Çok hoşlanıyorum ama ne yapmaya çalışıyor fikir verir misiniz? Üzülüyorum.

Zeha1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2020
559
547
ya saf misin bacim, adam kac kere eve gidelim demis, sen yok park yok yuruyus. adam sevismek istiyor sen evlenmek istiyorsun. ben cok cok iyi tanimadikca yabancilarla evlilige sicak bakmiyorum, nedeni de su: mesela bir turkle tanissan, ailesinden, memleketinden, konusmasindan, hobilerinden az bucuk adami anlayabiliyorsun, profilleme yapabiliyorsun, cunku tr insani hakkinda tecruben var. ama yabanci boyle degil, o yuzden tarzini ailesini vs vs coooook iyi taniman gerek.
Kültürü farklı diye niye evlenmesin ki eşimin en yakın arkadaşı yabancı yabancı kökenli biriyle evlendi ve son derece ciddi biri biraz gözlerinizi açın ya insan gözüyle bak önyargılar yanlış dini kültürünü yargılıyorsun evet belki daha rahatlar ama bunu genelleme çok yanlış.Onlarda doğru yanlışı ayırt edebiliyor.İnsanda akıl var çalıştıran bilene illa bizde kendi kültüründe dininde
Evet çok yanlış anlamışsınız.
Konudaki adamın yaşı 40'a yakın. "Bir gün evlenirse ilişkinin başında çoktaaan sevişmiş olduğu biriyle evlenir" diyorum. Bu yaştan sonra liseli aşıklar gibi park köşelerinde el ele tutuşup gezmek istemiyor doğal olarak. Konu sahibiyle beklentileri uyuşmuyor.
O cümleden Türklerin evlilik öncesinde sevişmediklerini düşündüğüm ve Paul Müslüman değil diye önyargılı ve ırkçı yaklaşarak adamın bu beklentisini yargıladığım sonucuna nasıl vardınız gerçekten anlamadım.

Evlilik öncesi cinselliği normal buluyorum, ırkçı değilim, müslüman da değilim.
Adama kötü bir şey dediğim yok yani 😁
O sizin düşünceniz ama bence her insan farklıdır belki yaşamadı o yaşta yaşıyor aşkı senin dediğin hazıra konma oldu bittimi bu yaştan sonra 😄Ben şahsen kendi fikrimi söyleyeyim şayet konu fake değilse bence evet Paul da bireyler yaşamak istedi ama sorun şuki bir noktada buluşamadınız yani bunun içinde hoşlantı çekinme belkide kaybetme korkusu Paul belki sana hissettiği sevgiden kaçıyor farklı kültür de olmanda ilgisi çekmiş olabilir merakla başlanılan bir ilişki keşke kaçmak yerine sana karşı ilgisi olmasa dahi açık olsaydın olur olmayabilir gerçeği yaşasaydın böyle şüpheler kafakarışıklığı yaşamadın şuan kafanı karıştırma netlik yaşa sen net açık olmadıkça bu kafa karışıklığın hep devam edecek karşıdanda bunu bekleme sonuçta aşk bu cesaret ister