Çok kararsızım lütfen yardım edin

incirzeytin

sus, cahilliğin içinde kalsın..
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2016
762
2.558
Kızlar cidden zor durumdayım😭 Yaşam tarzımı anlatayım da nasıl bir durumla karlı karşıyayım anlayın. Ben açıkçası gayet dekolteli giyinen gece hayatını gittiğim yerlerde iki alkollü kokteyl içmeyi seven biriyim. Süsüme falan da inanılmaz düşkünüm. Tüm bunlara rağmen hayatıma asla fazla erkek girmedi ve büyük şeyler yaşamadım açıkçası. Sadece yapım böyle yani. Fakat gel gör ki sevgilim Ürdün’de yaşıyor. Ailesinde bir ablası açık o da açık mı değil ki sadece başı açık yani. Ne anne ne baba tarafında bir tane açık insan yok. Hepsi namazlı hatta. Tabii sevgilim de öyle asla abdestsiz gezmez vs. Babasının Dubai’de Mısır’da Amerika’da Türkiye’de Ürdün’de ve birkaç ülkede daha şirketi var. Erkek arkadaşım babasının mesleğini okuyor fakat hiç Türkçe bilmiyor ve buradaki şirketin başında zaten bir ortağı var. Kendisi ya Ürdün’de ya da Dubai’de kalırız diyor. Ürdün’de kalsam ben orda nasıl yaşarım, herkes bana çok baskı kurar eminim, bana demeseler sevgilime derler. Ki sevgilim de çok giyinmemi ve alkol içmemi istemiyor ama arada sırada izin veriyor. Ya şöyle diyeyim öyle sıkı ki türk kahvesini öylesine çekip fal atmama inanılmaz kızıyor anlatamam yani. Bir de ailemden ayrılıcam, orada bir şey deseler anlamicam ben Arapça bilmiyorum. Sevgilim ve ben İngilizce konuşuyoruz çok iyi derecede. Çok zorlanır mıyım bilmiyorum bir de aşiret gibi ailesi var yaa çok kalabalıklar. Eminim Ürdün’de yaşarsam ailesi ona senin karın da şöyle giyiniyor derse siniri bozulur tabii ki. Bir de ülkemden ayrılacak olmak çok üzüyor beni. Ne yapmalıyım? İş daha da ciddiye binmeden bitirmeli miyim bu ilişkiyi? Çok da seviyorum😭

EDIT: arkadaşlar herkes takılmış şirketlere. ne yapayım şirketleri ondan önceki sevgilim de gerçekten çok zengindi. ve ailesi benim gibiydi annesiyle bara bile giderdik. zaten bu sevgilim başka ülkede benim onun parasıyla ne alakam var acaba? seviyorum ki hayatımı değiştirmeyi göze alıyorum. sadece doğru mu değil mi diye sordum. ayrıca sevgilim gerçekten çok duygusal benim her türlü arkamda durdu. ailesine karşı hep savunur diyeceği varsa bana der. çok romantik asla beni üzmez, yani izin vermez çok kızar diyorum ama gerçekten üzüldüğümü görürse sen öyle mutlu hissediyorsan öyle giyin der. sadece ailesiyle olunca ailesinden dolayı baskı hissedip değişir mi diye korkuyorum. kendisinden korkum yok çok sakin hatta babaannesi ona senin karın seni çok güzel yönetecek derdi. gerçekten al eline yönet yani güzel dille her şeyi yaptırırsın ilk sevgilisi de benim el üstündeyim açıkçası. benim aileme benden daha çok saygı gösterir gerçekten. sadece ben çok açık sözlüyüm bir bakışlarından kötü bir şey söylediklerini anlarsam çok kızarım yüzlerine yani. kendimden korkuyorum sevgilimden değil. çünkü o beni hep kaldırdı ve kalp olarak çok düzgün bir insan ben onu tanıştığımız gece bana yaptığı bir hareketten dolayı sevdim. yani ne parasını ne dış görünüşünü. ilişkimiz uzun süredir de devam ediyor sadece ciddileştiği için korkularım arttı

