çok kararsızım... işin içinden çıkamıyorum..

ecem yeni görüştüğünüz kişiye bu manyaktan açık açık bahsedin, aranızı bozmaya kalkabilir zaten tehdit ediyormuş. şu anda da bunlar azıtmış durumda inanın. bir arkadaşımın başına geldi daha birbirlerini ikinci görüşte çocuk belli etmiş niyetini. benim başka bi tanıdğıma da "sana ev alınırsa evlendirirz" diyen biri çıkıp geldiydi, sözde ayarlayacağı aile fakirmiş de ancak öle olursa kızla evlenebilirmiş. davul bile dengi dengine ecem. pabuç bırakmayın etrafınızdaki herkese de anlatın ki sizi tehdit edemesin, hatta bu tehditler dizboyunu aşıyorsa şikayet edin derim..

uffff bu adam ne böyle:eek:lmaz:
bi de babanın karsısına cıkmış ew araba istio :umursamaz:
ayyy sinirlerim bozuldu
derdi paradan başka bişe deil
para için seni bile kullanıo afedersin ama bak sen ondan para al sonra benimle ol sewgili gibi yasayalım bikaç sene sonra ewleniriz dio
resmen seni kandırmaya calısıo
nerden biliosun nikah yapacaını ha bugün ha yarın der geciştirir
canım bir an önce kurtul bu adamdan zararı dokunmadan
sonra da aşk ewliliği mi yaparsın mantık ewliliği mi orasını bilmem

para konusu benle alakalı deil benım mal varlıgım yok bahsedilen maddiyat babama ait.
bir ilişkinde diğerine gecerken canımın ne kdr yandıgını ancak benım gıbı yasayanlar anlayabılır..
ayrıca evet evlenme mecburiyetım yok ben zaten boyle bı mecburıyet hıssettıgımı soylemedım

Hikayede anlayamadığım durumlar var.
Babanızdan "ötekine yapmışsın bana da yap" diyerek para isteyen bir adamın benim için bitmiştir.Ki öncesinde annem seni istemiyor diye yine bırakmış sizi.. Yani bu ikinci hatası,sizinle pazarlığa girmiş yüzüğü ev-araba şartıyla takarım demiş vs. Sizin bu adamla tekrar görüşmeniz zaten akıl dışı..

ki o zaman da o anda hayatınızda olan adamdan para istemenizi söylemiş eğer ben çok karıştırmadıysam.siz bu adamla neden hala muhattap oluyorsunuz.? sizden para istediğinde,nişanı attığında vs iğrenmediniz mi bu adamdan,neden buluşup yeni hikayenizi anlatıyorsunuz ki? amaç neydi kıskandırmak falan mı?

yani demem o ki bir önceki durumu kabullenerek bir sonraki hatayı siz çağırıyorsunuz adeta..
kim hangi cürretle bana mesaj atabilir ki diye düşünüyorum "ondan 5000tl al,gel dostum ol,sonra nikah kıyarız" birinin bunu size diyebilmesi sizi hiç düşündürmüyor mu? garip gelmiyor mu?

ben bu lafı küfür gibi algılarım,neyim ki ben elin adamından para alıp,sana getireceğim,senin de dostun olacağım derim..

acaba bende mi bir problem var? benneyaptımki

hayır canım sende problem yok...
evet annem ıstemıo dıye yuzugu attık ama gerı bırlesme gıbı bısı olmadı ev araba konusu aılerle bırlıkte konusuldu.
ve bende hakaret olarak algılıyyorum ama artık yenık dustum sanırım...

hayır canım sende problem yok...
evet annem ıstemıo dıye yuzugu attık ama gerı bırlesme gıbı bısı olmadı ev araba konusu aılerle bırlıkte konusuldu.
ve bende hakaret olarak algılıyyorum ama artık yenık dustum sanırım...

Madem pisliğin teki,sende öyle muamele et..
Bu adamla beraber de olsan,ayrı da olsan zarar,ne gerekiyorsa yap.
Polise bile giderdim ben valla,ne uğraşacaksın ya
gönül işte aka da konuyor ....
da
..

ayyy midem bulandı yaa..ne igrenç bi karekter bu herif ya ..canım benim kendine bi iyilk yapmak istiyosan o gözünü para bürümüş adi adamı hayatından sonsuza dek çıkar ..adama bak ya insan utanır herşeyden önce hiç kız baasından araba istenirmiymiş töbe yarabbim ilk kez duydum tek kelimyle ahlaksızlık edepsizlik başka bişey degil ..ayysinirim bozuldu ya... allah kolaylık versin canım ..

ve babam orda sadece sustu sırf ben uzulmeyım dıye aileme yapılan bana yapılan bu davranısı kaldıramıyorum. peki kaldıramıyorsun neden bırlıkte olmak ıstıyorsun dıceksınız bırlıkte olmakta ıstemıyorum sadece içimdeki acı dınsın ıstıyorum...

aklını paraya yatırmıs sermaye arıyor pislik..seni para için kullanıyor..ne bicim bi erkek bu..sen bu adamı nasıl seviyorsun aklım almadı..sana apacık dolandırıcılık yaptırmaya calısıyor.kimsenin günahına girme yeni tanıdıgın adamıda sakın kullanma.eski nisanlının aklına uyarsan senin hayatını karartır..

ve babam orda sadece sustu sırf ben uzulmeyım dıye aileme yapılan bana yapılan bu davranısı kaldıramıyorum. peki kaldıramıyorsun neden bırlıkte olmak ıstıyorsun dıceksınız bırlıkte olmakta ıstemıyorum sadece içimdeki acı dınsın ıstıyorum...

