Çok mu zordu hayatım...

Bence konu sahibi tamamen haklı. Bu şekilde evlilik sürmez sürse bile kadın hep mutsuz olur. Herhalde eşinizin keyfi gayet yerinde. Hadi siz çalışmıyor olsanız ve eşinizin başka bir iş bulması zor olsa eminim sizde bunu anlayışla karşılardınız. Eşiniz bir taraftan çalışırken bir taraftanda yeni bir iş bakabilir. Yeni bir iş bulana kadar kadında buna sabredebilir. Ama karşı tarafın hiçbir çabası yok. Üstelik sözde verilmiş.
Bir kadının eşini yanında istemesi kadar doğal bir şey yok. Çocuklarının büyüdüğünü birlikte seyretmek birlikte büyütmek akşamları iki çift laf etmek ister. Otomatiğe bağlamış gibi makine gibi haftasonları gel cinsellik iste sonra yorgunum de yat uyu kavga et. Bir kadın bunlara daha ne kadar katlanabilir ki? Ben size tamamen hak veriyorum eşiniz bu durumda haksız. Size gereken ilgiyi alakayı göstermiyor mutsuzsunuz. Hele ki hastanede yaptığı şeyler çok ayıp ve kırıcı. İster istemez kendinizi eşinizden geriye çekmeniz normal. Böyle bir hata yaptığını anlayıp gönlünüzü alsaydı amenna ama o da yok. Ne denir ki? Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun.

Âmin teşekkür ederim...
Mücadeleyi bıraktım demiş olmama rağmen hala mücadele ediyorum aslında

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah işe yarar.
herşeyin düzelmesi dileğiyle
hayırlı cumalar

Iyide adam belki is bulamiyor bu devirde kolay sanki is bulmak.belki parası iyi.evi gecindirmek icin calisiyor.siz calisiyor musunuz ? Calismiyorsaniz ise girin madem esinizde başka is bulsun.ben seni haksiz buldum kusura bakma.sanki hicbirseyden memnun olmayan tipler vardir ya onlardansin.adam ailesini karsisina alip senle evlenmis bu coj büyük bir fedakarlik seni ne kadar cok sevdigi belli.ben mesela ailemin onay vermedigi birinle evlenmem.sen hala metres gibiyim diyorsun.her kadin kocasinin aksam eve gelmesini ister tabi ama sartlari boyleyse ne olucak.

Iyide adam belki is bulamiyor bu devirde kolay sanki is bulmak.belki parası iyi.evi gecindirmek icin calisiyor.siz calisiyor musunuz ? Calismiyorsaniz ise girin madem esinizde başka is bulsun.ben seni haksiz buldum kusura bakma.sanki hicbirseyden memnun olmayan tipler vardir ya onlardansin.adam ailesini karsisina alip senle evlenmis bu coj büyük bir fedakarlik seni ne kadar cok sevdigi belli.ben mesela ailemin onay vermedigi birinle evlenmem.sen hala metres gibiyim diyorsun.her kadin kocasinin aksam eve gelmesini ister tabi ama sartlari boyleyse ne olucak.

Ben çalışıyorum memurum üstelik düşük bir gelir değil bu iş bulma konusuna gelince ben çıkıyorum bu sebepten dese anında şehir içine alırlar bugün ben bu sebepten boşanıyorum desem hemen eşimi uyarırlar patronları
Başka işe gelince vasıfsız bir adam değil çalışırken bile teklif alıyor iyi bir kariyeri çalıştığı sektörde bi namı var
Haklısınız ben çok memnuniyetsizim

Son düzenleme:
Ben çalışıyorum memurum üstelik düşük bir gelir değil bu iş bulma konusuna gelince ben çıkıyorum bu sebepten dese anında şehir içine alırlar bugün ben bu sebepten boşanıyorum desem hemen eşimi uyarırlar patronları
Başka işe gelince vasıfsız bir adam değil çalışırken bile teklif alıyor iyi bir kariyeri çalıştığı sektörde bi namı var
Haklısınız ben çok memnuniyetsizim

Imkanlari varsa haklisin.ne diyeyim .herkes eşini yaninda ister...