NOT: arkadaşlar ya evliliğinizde hiçbir şeye katlanmadınız herkes sizi direk olduğu gibi kabul etti ya da aşka inancınız yok. ya sevgilimle alakası yok sorun ailede diyorum, seviyorum diyorum. sevmesem ne işim var ürdün’deki adamla benim? meraklıyım sanki ailemi bırakıp kaçıp gitmeye.. merak edene ailemin durumu allah’a şükür iyi rahat yaşıyorum. kara kaşına gözüne de değil ben onu gördüğümde hiç sevmemiştim ve o da beni. ama bir hareketine aşık oldum çünkü onun yaptığını kimse yapmazdı kalbi altın gibi bir insan kimseyi kırdığını görmedim şu zamana kadar. ve ben onun şirketi olduğunu bilmeden kendimi sevdirdim. kıymetlim falan değil yani ben söylüyorum onun yanlış tutumlarını. ama bana karşı bir yanlışı yok kızsa da etse de sonunda benim dediğimi yapar. ben ne yapayım yani ailesi için atayım mi bu çocuğu onu soruyorum? ürdün’de yaşamak istemediğimi söyledim, o da duruma göre bakarız dedi. zaten türkiye’ye aşık her arap gibi, geleceği durum olursa yerleşir buraya. salak mi yani ürdün’den kazandığı dinarı burda 10 kat değerli koşarak gelir. sizin tek “ilgi çekici” gördüğünüz babasının şirketleri olabilir ama benim umrumda bile değil. allah isteyen herkese şirket kurmayı nasip etsin. biraz mantıklı bakın lütfen ne ben ne o çıkar ilişkisi içinde değiliz ya da birbirimizi köpek gibi kısıtlayıp tasma takmıyoruz merak etmeyin.

Son düzenleme:
Kızlar cidden zor durumdayım😭 Yaşam tarzımı anlatayım da nasıl bir durumla karlı karşıyayım anlayın. Ben açıkçası gayet dekolteli giyinen gece hayatını gittiğim yerlerde iki alkollü kokteyl içmeyi seven biriyim. Süsüme falan da inanılmaz düşkünüm. Tüm bunlara rağmen hayatıma asla fazla erkek girmedi ve büyük şeyler yaşamadım açıkçası. Sadece yapım böyle yani. Fakat gel gör ki sevgilim Ürdün’de yaşıyor. Ailesinde bir ablası açık o da açık mı değil ki sadece başı açık yani. Ne anne ne baba tarafında bir tane açık insan yok. Hepsi namazlı hatta. Tabii sevgilim de öyle asla abdestsiz gezmez vs. Babasının Dubai’de Mısır’da Amerika’da Türkiye’de Ürdün’de ve birkaç ülkede daha şirketi var. Erkek arkadaşım babasının mesleğini okuyor fakat hiç Türkçe bilmiyor ve buradaki şirketin başında zaten bir ortağı var. Kendisi ya Ürdün’de ya da Dubai’de kalırız diyor. Ürdün’de kalsam ben orda nasıl yaşarım, herkes bana çok baskı kurar eminim, bana demeseler sevgilime derler. Ki sevgilim de çok giyinmemi ve alkol içmemi istemiyor ama arada sırada izin veriyor. Ya şöyle diyeyim öyle sıkı ki türk kahvesini öylesine çekip fal atmama inanılmaz kızıyor anlatamam yani. Bir de ailemden ayrılıcam, orada bir şey deseler anlamicam ben Arapça bilmiyorum. Sevgilim ve ben İngilizce konuşuyoruz çok iyi derecede. Çok zorlanır mıyım bilmiyorum bir de aşiret gibi ailesi var yaa. Eminim Ürdün’de yaşarsam ailesi ona senin karın da şöyle giyiniyor derse siniri bozulur tabii ki. Bir de ülkemden ayrılacak olmak çok üzüyor beni. Ne yapmalıyım? İş daha da ciddiye binmeden bitirmeli miyim bu ilişkiyi? Çok da seviyorum😭
Bu iş olmaz

Böyle hikayelerin sonu çok sevmekle bitiyor zaten ne hikmetse.
Giydiğinize , içtiğinize izin verecek pozisyona nasıl sokuyorsunuz sevgilinizi?

