Çok kötüyüm bi bakın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konusunda 7 aylık ilişkisi olduğunu söylemiş şimdi de 2013den beri evliyim diyor.
2013ten beri evliyim demiyor, hesap 2013de açılmis, biz evlenmeden bir ay öncesine kadar kullanmış, diyor.
Foto olayı ne ya? Nasıl bir fotoydu ki,biri beni aydınlatsın:KK66:

Arkadaşlar içim içimi yiyor lütfen bişiler söyleyin eşimiin 2013 yılından beri biz evlenmeden bir ay öncesine kadar kullandığı g.y fake bir hesaba girdim allah çıkardı önüme hatta evlenme hazırlığında iken girmiş bi kaç erkekle buluşmuş biri hatta demiş ben artık seni s.... Cem sen nişanlısın bu huyundan vazgeç demiş (ozmanlar başka biri ile nişanlı) mahvoldum hala ağlıyorum eşimin bi kaç kadınsı hareketi vardı hatta annemde farketti ben kibarlığından sanmıştım ilişkide benden a.nal se.ks istiyor totosna vurmamı istiyor galerisinde başka erkeklerin iç çamaşırlı resimlerini görmüştüm daha önce slip araştırmış almış biz evlenme arefesinde kardeşimle alkol almışlardı kardeşimin c.nsel organına dokunmuş kardesim yeni söyledi eşim dışardan bakınca erkek gibi ilişkide sıkıntı yok ama neden böyle anlamıyorm eşimin totosuda büyük inanırmısınız benden büyük oyüzden mi döşünde ki kılları alıyor kaşlarını aldırıyor biz nişanıyken gümüş bileklik kolye takıyordu soruyorum hüngür hüngür ağlıyorum karşısında söylemiyor bak buluşmuş sun diyorum yapmadım diyor benlede apar topar evlendi bi hafta sonra evlilik teklifi etti neden neden kafam çok karışık iyice soğudum tiksindim ne yapıcam akıl verin
Kaçarak uzaklaşın bence.

2013ten beri evliyim demiyor, hesap 2013de açılmis, biz evlenmeden bir ay öncesine kadar kullanmış, diyor.
Foto olayı ne ya? Nasıl bir fotoydu ki,biri beni aydınlatsın:KK66:
Ay Milana22 Milana22 söyledi. Çoğumuz öyle anlamışız :KK70:

Normal erkek fotosu ama iki erkek yazışmaları var. Şey diyor yazışmada "ben artık seni ..... çünkü sen nişanlısın

Siz de iyice sıktınız ha. Amma leş insanlar var yahu. Konu fake se de iğrençsiniz gerçekse de. Bu ne ya! Kardeşinin şeyine dokunmuşmuş ama kardeşi söylememişmiş. Ne leş ne rezil muhabbetler bunlar; kadın bul yat borcunu öde, ben yapsam kabul eder misin bla bla bla. Lütfen ayrılmayın boşanmayın. Başka kadınlar erkekler yanmasın bari sizlerin yüzünden. Anneniz bile şüphelenmiş ama bile bile evlenmişsiniz. Kocanız da olsa bir insanın özel hayatını deşifre etmeyin.

Ya oturun kitap okuyun, müzik dinleyin kurslara gidin de kendinizi eğitin biraz bu ne cahillik. Evlilik aile müessesesini ne hale getirmişsiniz sizin hiç saygınız yok mu bu kavramlara?

Gerçekse bile sanki yeni görmüş gibi şaşırması da ayrı salaklık yani :asfklajfad
Zaten gaylerle ilişki yaşıyormuş ve biliyormuş.
Ayrıca sevgilisine başka zengin bir kadınla yat 30 bin tl al borcunu öde hatta ben de yatabilirim başkasıyla demiş yani neyine şaşırmış anlamadım asnfhfgahfbf
Öyle hemen bulunuyor mu 30 bin verecek insan :KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X