insanıymışım, neden annesiyle yaşamayı kabul etmediğim için. Etmiyorummmmmm hepiniz okuyun burayı.

Eş evden ayrılıyor, oğlumun okul masraflarını karşılıyor. Bu da konunun bitişi olsun, kimse merakta kalmasın.
Luci açıkçası kırılma ama bu konu da benim için bir Zeynep güven vakası olarak neden bilmem kafamda soru işareti oluşturdu.
Esin telefondan burayı görecekte, girecek okuyacak.
Yan yana bile gelmiyorsun ekranından nasıl görecekte anlayacakta.
Neyse aman.
Gerçeksen eğer sabır dilerim.

Maaşımı alana kadar bana 9 bin lira harçlık bırakıyor ev ve mutfak masrafları için. Ben dünyanın en adi ve aşağılık insanıymışım, neden annesiyle yaşamayı kabul etmediğim için. Etmiyorummmmmm hepiniz okuyun burayı.
Sizin anne babanizda size taşınsın madem bakalım kabul edecekmi beraber yaşamayı.

Luci açıkçası kırılma ama bu konu da benim için bir Zeynep güven vakası olarak neden bilmem kafamda soru işareti oluşturdu.
Esin telefondan burayı görecekte, girecek okuyacak.
Yan yana bile gelmiyorsun ekranından nasıl görecekte anlayacakta.
Neyse aman.
Gerçeksen eğer sabır dilerim.
Çocuklarımın üstüne yemin ediyorum görmüş. Ben adamın yüzüne bile bakmıyordum o dikkat etmiş demek ki telefona.

Sizin anne babanizda size taşınsın madem bakalım kabul edecekmi beraber yaşamayı.
Benim anne babama bir sene küstü ve melek annesi beni onu aramadığım için eşe şikayet etti ve ben hamileyken sinir krizi geçirdim ve ambulansla hastaneye gittim ve bana aşağılık diyen adam beni hastaneden almadığı için dolmuşla evime gittim. Burayı da okuyun olur mu, yarın memlekete gidecek, okutur hepsini ailesine.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X