Çok mu abartıyorum yoksa haklımıyım

Sapık demek nedır ya arkadasım
Yapmayın lutfen ben pısmanım dedıkce sız elestırı dozunu arttırıyorsunuz
Tamam hatalıyım ama lutfen yapıcı elestırılerde bulunalım
Yaptığınız sapıklık evet niye zorunuza gidiyor bu ?
Başkası sizin fotoğrafınızı bu şekilde kullandığını düşünün, neler dersiniz.
Ayrıca eşiniz gayet o kadınla yazısıyor diye umup konuyu uzattığı için kendini savunmak zorundadır kalmış başka normal bir adam olsa, kadının fotoğrafını kullandığınız için size büyük tepkiler verirdi. İkinizde normal değilsiniz.

Evet ama herhangı bı resım olarak bılıyor kızlar yanı o kadın oldugunu bılmıyorlar
Çirkin oldugunun farkındayım uzgunum
Keşke kizlara anlatmasaydiniz. Babalarına guven azalır. Sizin yaptiginiz gibi ilerde erkek arkadaslarini denemek için bu yola basvururlar falan filan . Babanlarinin aldatma ihtimalini sokmuşsunuz çocukların aklina. Normalde babaya bu kondurulamax akla gelmez ama artik kizlarınız bu potamsiyelin farkında. Baba figüründe sarsılma olmuş malesef. Olmuşa çare yok malesef nasıl telafi edersiniz bilmiyorum

Kendiniz diyorsunuz telefonu sakladı önce diye ve sizi yaninada cagirmamis yorumlarda yazdiginiza gore anladigindan degil kadinla rahat rahat yazismak icin cagirmamis olma ihtimalide yüksek ayrica anlamis olsa sadece dalgasina konusur fotograf isteyip o kadin oldugunuzu kanitlama cabasina girmez diyelim ki anladi size guven vermek icin ben evliyim bidaha yazmayin da demek bi secenekti ama tercih etmemis kocaniz

Oh ne güzel kadının fotoğrafını kullanmış kadını silmiş engellemiş burada yaptığının suç olduğunu söyleyince hesabı silmiş. Tertemiz oldun

Bu arada18 yıllıkevlıyız
Daha once hıçç boyle bı aldatma fılan asla olmadı
Oyuzden ıkılemdeyim
Ama gercekten cok zormus
Alalh kımseye yasatmasın

Umarım dedıgınız gıbıdır
Bazen dıyorum anlamıstırcunku ben kac saat cocuk odasınayım gel der kızar normalde ama o gun hıc cagırmadı
17 yasında kızım war bırde 14 onlarda bastan berı anne babam anlamıs baksana yazısından bellı dıyo
Ama ne bıleyım cok kıskanc bı yapım war
Aslan burcuyum burcumun tum ozellıklerını tasıyorum
Buda bende gururumu zedelenmıs hisdi uyandırıyo malesef
Böyle ozel hayatinizla ilgili bir konuyu genc kızlarınıza da mi duyurdunuz?

Üzülerek söylüyorum ama kocanız fırsatını bulsa sizi aldatır. Gece 3 e kadar konuşup fotoğraf istemek ne demek. Eğer siz olduğundan emin olsaydı bir iki msj atar sonra farkettiğini belli ederdi.