işi oymuş keyfiyetten değil ki sadece haftasonu gelişi, ama madem bu durum sızı bunaltıyor geçebilirse farklı bi işe geçip oyle burdan ıstıfa etsın kolay değil tabı ınsanın eşini sadece haftasonu gormesi. ben bu durumun geçici bı bunalım oldugunu dusunuyorum haftasonu gelıp cınsellıgı yasayıp gıtmesınden kendınızı kotu hıssetmeyın iş dolayısıyla mecburen uzak ve gelınce özlüyordur bazı bunalımlar her seye olumsuz bakmamıza sebep oluyor

işi oymuş keyfiyetten değil ki sadece haftasonu gelişi, ama madem bu durum sızı bunaltıyor geçebilirse farklı bi işe geçip oyle burdan ıstıfa etsın kolay değil tabı ınsanın eşini sadece haftasonu gormesi. ben bu durumun geçici bı bunalım oldugunu dusunuyorum haftasonu gelıp cınsellıgı yasayıp gıtmesınden kendınızı kotu hıssetmeyın iş dolayısıyla mecburen uzak ve gelınce özlüyordur bazı bunalımlar her seye olumsuz bakmamıza sebep oluyor

Teşekkür ederim ancak benimki özlemeyi eşimi yanımda istemeyi aştı artık ihyiyaçlarımıza o olmadan yetemiyoruz

Teşekkür ederim ancak benimki özlemeyi eşimi yanımda istemeyi aştı artık ihyiyaçlarımıza o olmadan yetemiyoruz

Nasılsıniz esinle bi gelisme var mı merak ettim...

ßůšr@

Meraba bede fikrimi belirtmek size yardimci olmak isterim,esiniz is dolayisiyla sadece haftasonlari geliyo ve sadece cinsellik yasamak istiyo yanlis anladiysam lutfen duzeltin beni. Oncelikle siz haklisiniz bir kadin sevdigi adamdan ilgi ister konusmak ister sevgi ister esinizin haftasonlari gelmesi buna engel degil bence haftasonlari geldiginde bi sicak karsilama ailecek yenen bi yemek muhabbet nasil gidiyor sorulari meraklar ilgiler mesajlasmalar olmali tabiki cinsellik olucak ama aile yasantisinda bunlar bir butundur. Esinizle boyle yapmayi deneseniz ona mesajlar atsaniz geldiginde sicak bir sohbet etseniz.. Ama eger esiniz bunlarin hicbiribi yapmiyosa allah yardimciniz olsun en digru karari verin lutfen

yaklaştım denemdim ağladım güldüm küstüm anlayışla bekledim yalvardım boşanmaya kalktım olmadı olmadı şimdi tek derdim çocuklarıma yetsin ben kocalık istemiyorum yatağımı ayırdım benim feda edebileceğim hiç bişeyim kalmadı çocuklarım çok özlüyor boşanmam geldin aynı evde yaşarım sadece bunu kendisine de yazdım gönderdim geçen hafta yine konuşmadı bişey söylemeden gitti

boşanmayı önümüzdeki günlerde hala bişey yapmazsa düşüneceğim çünkü ailemle de konuştum artık kendi evlerine gitmek istiyorlar onlar gittiğinde dönmezse bende gideceğim ailemle

onu bi dinleseniz benim kadar anlayışsız düşüncesiz saçmalayan dik kafalı fedakarlığın ne olduğunu bilmeyen başka bir insan olamaz
o asla fedakarlık yapan alttan alan olmadı ama hep alttan aldığını benim de memnuniyetsiz biri olduğumu iddia eder

Erkekler guler yuz gotmediginde vr arti iyisine kotusine katsi cikildiginda kemdini ezilmis hisseder her mzanm daha fazladini beklerler..duygularimizi anlamazlar.senden tamam canim idare edelim falan demeni bekliyor.ve gulrr yuz..sendede iletisim hatasi var bence.sende inada bindirmissin.ama cizmesseniz bu hep boyle gitmez kopar

Düşünüyorum da evlenip ruh ikizimi buldum beni hiç üzmez çok mutluyum diyen var mıdır???

Biz eşimle büyük bir aşkla olmasa da severek evlendik benim ikinci onun ilk evliliği oluşundan kaynaklı sorunlu bir nişanlılığımız oldu ailesi istemedi aslında hep ortak noktayı bulamadığımız bi noktamız da vardı çok kıskançtı vs vs ben ne kadar bitsin yürümez dediysem de pes etmedi bi şekilde evlendik
hep düşünürüm nasıl oldu diye ben bile anlam veremiyorum ağzı dili bağlandı denir ya, öylemiydi mantıklı düşünememek mi kader mi hala bilmiyorum ya da olması gerekendi bu...