Evlilik çok seviyorum diye olacak birşey değil. Ne siz ona uygunsunuz, ne o size. Ama arada baskı yiyip, zorlanacak olan sizsiniz.

Kafanız nasıl karışıyor böyle bir ilişkide? Şirketlerse bilemiyorum tabi.

Uygun değilsiniz. Ya o değişecek ya sen. Iki durumda da mutsuzluk var. Keşke gönlünden gelse de sen degissen. Ama kalben isteyerek... başkası için degil

Kızlar cidden zor durumdayım😭 Yaşam tarzımı anlatayım da nasıl bir durumla karlı karşıyayım anlayın. Ben açıkçası gayet dekolteli giyinen gece hayatını gittiğim yerlerde iki alkollü kokteyl içmeyi seven biriyim. Süsüme falan da inanılmaz düşkünüm. Tüm bunlara rağmen hayatıma asla fazla erkek girmedi ve büyük şeyler yaşamadım açıkçası. Sadece yapım böyle yani. Fakat gel gör ki sevgilim Ürdün’de yaşıyor. Ailesinde bir ablası açık o da açık mı değil ki sadece başı açık yani. Ne anne ne baba tarafında bir tane açık insan yok. Hepsi namazlı hatta. Tabii sevgilim de öyle asla abdestsiz gezmez vs. Babasının Dubai’de Mısır’da Amerika’da Türkiye’de Ürdün’de ve birkaç ülkede daha şirketi var. Erkek arkadaşım babasının mesleğini okuyor fakat hiç Türkçe bilmiyor ve buradaki şirketin başında zaten bir ortağı var. Kendisi ya Ürdün’de ya da Dubai’de kalırız diyor. Ürdün’de kalsam ben orda nasıl yaşarım, herkes bana çok baskı kurar eminim, bana demeseler sevgilime derler. Ki sevgilim de çok giyinmemi ve alkol içmemi istemiyor ama arada sırada izin veriyor. Ya şöyle diyeyim öyle sıkı ki türk kahvesini öylesine çekip fal atmama inanılmaz kızıyor anlatamam yani. Bir de ailemden ayrılıcam, orada bir şey deseler anlamicam ben Arapça bilmiyorum. Sevgilim ve ben İngilizce konuşuyoruz çok iyi derecede. Çok zorlanır mıyım bilmiyorum bir de aşiret gibi ailesi var yaa. Eminim Ürdün’de yaşarsam ailesi ona senin karın da şöyle giyiniyor derse siniri bozulur tabii ki. Bir de ülkemden ayrılacak olmak çok üzüyor beni. Ne yapmalıyım? İş daha da ciddiye binmeden bitirmeli miyim bu ilişkiyi? Çok da seviyorum😭
Ürdünü merak ediyorsan git sevgilinle bi gez ailesiyle tanış bi yasam tarzlarına bak anlarsın az cok degişmez kurallarını ama sunu da unutma gurbet cok zor evlensen ilerde bişi olsa ailen yanında olmuycak sana sadwcw telefondan konuscak esinlen sorun olsa arapca konusurlar sen anlamazsın sınır olursun dilleri her seyleri farklı iyi düsün

Bu kadar zıt kutuplar nasıl bir araya geldi?
Çok ilginç gerçekten, sosyal ortamlarınızın birbiriyle ilgisi yok, netten mi tanıştınız?
Türk dahi olsa babasının şirketleri var, aşiret gibi aile vs korku filmi senaryosu adeta. Babasından habersiz adım bile atamıyordur o kesin.

Arada sırada izin veriyor demek. Lütfediyormus ya. Nasıl katlanıyorsunuz size hiç benzemeyen birine.

X