Çok kötüyüm Bebeğimi kaybetmek üzereyim

selmanehirselma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2015
286
95
39
Merhaba iki gündür hafif kanamam vardı acile gittim 1 saat önce bebeğin kalp atışını duymadı Altan muayene etti ve 100/1ihtimalde olsa almayın yarın gel ayrıntılı utrasonla bakalım dedi başka Dr yönlerdirdi olmazsa kürtaj yapcam dedi çok üzüldüm böle bi şey başına gelen varmı dua eden bir ihtimalde olsa acabamı diyorum cevap bekliyorum kızlar

Merhaba iki gündür hafif kanamam vardı acile gittim 1 saat önce bebeğin kalp atışını duymadı Altan muayene etti ve 100/1ihtimalde olsa almayın yarın gel ayrıntılı utrasonla bakalım dedi başka Dr yönlerdirdi olmazsa kürtaj yapcam dedi çok üzüldüm böle bi şey başına gelen varmı dua eden bir ihtimalde olsa acabamı diyorum cevap bekliyorum kızlar
inşallah hayırlarla sağlıcakla bebeğin yaşıyordur canım ne kadarlık bebeğin ilk bebeğin mi

Bir Kızım Var 11+3 günlük
inşallah gerçekten ALLAH korur evladını ama canım üzülme desek de faydasız ben de 3 senedir evlat istiyorum şuan tedavideyim canınız ne kadar yanıyordur ama çevremde çok arkadaşımda böyle acı kayıplardan sonra hemen hamile kaldılar ALLAH sonsuz hazinesinden inşallah hayırlarla sağlıcakla bizleri sevindirir salih ve saliha evlatlarla sevindirir inşallah amin

Canim cok cok gecmis olsun... Ben de ocakta yasadim.Rabbim insallh kotu bir olay yasatmaz ;(..dualarim seninle canim

Canim ben anesteziyle oldum.hic hissetmedim.500 tl di.bebegimn kalbi durdu.ikili test icin gitmistim.bebegimi kaybettim.korkma canim.
İlk bebegin miydi canim? Baisn sagolsun benim de ilk bebegimde ayni sey basima geldi simdi ikinci icin 12 hafta kontrolune gitmeye korkuyorum deli gibi

Canım kürtaj mı oldun kürtaj olmaktada korkuyorum çok canın yanıyormu
Canim gecmis olsun insallah bebegin seninledir ama ole da talihsizlik yasarsan sukret bir yavrun varmis ben ilk bebegimde yasadim bunu nasil bir aci hele ilk olunca bilemezsin...

Kurtaj gerekirse cok yuksek ihtimalle enel aneztezi olur hicbiseu hissetmezsin ben kanama bile bile gormedim dogru durust ufak tefek lekelenmeler disinda...

X