çok korkuyorum

3 ay ümitsizliğe kapılmak için kısa bi süre zannımca..kilolu olmaktan kastın obezite ise ewet riskli ama imkansız diil.ablam 100 kiloyla hamile kaldı..we şuan bebiş için gün sayıyolar..ööle hemen moral bozma ümitsizlik felan yokk..bi doktorla görüşmeli we içini ferah tutmalısın..dilerim gönlünce olsun...

korkacak birşey yok diyorum ve ekliyorum ben 7 8 ay sonra hamile kalabildim kilon varsa bence biraz kilonu yoluna sokup öyle hamile kal derim ki hamileliginde promblem yasama üstlekik yeni evlisin aceleniz ney biraz evliligin tadını cıkar derim korkma nasipse hersey olur kib

canim hic korkma bende 4 ay hic korummadim ama olmadi,ben cok zayiftim yani 41 kiloydum ama benimde bir arkadasim asiri kiloluydu cocugu oldu icini ferah.

:emir_bebek:canımcım acele ediyorsun bence.kilonun etken olduğunu biliyorum ama sebebin bu olduğunu sanmıyorum.eski kadınları düşünsene çoğu tombiş ama bissürü çocukları olmş.eğer yaşn 30dan fazlaysa ve 6aydan fazla çocuğn olmuyorsa hemen ama20li yaşların başındaysan en az 1 yıl geçmesi gerekiyor dr. için. ama içinin rahat etmesini istiyorsan git bir dr.a...ne kaybedersin?tabii ki var çevremizde aylar sonra hamile kalanlar...:emir_bebek:

bi sorun olduğunu sanmıyorum bi süre olmaması normalmiş korkmana gerek yok bence

Merhabalar öncelikle böyle bir sistem kurup kadınların sorunlarını dinleyip onları rahatlattığınız için teşekkürler.

Ben 6 aylık evliyim yaklaşık 3 aydır korunmuyoruz ama hamile kalmadım benim sorum ve aklıma takılan önemli şey benim kilo problemim var acaba kilolu olmam hamile kalmamı engellermi bişey olurmu çok korkuyorum lütfen bana yardımcı olun kimseyle paylaşamıyorum..

canım istersen once kendini fazla sıkmadan bir diyet yap,fazla yağlı şeyler yeme şekeri ve tuzu azalt,sana cok basıt bir tavsiye kahvaltını çok ıyı yap..2.kural ise akşam 6 dan sonra hiçbişey yeme...fazla kılo engel değil hiçbizaman ama yağlanma yapabiliyor,,benimde biraz kılo problemim var,5 gun once istemeyerek kurtaj olmak zorunda kaldım,kalp atışı durmuştu,Allah kimseye yaşatmasın,cok uzucu..şimdi ilk hedefim Allah izin verirse kılolardan kurtulmak,,

X