şaka gibi..

ben nişanlımla ayrılacağım, o barışmak isteyecek, babamdan ev, araba isteyecek birde..

babamda susacak..varmı böyle birşey?

benden önce babam paralar adamı be.. sen kimle neyin pazarlığını yapıyorsun diye..

değiştirin numaranızı, verin savcılığa, edin şikayetinizi..gösterin attığı mesajları delil olarakta..

adam size ..... lık teklif ediyor...açın gözünüzü...

bunun düşünecek neyi kalmış.. harekete geçmenin zamanı artık..

Az önce müge anlıyı izledim.ordada para yüzünden dönen entrikaları görünce midem bulandı.şimdide okuduklarımla midem bulandı.
ordada adam amcasının karısıyla nikah kıyıyor parası için.
Daha öncede kocasından ayrılan baldızına evlenme teklif etmiş,
Sizin konunuzda öyle bişey ,para kimdeyse yanaşmış ona kişiliksiz adam,
Bide sizin o konuştuğunuz kişiden para koparmanızı istemiş
ne kadar ş.....lik bu böyle...
Kendinize dikkat edin bu zamanda kiimseye güvenilmez.

Hiç bizden duymana gerek yok,
Bence eski nişanlına gel parayı aldım de,buluşma ayarla
Geldiğinde de elinin tersiyle bi vur ağzının ortasına:mymeka:
para mara isteyemesin,yamulsun ağzı :nazar:

kusura bakma arkadaşım ama ben hayatımda böyle ucuzluk karaktersizlik görmedim..babandan ev araba isterken şimdi hayatındaki adamdan para kopar gel diyo...bu ucuz herifin dini imanı para..
bu adamın gözümde karısını pazarlayanlardan farkı yok..o derece adi..gerçekler acı kabullen ve uzak dur...

ask kör etmiş seni ..hala onla görüşütügüne ve ondan bişeyler bekledigine inanmıorum adam sadece para için yanında..insan nekadar severse sevsin bunları gördükten sonra yuzne bile bakmaman lazım..uzak dur...,istedigi kadar tehdit etsin anca cırlar duru..
Yeni kişiyede sans ver ne guzel anlatmısın adamı zamanla herşey olur..sen ona yönel yeter..umarım herşey istedigin gibi olur..

Bu adam neden parasız,pek ala karı kız satarak geçinebilir,potansiyel gördüm onda,ahlak değerleri açısından ona en uygun meslek bu kaydirigubbakcemile

canım bende gorebılıyorum herseyı tek amacı para sevse asla bole talepleri olmaz olamaz ama bana eger bak benı bırakırsan ben sana neler yapıyorum dısarda dolaşmazsın seni rezil ederim dio ben zaten asla o insandan o istedıgı parayı almam bunu yapamam...

eCEM sakın ama sakın uzak dur nişanlın olacak o adamdan.
Gözünü para bürümüş satılık birisi bence...İnanamadım ya, şok oldum.:1shok:
Yarın obürgün evlenip Allah korusun büyük bir maddi sıkıntıya düşseniz ne talebi olur çok merak ediyorumkötükedihüso
Gözdağı veriyor ayrıca. Memlekette savcı var polis var....:eek:lmaz:

hepinize çok teşekkürler... bunları aileme anlatamıyorum ailesi çok kavgacı babama zarar vermelerinden korkuyorum. kendimi sanki daha güçlü hissediyorum artık:)

Pardon da 5000 tl yi kimden alacakmışsın..Yeni tanıştığın kişiden mi?babandan mı?
Yeni tanıştığun kişiden ise, hangi sıfatla alacaksın?
Babandan ise, babanın parası cebinimi delmiş ona verecek?

Tez zamanda eski nişanlından uzaklaş,derdi tasası para olan biri hayır etmez..Onun kocalığından hiç hayır gelmez..
Sanki çocuk kandırıyor..Ev ve araba senin ve bebeğimiz için.....
Kendi anası babası alsın evini arabasını...

Yeni erkeklerde iyi piyasa yapıyorlar kendilerine..Allahım aklımı koru..akannehir

nikah yapmayız sevgili oluruz 1-2 sene demesi zaten olayı bitirmiş. Arkadaş kullanacağı birini arıyor. sizin de aşkınızdan ve zaafınızdan yararlanmak istiyor. (yani anlattığınız kadarıyla bunu çıkardım) Kaçın kurtulun bu adamdan.. :/

Eski nişanlınızdan nefret ettim, yazık nasıl insanlar ile karşılaşıyoruz, onun için üzülmeye bile değmez olabildiğince uzak durun mutluluklar dilerim opuyorumnanaktan

Bu adamın tek derdi ''para''
Bu adamla irtibatını hemen kes canım
Erkeklerin yüz karası ne demek görüştüğün insandan para al vs.vs
Bu kadar onursuz bir insanı ancakk TV'ler de gördüm..
Meğer gerçek hayattan kesitlermiş onlarda..
Annesi de istememiş seni ne yani para aldım diyerek mi kabul ettirmeyi düşünüyor nikahı neden 2 sene sonra yapıyormuşş.
.Vay kendini akıllı sanan salak insan...ne günlere kaldık ya hayret ediyorum..

X