Slm kızlar
Şuan cookk moralım bozuk sizinle paylasmk istediğim şeyler war, akıl akılda üstündür,aklınıza ihtiyacım war🥲
Be yenı dogum yaptım sayılır,dort ay oldu neredeyse ,lakın hemen sutum gelmedıgınden,bırde sutum olsun dıye sureklı yediğimden dogum kılolarımı veremedım. Cok moralımı bozuyo,oyle abartılı kılolarım yok ama takıntı ıste
Ilk cocugum değıl ama dıer cocuklarda nedense kırkım cıkmadan eskı kıloma donuyordum.
Halıyle esım benı hıc kılolu gormedı gebelık suresı harıc.
Ama bu son gebelıgımde veremedım suan 73 kıloyum 168 boyum kılolu durmuyorum asla
Ama gelde esıme anlat
Konu bu degıl ama ılgısı olabılır dıye belırtmek ıstedım
Esım bu son dogumdan sonra bana sankı benı begenmıyormus gıbı gelıyo
Sureklı bı acıgım olsa oradan laf sokuyo ufak ufak kızdıgımda sarılıp oper yanlıs anladıgımı soyler ama ben oyle hıssedıyorum
Her neyse gecen gun aklıma bısey geldı
Yapmasam ıyı olrdu ama yaptım bıkere
Sahte bı hesap acıp esıme ınst. Uzerinden dawet yolladım
Profıl resmı olarakta bı arkadaş wardı okuldan onun resmını kullandım
Cunku esımımn o kadını begendıgını hıssedıyordum
Soylemıyordu ama o kadın odew ıstese yolla derdı bana hemn
Bırde kadın avon temsılcısıydı sureklı parfum vs alırdım bana ulasamyınca esımı aradı bı kac kez la fontaine ulasamadım evdemı acaba dıye
Esımde cok kibar bı sekılde karsılıyordu o kadını her neyse
Bı gece actım hesabı ılk kabul ettı
Aynı evdeyız bu arada,gozlemlıyorum esımı hemen telefonunu saklamalar basladı kızacagımı bılıyor cunku
Sonra gerı cıkardı arkadaslıktan
Sonra gerı ekledı derken mesaj attım ben
İşte konusmays basladık
Esım cok samımı konusuyo
Bır yandanda supelenıyo esım olabılırmısın dıyo arada
Bende ne esı fılan dıyorum anlık resım ıstedı en son
Bende de kadının bı resmı wardı onu yakınlastırıp attım
Ilk ıkna oldu gıbıydı sonra yine basladı resım at demeye
Bu arada ben cocuk odasındayım o yatak odasında
Bı kac soru sordum cok canımı yaktı
Benden yanı o kadından hoslandıgını begendıgını soyledı ama hep supeyle yaklastı bı yandan yazıyorum bı yandan acaba anladıda oylesınemı yazıyo dıyorum,cunku cvpları hep bu yonde oldu
Sonra ıfsa oldum bısekılde
Vana benım oldugumu bıldıgını soyledı ama bence içindi bı acaba mı wardı cunku gece neredeyse 3 e kadar yazıstık ben oldugumu kesın bılse gelır yanıma kısa keserdı diye dusunuyorum.
Sabahta acıl ısı wardı cunku
Ama ıste yemınler ettı anladım yoksa yapmm dıye vs vs
Ilk dedılerı mantıklı gelsede ıcımde bı kusku oldu cok uzuldum
Hep kızıyorum
Emın degıldın benım oldugumdan yoksa uzatmazdın dıye
Oda bana kızıyo boyle bı oyun oynadığın ıcın bende sana kaatıldım dıye
Ama bılmıyorum acaba anladımı yoksa oylesıne mı dıyor dıye
Ams ben oldugumu bılmese kımbılır neler soylerdı dıyede uzuluyorum
Kısacası esım benı benımle aldattı
Bı arada sarılıyo opuyo hep ıltıfst edıyo normalde de boyle ama cınsellık olmadı yenı reglım bıttı
Ben kızgın oldugum ıcın baslatmak ıstemıyorum
Ama o baslatsa da dewamı gelır
Cunku bı kadını nasıl ıkna edecegını mutlu edecegını cokkk ıyı bılır
Ben ıstemesemde en sonunda bastan cıkarır
Ama yok cınsel olarak yaklasmadı bu da benı cok kızdırdı
Aklınıza ıhtıyacım war önerilere scıgın kızlar yardım lütfen
Bence üzülerek söylüyorum bunu aldatmış eger bi erkek kadınıyla cinsel ilişkiyi kesmişse başkalarıyla yapiyodur çünkü 9ay boyunca istediği gibi olmuyor çocuk doğduğunda biliyor istediği gibi olacağını eger halen yapmiyorsa başkası tatmin ediyodur onu sende al karşına konuş açık açık şüphelendiğini anlt aka arkasinida boş verme sürekli gözetle al telefonunu çaktırmadan araştır hangi iygulamayi indirmis silmiş kadın profili varmı yokmu diye araştir çok üzücü bir durum bu kendini yipratma çocuklarına yansimasin o kaybeder

Bence üzülerek söylüyorum bunu aldatmış eger bi erkek kadınıyla cinsel ilişkiyi kesmişse başkalarıyla yapiyodur çünkü 9ay boyunca istediği gibi olmuyor çocuk doğduğunda biliyor istediği gibi olacağını eger halen yapmiyorsa başkası tatmin ediyodur onu sende al karşına konuş açık açık şüphelendiğini anlt aka arkasinida boş verme sürekli gözetle al telefonunu çaktırmadan araştır hangi iygulamayi indirmis silmiş kadın profili varmı yokmu diye araştir çok üzücü bir durum bu kendini yipratma çocuklarına yansimasin o kaybeder
Konu sahibi uyelik iptali yapmis yorumunuzu goremez.

