Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

Peki bu gelişme çağındaki birisi için ne kadar etki yapıyo ya bnmkilerde çok kçük anneme çekmişim onunkilerde böyle 80 e yakın ama bende dolgulu sütyen takmak istmeiyorum
Ayrıca bnm bide sütyen takmama huyum var hiç sevmiyorum direk acıyo bende çıkarıyorum annemde kızıyor sarkar fln diye gerçkten öyle birşey olurmu:S:S

kızlar 10 gün oldu ve gögüslerim irileşti ve dikleşti.tabiki masajında etkisi var.inşallah böyle devam eder.şimdilik hoşçakalın.

yalnız değilsin merak etme benimkiler de aynı ve offff offfff içim acıyo resmen çok istiyorum büyük göğüslere sahip olmak ben de

candanotecim simdi sen niye oyleeee guzel memisle resmini oraya koymus ta beni daha cok yakiyorsun ki...ben de okadar cok istiyorum ki oyle dekolte giydigimde memislerim oyle seninkiler gibi guzel dursun...ama olmuyor...5tane sutyen giysem yine olmuyor :1no2:

:çok üzgünüm:deryaaaaaaa güzelinsan gerçekten büyüdümü???ne kadar büyüdü..inşallah o malın satıcılarından değilsinidrbenneyaptımkiburda herkes bi ümitle yazıyo...lütfen eğer öyleysen tek kelime bile yazma..vebali büyük olur ödeyemessinbenneyaptımkieğer gerçekten kullandında güzel sonuç aldıysan bizide aydınlat olurmu...teşekkür ederim:enbuyukkk:

pamukcum ne zamandır bu yokini göğüslerimi unutmuştum
o yüzden takip edemedim küç yedim kullandım göğüslerim de acıdı ama bir işe yaramadı peki son olarak ne yapıyoruz bana özetler misin şimdiden tşkler canımmmmmmmmmm

arkadaşlar şu göğüslerimiz yüzünden yapmadığımız kalmadı en azından benim kalmadı diyebilirim duyduğum herşeyi araştırıyorum aynı zamanda burdada konusu açılmış BRAVA GÖĞÜS BÜYÜTME SİSTEMİ adı altında bir yol daha varmış bu konuda internette araştırdım ama sadece bilgi verilmiş ama çok kısıtlı yani ayrıntı yok nerde yapılıyo nasıl yapılıyo diğer açılan başlıklar altında da sordum ama kimseden ses çıkmıyo yaww bi bilen varsa söylesin lütfennnnnnnnnnnnnnnnn :a015:

oyh kıyamam cok ıçlı yazmıssn :çok üzgünüm: ama bole dedıgıme alınma sakın cunku bnde senden farksızm senı okdr ıı anlıorumkı :1hug:

oyh kıyamam cok ıçlı yazmıssn :çok üzgünüm: ama bole dedıgıme alınma sakın cunku bnde senden farksızm senı okdr ıı anlıorumkı :1hug:

ya canim bi de bu sabah neye dikkat ettim biliyor musun? tam dolgulu 80b sutyen benimki. bi de onu bile tam bolduramiyorum yaaaa....tam dolgulu 75b doldurmak cok utancverici geliyor bana. 75b giyince de elbiseler cok kotu duruyor. neyapsak ki...bunalima giricemmmm....

hehe cnm yaa bak senden daha beter olanlarmıs kı bkz : ben ! :roflol: bn 75 dolguluyu bıle dolduramıorum kıı ... bı gun kuzenmle sutyen almaya gıttık onnkıler 85 tabı massalh kafam kadr hepsı bn kendıme alırken elledı oha bu ne dedı bu hem kucuck hemde yarısı dolgu dedı bı garıp oldu kız :roflol:

su koca memelilerin de havasi var ya...bi de sana bu ne ya, niye bu kadar kucuk felan diyorlar ya en sinir oldugum sey...sanki ben kendim istedim de kendim bu kadar kucuk yaptim bunlari...gerci Allah korusun hastaliktan dolayi tek goguslu olanlar bile var onlara bakinca halimize sukretmeliyiz ama insaniz iste, her seyin daha guzeline hevesleniyoruz...benim cok yakin arkadasim var, fizigi hic guzel degil. popo mopo sifir ama cok guzel ideal gogusleri var, her seferinde bana "sunun goguslerine bak,nerdeyse yok gibi, salak malak" diyor, ne hale duserim simdi ben bunlari duyunca anliyorsun dimi canim...

