Çok kötüyüm hep ağlıyorum

Daha öncede yazmıştım. 2 yasinda bebeğim var çalışıyorum eşim kendi keyfinde. Geçen yanında ağladım çok bunaldigimi mutsuz olduğumu aileminde yanında bunalıp ağladığımı ve beni elestirdiklerini anlattım eşime. Ben senin yanındayım merak etme ne istersen yapabilirsin çocuğu bırak istediğini yap diyor ama kendisi bakmıyor. Bugün yine kendi çıkıp gitti evden bütün gün ağladım çocuğumun yanında. Onunda psikolojisini bozuyorum. Ailem eşim herkes herseyin var şükretmiyorsun diye düşünüyor. Evet halimiz yerinde ama içim sıkılıyor ruhum daralıyor. Kendime ayırdığım tek bi vakit yok ve artık istekte yok içimde. Hiç birsey yapmak istemiyorum. Oturup düşünüp ağlıyorum. Ne kadar bencil şükürsüz bi insanım diye iyi bir anne değilim diye ve anne olmayı haketmedigimi bile. Eşimin ise nasıl kendi keyfine bakıp eve gelip 5 dk çocukla vakit geçirip sevip içinin rahat olmasına şaşırıyorum hiç mi vicdanın sızlamıyor. Hiç mi nasıl babayim demiyor. Ki geçen karşısında ağladım bugün nasil bizi bırakıp gidebildi. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım sadece ağlıyorum. Çocuğumda uzuluyor tutamıyorum kendimi
Kendinize zaman ayırıyor musunuz ? Kendi enerjinizi bosaltacak yaparken keyif aldığınız bir şey? Hepimizin yetemedigini düşündüğü bunaldigi zamanlar oluyor . Eşinizin tavri kendisi istemeden değişmeyecektir . Odaginiz kendiniz oldun kendinizi topraklayin , biraz rahatladiktan sonra bütün üzüntü unsurları hafifleyecektir bence

Valla ben erkeklere kızamıyorum artık. İstemiyor deyip iki sene boyunca çocuğun bütün sorumluluğunu alırsanız adam da böyle bir parazite dönüşür. Ne demek kendi çocuğuna bakamamak, altını değiştirememek. Annenize bırakmayın zaten, kadın bütün hafta bakıyormuş.
Tercihe bırakılsa kim bebek bakmayı tercih eder ki zaten.erkeklerin yerinde olsak biz de aynı olurduk zaten.

Bırak git diyor siz bırakmazsanız tabi bakmaz. Eşim de bana bırak istediğini yap der 2 buçuk aylık bizimki. Verdim geçen tamamen kahve içmeye çıktım bebeğin altını bile benden daha iyi değiştirmiş muntazam bakmış 🤣
Vermezseniz olmaz teklif etmiş bırakın çıkın hava alın ki 2 yaşında zaten küçücük bebek zorluğu da yoktur yapacağı oyun oynamak altını değiştirmek yedirmek bunları da yapsın yani

Tercihe bırakılsa kim bebek bakmayı tercih eder ki zaten.erkeklerin yerinde olsak biz de aynı olurduk zaten.

Çok güzel babalar var. Barış Arduç mesela altını değiştiriyormuş ve yıkama işini kimseye bırakmıyorum demiş. Yani ne eşler var.

Çok güzel babalar var. Barış Arduç mesela altını değiştiriyormuş ve yıkama işini kimseye bırakmıyorum demiş. Yani ne eşler var.
Bebek bakmasınlar falan alakası yok ama nedense o adam bana çok alık geliyor.yani bebek baksa da alık adam sevmem ben.herşeyin aynı anda olması zor demek istiyorum.adama sabah şu koltuktan kalkma desen akşam gelir aynı yerde bulursun.yok ya o kadar da değil.

Kendisi bakmak istemiyor çocuğa git annene bırak diyor zaten biz isteyken o bakıyor bide hafta sonu bakın demeye yüzüm olmuyor.

Madem üstüne düşeni yapmıyor parasını verecek yarı zamanllı bakıcı bulacaksınız. Üstüne düşeni öylle ya da böyle yapacak kaçmak yok.

Ben olsam birkaç kez bırakırdım, bakmak zorunda öyle ya da böyle alışır.

Bebek bakmasınlar falan alakası yok ama nedense o adam bana çok alık geliyor.yani bebek baksa da alık adam sevmem ben.herşeyin aynı anda olması zor demek istiyorum.adama sabah şu koltuktan kalkma desen akşam gelir aynı yerde bulursun.yok ya o kadar da değil.
Yaa o başka boyut. Bence insanın doğru insanı bulması ile alakalı. Odunla evlenirsen pamuk cotton beklememen lazım. 😃

İstemiyor çünkü altını almıyor öğrenmek istemiyor yapamam ben diyor hatta kakasını görünce iğreniyor
Çocuğu yaparken kocanızın haberi yok muydu? Yani bir bebeğin nelerle geleceğini bilmiyor muydu? Ya bu adam baba olmak istemedi ama siz anne olmak için direttiniz ya da bu adam hep böyle tembeldi ama siz görmezden gelip baba yaptınız. Hangisi? Yani çocuğunun kakasından tiksinen adam niye baba olur ki

Ayrıca herkes bakıcı tutun yazmış. Tenezzül edip cevap bile vermiyorsunuz? Madem cevap vermeyeceksiniz niye konu açıyorsunuz

15 gündür tek bakıyorum bebeğime zormuş. Az önce eşim işten geldi yemeğini yedi 10 dk bebekle oynadı.
ben benzin almaya gidicem dedi. Dedim gitmiceksin yarım saat sen ilgileneceksin ben oturup kahvemi içip telefona bakıcam. Zorlamak gerekiyor bazen.
Rica etmiceksin yoksa hep bir bahaneleri var.

X