Mutfak Dekorasyonu Cok kararsızım yardimci olurmusunuz rica etsem ?

Aydann34

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mart 2021
10
1
26
Internetten granit tencere seti almak istiyorum karaca nın indirimde olan bir tencere seti var acaba netten granit tencere seti alan varmı yani memnun kalan. Göründüğü gibi çıkıyor mu ?

Alıyoruz beğenmezsek iade ediyoruz. 🤷🏻‍♀️ Her şeyimi internetten alıyorum. Bu ürünle ilgili yorum yapamam ama bilindik bi siteden alırsanız sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Karaca’nın sitesinden alışveriş yapıyorum. Bir sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar. Granit takımı da var bende. Gayet memnunum.

Alıyoruz beğenmezsek iade ediyoruz. 🤷🏻‍♀️ Her şeyimi internetten alıyorum. Bu ürünle ilgili yorum yapamam ama bilindik bi siteden alırsanız sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.
Önerebileceğiniz bir site varmı güvenilir

Internetten granit tencere seti almak istiyorum karaca nın indirimde olan bir tencere seti var acaba netten granit tencere seti alan varmı yani memnun kalan. Göründüğü gibi çıkıyor mu ?
Ben de karacanın granit setini kullanıyorum, elde yıkıyor olmama rağmen çabuk aşındı ama yine de tercih edilebilir.

Karacanın müşteri hizmetleri çok sıkıntılı. Ben çok sorun yaşadım. Ne aldıysam hasarlı ürün geldi. Ondan sonrası işkence. Iadesini alana kadar canım cıktı. Karacanın kendi sitesinden almayın derim

Trendyol ve hepsiburada ya gözüm kapalı güvenirim çünkü iptal iadelerde hiç sorun yaşamadım.

Slm bende granit almıştım ama pek memnun kalmadım deforme oldu ve cok çizildi

Kargo kaç günde elinizde oldu peki
Merakimdan soruyorum lutfen yanlis anlamayin. Bir tencere setinin ne gibi bir aciliyeti olabilir? Ustelik daha marka modele karar vermemissiniz, fikir alisverisi asamasindasiniz ve kargonun kac gunde geldigini mi soruyorsunuz gercekten :KK57:

Merakimdan soruyorum lutfen yanlis anlamayin. Bir tencere setinin ne gibi bir aciliyeti olabilir? Ustelik daha marka modele karar vermemissiniz, fikir alisverisi asamasindasiniz ve kargonun kac gunde geldigini mi soruyorsunuz gercekten :KK57:
Haklisiniz içinde olduğum durumda olsaydınız emin olun sizde acele ederdiniz😊

X