Çok mu abartıyorum yoksa haklımıyım

Elinize ne geçti.
Hiç bir amaca hizmet etmiyor.
Eşiniz mesajlaşmayı ileri götürseydi siz yine affedecektiniz. Ki hala sizin olup olmadığınızı anlayıp anlamadığı soru işareti.
Millete kızıyorsunuz ama yaptığınız baştan sona saçmalık, bir amaçla yaptıysanız buyurun boşanın o zaman.
Eger ben olmasam boyle bısey olsaydı tavrım net bellıydı ama sımdı ıkilemdeyım
Kendınden emın sen oldugunu bılıyordum dıyor
Boyle oluncada kendı kazdıgım kuyuya kendım dusmus oluyorum😔

Hafıfe almadım kı cok ızgunum
Ustelık resmı velı toplantısından cekıp almadım ınst aldım ksısel blog sayfası war ark
Herkese acık yanı
Oradan aldım
Bunun affı yok haklısınız
Pismanımda hafıfe alsam ne war bında derım ama yok ıcım hıc rahat degıl
Ustelık kadının namusuna bısey olmaz benım bu yaptıgımla
Namus boyle bı kavram degıl
Benım yaptıgım benı baglar onu baglamaz
Bu brnım kendı sucum
Hanımefendi garip garip işler yapana kadar kitap okuyun biraz ortaokul ergeni gibi Türkçeyi katledip duruyorsunuz. W diye bir harf yok alfabemizde

Siz genç kızlar yetiştiriyorsunuz ve çocuklar anneyi örnek alır. Belki de çocuklarınızın tanıdığı başka bir annenin fotoğrafını kullanıp kocanızla gece 3 lere kadar mesajlaşıp o annenin 2. Fotoğrafını yakınlaştırıp tekrar attınız. Ve bu mesajları kızlara gösterdiniz size çok doğal geliyor. Tıpkı Müge Anlı da karmaşık ilişkiler yaşayanlar gibi sıradan anlatıyor hala kilom var yada Angela Jolie bile aldatıldı vs. derdindesiniz
Tek diyeceğim rezilsiniz yazık yavrularınıza antin kuntin işler peşinde uçkur derdinde anne babaya sahip.
Az bile yazıldı

Eger ben olmasam boyle bısey olsaydı tavrım net bellıydı ama sımdı ıkilemdeyım
Kendınden emın sen oldugunu bılıyordum dıyor
Boyle oluncada kendı kazdıgım kuyuya kendım dusmus oluyorum😔
Hala koca derdinde...adam sizle 3 e kadar yazışmış sizi sizinle boynuzlamış kendinizi kandırmayın
Kemalim yapmaz deyin bitsin bu konu

Cocuklar bılıyo derken saks yollu vasladı zaten
Ayrıntılı bılmıyorlar
Esımde yanıma gelınce gulerek
Şapsal sen oldugunu bılıyordum dıye
Okadarı a sahıt oldular
Bırde esımın bı kac komık yazısına
Bırakında cocuklarımı bendusuneyım
Annelogome laf edemzsınız haddınızo bılın
Annelerinin sapik gibi milletin fotolariyla fake hesaplar actiklarini bilmemeleri iyi olmus.Tedavi olun.Normal degil yaptiginiz.Esiniz de normal karsiliyorsa bu durumu onun da tedavi olmasi lazim .
Kimse kimsenin fotosunu calip hesap acamaz bu sapiklik!

Kimse kusura bakmasin bunu normallestiremeyiz.Metroda orda burda milletin fotosunu cekenlerden farki yok su durumun.
Esi silmedi diyelim o yazismayi,biri kalkti gordu.Kadinin ne duruma duseceginin farkinda misiniz?Normal normal gulduk diyo bide😑

Kimse kusura bakmasin bunu normallestiremeyiz.Metroda orda burda milletin fotosunu cekenlerden farki yok su durumun.
Esi silmedi diyelim o yazismayi,biri kalkti gordu.Kadinin ne duruma duseceginin farkinda misiniz?Normal normal gulduk diyo bide😑
Hesabi kapatinca yazismalarda otomatikmen siliniyo
Sen kafani yorma okadin takmaz senin kadar emin ol
Sizin esler yazismalarini herkese gosteriyo heralde

Annelerinin sapik gibi milletin fotolariyla fake hesaplar actiklarini bilmemeleri iyi olmus.Tedavi olun.Normal degil yaptiginiz.Esiniz de normal karsiliyorsa bu durumu onun da tedavi olmasi lazim .
Hanımefendı hıc bır acıklamamda bu normal abartmayın dıyr bı kelıme yazdımmı Allah aşkına
Yapmayın lütfen
Bende yaptıgıma ınanamıyorum hala kendıme cok kızıyorum
Ama oyle bı kınci yorumlar yapıyorsunuz kı
Tamam empatı yapın demıyorum belkı sız asla yapmazsınız benım yaptıgım hatayı ama lutfen kırıcı hakaret ıcermeyen elestırıler yapın kı zaten elestırelım dıye actım konuyu

Ooo kaliteye bak ...
Dediğim gibi pişman değil hafife alıyor hala 'eleştirileri 'o kadın takmaz senin kadar ''diyor .
Başka annenin namusu önemsiz tabii
Yapmayın lutfen kalıte derken
Kıme hakaretlecvp yazdım her bırınızın yaptıgı yorumu okuyup almam gereken derslerı aldım ki zaten pişmanım
Kımsenın namusu önemsiz degıl tabıkı lakın namusuna kımsenın dıl uzatmadım bu ayrı bı suc hata kabul edıyorum
Ben orda burda su kadın soyle, boyle desem dedıgınız dogru
Kı zaten haklısınız baska bır kadını alet etmem buyuk hata
Ama hakaret etmeyın lutfen

Kizlar da biliyo yani koskoca kizlara örnek mi oldunuz baska kadının fotografiyla sahte hesap açıp ya cok çirkin seyler bunlar bari kızlarınız bilmeseydi🙄
Evet ama herhangı bı resım olarak bılıyor kızlar yanı o kadın oldugunu bılmıyorlar
Çirkin oldugunun farkındayım uzgunum

Sapık demek nedır ya arkadasım
Yapmayın lutfen ben pısmanım dedıkce sız elestırı dozunu arttırıyorsunuz
Tamam hatalıyım ama lutfen yapıcı elestırılerde bulunalım

Normalleştirmedim ki zaten

Hala koca derdinde...adam sizle 3 e kadar yazışmış sizi sizinle boynuzlamış kendinizi kandırmayın
Kemalim yapmaz deyin bitsin bu konu
Konu kocamla ılgılı oldugu ıcın olabılır mı
Hangı cumlemde kocam yapmaz dıye bı yazı okudunuz
Kendımı zaten kandırmıyorum
Hem kendıme hemde esıme cok kızgınım

X