Slm kızlar
Şuan cookk moralım bozuk sizinle paylasmk istediğim şeyler war, akıl akılda üstündür,aklınıza ihtiyacım war🥲
Be yenı dogum yaptım sayılır,dort ay oldu neredeyse ,lakın hemen sutum gelmedıgınden,bırde sutum olsun dıye sureklı yediğimden dogum kılolarımı veremedım. Cok moralımı bozuyo,oyle abartılı kılolarım yok ama takıntı ıste
Ilk cocugum değıl ama dıer cocuklarda nedense kırkım cıkmadan eskı kıloma donuyordum.
Halıyle esım benı hıc kılolu gormedı gebelık suresı harıc.
Ama bu son gebelıgımde veremedım suan 73 kıloyum 168 boyum kılolu durmuyorum asla
Ama gelde esıme anlat
Konu bu degıl ama ılgısı olabılır dıye belırtmek ıstedım
Esım bu son dogumdan sonra bana sankı benı begenmıyormus gıbı gelıyo
Sureklı bı acıgım olsa oradan laf sokuyo ufak ufak kızdıgımda sarılıp oper yanlıs anladıgımı soyler ama ben oyle hıssedıyorum
Her neyse gecen gun aklıma bısey geldı
Yapmasam ıyı olrdu ama yaptım bıkere
Sahte bı hesap acıp esıme ınst. Uzerinden dawet yolladım
Profıl resmı olarakta bı arkadaş wardı okuldan onun resmını kullandım
Cunku esımımn o kadını begendıgını hıssedıyordum
Soylemıyordu ama o kadın odew ıstese yolla derdı bana hemn
Bırde kadın avon temsılcısıydı sureklı parfum vs alırdım bana ulasamyınca esımı aradı bı kac kez la fontaine ulasamadım evdemı acaba dıye
Esımde cok kibar bı sekılde karsılıyordu o kadını her neyse
Bı gece actım hesabı ılk kabul ettı
Aynı evdeyız bu arada,gozlemlıyorum esımı hemen telefonunu saklamalar basladı kızacagımı bılıyor cunku
Sonra gerı cıkardı arkadaslıktan
Sonra gerı ekledı derken mesaj attım ben
İşte konusmays basladık
Esım cok samımı konusuyo
Bır yandanda supelenıyo esım olabılırmısın dıyo arada
Bende ne esı fılan dıyorum anlık resım ıstedı en son
Bende de kadının bı resmı wardı onu yakınlastırıp attım
Ilk ıkna oldu gıbıydı sonra yine basladı resım at demeye
Bu arada ben cocuk odasındayım o yatak odasında
Bı kac soru sordum cok canımı yaktı
Benden yanı o kadından hoslandıgını begendıgını soyledı ama hep supeyle yaklastı bı yandan yazıyorum bı yandan acaba anladıda oylesınemı yazıyo dıyorum,cunku cvpları hep bu yonde oldu
Sonra ıfsa oldum bısekılde
Vana benım oldugumu bıldıgını soyledı ama bence içindi bı acaba mı wardı cunku gece neredeyse 3 e kadar yazıstık ben oldugumu kesın bılse gelır yanıma kısa keserdı diye dusunuyorum.
Sabahta acıl ısı wardı cunku
Ama ıste yemınler ettı anladım yoksa yapmm dıye vs vs
Ilk dedılerı mantıklı gelsede ıcımde bı kusku oldu cok uzuldum
Hep kızıyorum
Emın degıldın benım oldugumdan yoksa uzatmazdın dıye
Oda bana kızıyo boyle bı oyun oynadığın ıcın bende sana kaatıldım dıye
Ama bılmıyorum acaba anladımı yoksa oylesıne mı dıyor dıye
Ams ben oldugumu bılmese kımbılır neler soylerdı dıyede uzuluyorum
Kısacası esım benı benımle aldattı
Bı arada sarılıyo opuyo hep ıltıfst edıyo normalde de boyle ama cınsellık olmadı yenı reglım bıttı
Ben kızgın oldugum ıcın baslatmak ıstemıyorum
Ama o baslatsa da dewamı gelır
Cunku bı kadını nasıl ıkna edecegını mutlu edecegını cokkk ıyı bılır
Ben ıstemesemde en sonunda bastan cıkarır
Ama yok cınsel olarak yaklasmadı bu da benı cok kızdırdı
Aklınıza ıhtıyacım war önerilere scıgın kızlar yardım lütfen
Hep ayni seyi soylerler ben sen oldugunu biliyordumki

X