eşim haftanın 5 günü şehir dışında evlenirken değiştireceğini söyledi hep bugün yarın derken 4. Yılın içindeyiz defalarca kavga ettik tam bu kez oldu dedim yine olmadı

O uzak kaldıkça eve ben ondan uzaklaştım sadece hafta sonu gelişi kendimi kötü hissettirdi "insan metresine de maddi destek verir haftasonu gelir birlikte olur gider" dedim ve cinsel yaşantımızda sorunluydu o çok istekli ben çok uzak o süslen beni karşıla dedi ben de sadece haftasonu gelip ihtiyaçlarını karşılayamam kendimi sana pazarlayamış gibi hissediyorum başka paylaşımlarımız da olmalı dedim

Çocuğumuz olmuyordu çocuk dedik tüp bebek 3 deneme sonrası ikizler neden yaptın demeyin kendim içindi anneliği tatmak için...

Doğumdan sonra çok ciddi bir hastalık geçirdim çocuklarım rezil oldu ortalıkta çünkü 6 ay hastanede yattım annem ve babam baktı 11 ay oldu ailem hala yanımda onun ailesi yanımızda değil ve ben onun desteğini de hissedemedim hayatın telaşına ve ailesinin çıkardığı sorunlara kapılıp beni ihmal etti ve hep ailesini savundu ve hala şehirdışına gidiyor

Ben artık tamamen koptum fikir birliği sağlayamıyoruz sohbet edemiyoruz ben de bunlar olmayınca cinsellik istemiyorum.

ve düşünüyorum boşanan anne babanın çocukları da sadece haftasonu görüyor babayı bizimse tek farkımız hatasonu aynı yatağa girmek...

Hayat beni çok zorluyor...

ekleme yapmak zorunda hissettim kendimi evde mini eteklerle elbiselerle gez askılılar giy derken perdenin ucu ev görünmeyecek kadar kıvrık kalmış diye sorun çıkarsa kapıya çöp koyarken üstünü değiş öyle koy dese yemek yaparken cam balkon ve perdesi olmasına karşımızda bina olmamasına rağmen balkondan bişey alma diye sıkıştırsa rahat edebilirmisiniz???
evde frikik verdiğimden toparlanmıyorum özellikle hemen uyarıyor dışarıda dikkat et şuranı kapat ya evdeyim sen varsın şimdi bunu söylemeye ne gerek var ben yine de söyleyeyim diyor tüm keyfim kaçıyor bi sonrakinde sırf laf duymamak için toparlanıyorum kapat kapat hemen günaha girersin diye kızıyor yorucu değil mi??
ölümlerden döndüm gözünde acı görmedim bahanesi ben onu üzgün görürsem kendimi bırakırmışım oysa ben ona sarılıp ağlamak ölümün eşiğindeyken ona sığınmak istemiştim

Evde fazla zaman geçirmenin sonuçları... Adam gecesini gündüzüne katsın çalışsın, siz hem evde oturun hem de sevişmeyin, hem kavga edin, ben erkek olsam boşanırdım. Ne demek sana pazarlayamam? Seksi böyle mi görüyorsunuz? Benim de eşim pencerenin önünde dolaşıp durma der, ben de sıcakta pişeceğime mini şortumu giyer perdeleri çekerim, öyle rahat ediyorum. Ayrıca evde frikik veriyorsunuz diye dememiş ki, dışarısı için demiş.
Haftasonunu farklı geçirmek istiyorsanız plan yapabilirsiniz, telefon mesajları ve skype diye bir şey var, eşiniz yanınızda olmasa bile bir şekilde görüşmek isteyen yolunu bulur.
Çocuklara üzüldüm, resmen bencillik yapmışsınız, babalarını daha sık görmelerini umursasaydınız, eşinizin işi değişince yapardınız, yaşınız müsait anladığım kadarıyla.
Neyse, ben bütün bunları 'çok büyük bir aşkla' evlenmediğinize bağlıyorum, tavsiyem ayrılın gitsin, adama yazık.

Nasılsıniz esinle bi gelisme var mı merak ettim...

