Çok mu ergence?

ben bunu yapıyorum sık sık burada bıle -sosyal medyada telımden genel olarak bakıyorum sen gıt sen kal seklınde
negatıf enerjı aldıgım cevmedıgım benı sıkan kımseyı hayatımda tutmuyorum nıye ergence olsun kendıme saygım var nıye hayatıma yuk edeyım sızde yapın rahatlayacaksınız
Yani artık hayatımızın bir parçası gibi oldu bu uygulamalar, hiçbir şey paylaşılmasa bile insan komik bir şeyler izlemeye ihtiyaç duyuyor giriyor vs. Bazı insanları da görmek istemiyorum ama ne biliyim insan yine de düşünüyor.

Herkese merhaba

Kızlar bana hey heyler geldi ve ben bir süredir sorun yaşadığım herkesi instagramımdan, telefonumdan falan silmek istiyorum. Arkadaş bu arada hepsi. Ve düşünüyorum da, zor zamanımı daha da zorlaştıran insanlar bunlar.
Önceden asla böyle şeyler yapmazdım bana hiç olgunca da gelmezdi ama hayatımın bir parçası gibi sosyal medyada dursun istemiyorum. Ben onları sessize alıyorum ama benim paylaştıklarımı, üzgün, neşeli hallerimi kısacası hayatımı görmelerini istemiyorum.
Enerjilerini istemiyorum ya hayatımda.
Sosyal medyadan arkadaşlıktan çıkarttığım insan sayısı şu zamana kadar ya 1dir ya da hiçtir. Çok büyük problemler olmadıkça insanları hayatımdan çıkartmam hep çözüm yolu ararım ama artık tahammül edemiyorum kimseye.
Sizce bu şekilde sosyal medyadan silmek çok mu ergence?
bende işim olmayanı anında siler atarım, muhabbeti de keserim aynı zamanda. ergence falan değil , onlar sizi özellikle takip etmiyorlarsa zaten farkında bile olmazlar emin olabilirsiniz.

X