ya en azndan ben kuzenımı bılıorum ne sekılde solemek ıstedıgını sasrdı o cok ve ben alınmadm benuu gec te sennkı baya ayıp etmıs cnm sankı o ne demek ya suna bak yok felan ne demek yanı valla bırı bnmle arkdsım olark bu tarz dalga gecsn kusura bakma ama duramam laf solerım zekasıyla alakalı apısıp kalır ömur boyu kucuk memelı olmak ıster=) sakın uzulme bu tarz laflara lutfen herkez haddını bılmelı sonucta sennde dedıgın gıbı allah yaratmıs bızı bole bı bıldıgı vardır ıllakı hasta deılız saglıklıyz bununda bıgun cozumune ulasırız ıllakı uzulme sakın sen =)

haklisin canim. canim sen rezene cayi adacayi felan denedin mi hic? ben cok okudum, gerci kendim yapmadim usendim ama is arkadasima soyledim. 10 gun felan kullandi bayagi bi dolgunlasma oldu. haftaya bizde baslasak mi acaba...

a.s.arkadaşlar merhaba..ben bu aktardaki karışımın içinde neler olduğunu araştırdım..sürekli alışveriş yaptığım aktar sağolsun inceledi..içinde ÇÖREKOTU,HAVLUCAN,KETEN TOHUMU,ZERDEÇAL,ISIRGAN bulunuyormuş.hiç zararlı değil dedi..tamamen doğal dedi..
ve arkadaşlar şunu söylemek istiyorum..bu adam bunu göğüs büyütmekiçin yapmamış...sadece bazı bayanlar büyüme farketmiş..kesin büyüyecek diye bişey yok:) öğrendimde sizinle paylaşayoım dedim...:enbuyukkk:

haklisin canim. canim sen rezene cayi adacayi felan denedin mi hic? ben cok okudum, gerci kendim yapmadim usendim ama is arkadasima soyledim. 10 gun felan kullandi bayagi bi dolgunlasma oldu. haftaya bizde baslasak mi acaba...

valla cnm ben adacayı ıctım sole bı 20 gun ama cok sabırsız oldugum ıcın bıraktım faydasını ıstedıgım gıbı goremeyınce ya bn krr verdm parayı buldummu doru amelıyata ... bazen dıorum bazı turk olsn yabancı olsun oyncularından hıç memelrı yok onlar dert etmıoda sen nıe edıosn dıorum sora hyr ya kendımı bılıorum cok takıcam buna en ıısı amelıyt dıorum ve sadace bana lasm olan para onn ıcınde okulumu bıtryı beklıorum cıddıyım koydum kafama olucak bu iş 2 3 seneye kalmaz

canim bos ver ya ne ameliyyati. her seyin dogali daha guzeldir. ameliyyatla cok aci cekersin. agrin sizin cok olucak. cocuk felan emziremiycek. dogal seylerle ugras, olursa olur, olmazsa bos ver gitsin canim ya

ismini öğrenip bana yazsana canımmm

kızlar merhaba ben ii anlıyorum sizi benimki küçük 75 yani tabiki herzaman slikonlu takıyorum ama eczanede göğüs büyültücü die bşey gördüm araştırırım sizin için bide bnce bu küçük göğüsler konusunu erkek arkadaşlarınızla paylaşmayın boşverin bence tabi yinede siz bilirsiniz ama bende araştırıcam kızlar

bu arada ameliyat olmayın benim bi arkadaşım slikon ameliyatı yaptırdı ve patladı inanılmaz acı çekti bence çok takmayın derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…