ßůšr@

Bu hafta burda gitmedi ama iki çocuklu hayat ona öyle zor geldi ki eskisinden de beter durumdayız çocukların bakımı kreşi sağlık sorunları derken ağır geldi

Meraba bede fikrimi belirtmek size yardimci olmak isterim,esiniz is dolayisiyla sadece haftasonlari geliyo ve sadece cinsellik yasamak istiyo yanlis anladiysam lutfen duzeltin beni. Oncelikle siz haklisiniz bir kadin sevdigi adamdan ilgi ister konusmak ister sevgi ister esinizin haftasonlari gelmesi buna engel degil bence haftasonlari geldiginde bi sicak karsilama ailecek yenen bi yemek muhabbet nasil gidiyor sorulari meraklar ilgiler mesajlasmalar olmali tabiki cinsellik olucak ama aile yasantisinda bunlar bir butundur. Esinizle boyle yapmayi deneseniz ona mesajlar atsaniz geldiginde sicak bir sohbet etseniz.. Ama eger esiniz bunlarin hicbiribi yapmiyosa allah yardimciniz olsun en digru karari verin lutfen

Sohbet etmeye çalıştığımda mutlaka ya söylenen sözden ya bi hareketten anlam çıkarır kavga çıkar ben umudumu kestim

Erkekler guler yuz gotmediginde vr arti iyisine kotusine katsi cikildiginda kemdini ezilmis hisseder her mzanm daha fazladini beklerler..duygularimizi anlamazlar.senden tamam canim idare edelim falan demeni bekliyor.ve gulrr yuz..sendede iletisim hatasi var bence.sende inada bindirmissin.ama cizmesseniz bu hep boyle gitmez kopar

Canım denemediğim hiçbir yol kalmadı bunlar ya başlangıç ya da uzatmaları oynuyoruz

Evde fazla zaman geçirmenin sonuçları... Adam gecesini gündüzüne katsın çalışsın, siz hem evde oturun hem de sevişmeyin, hem kavga edin, ben erkek olsam boşanırdım. Ne demek sana pazarlayamam? Seksi böyle mi görüyorsunuz? Benim de eşim pencerenin önünde dolaşıp durma der, ben de sıcakta pişeceğime mini şortumu giyer perdeleri çekerim, öyle rahat ediyorum. Ayrıca evde frikik veriyorsunuz diye dememiş ki, dışarısı için demiş.
Haftasonunu farklı geçirmek istiyorsanız plan yapabilirsiniz, telefon mesajları ve skype diye bir şey var, eşiniz yanınızda olmasa bile bir şekilde görüşmek isteyen yolunu bulur.
Çocuklara üzüldüm, resmen bencillik yapmışsınız, babalarını daha sık görmelerini umursasaydınız, eşinizin işi değişince yapardınız, yaşınız müsait anladığım kadarıyla.
Neyse, ben bütün bunları 'çok büyük bir aşkla' evlenmediğinize bağlıyorum, tavsiyem ayrılın gitsin, adama yazık.

Bence de adama yazık 1. Evde zaman geçiremeyecek kadar yoğun çalışıyorum
2. Seks olması gerektiği gibi yaşandığında karşı olsam evlenmezdim
3. Evde frikik verince de hem bakar hem uyarır
4. Ben sanal evlilik yaşayamam siz isterseniz yaşayın

Bence de adama yazık 1. Evde zaman geçiremeyecek kadar yoğun çalışıyorum
2. Seks olması gerektiği gibi yaşandığında karşı olsam evlenmezdim
3. Evde frikik verince de hem bakar hem uyarır
4. Ben sanal evlilik yaşayamam siz isterseniz yaşayın

Ben sadece tavsiye verdim, konuyu tavsiye almak için açmadınız mı? =)
1. Özürlerimi sunarım, yazdıklarınızdan ev hanımı olduğunuzu varsaydım.
2. Adam keyfinden 5 gün şehir dışında geçirmiyor, çalışıyor, para kazanıyor. Haftasonu eşiyle geçirmek hakkı değil mi? Peki sizce nasıl olması gerekiyor? Elele tutuşup film mi izlemesi lazım? Siz böyle davranıyorsunuz diye aldatılmaktan korkmuyor musunuz, yoksa umrunuzda değil mi?
3. 5 gün yanınızda olmadığı için dışarıda nasıl davrandığınızı görmüyor, bu yüzden uyarıyor, kimin eşi uyarmıyor ki, şuranı kapat buranı kapat diye?
4. Sanal evlilik yaşayın diyen yok zaten, bir şekilde iletişim kurun dedim sadece. Bu adamın işini biliyordunuz, nasıl ve hangi günlerde çalıştığını da. Bunu bilerek evlendiniz, şimdi şikayet ediyorsunuz. Peki adam ne yapsın? Demişsiniz ki evlenince işinin değişme ihtimali varmış. Ama değişmedi, belki değişemedi. Eşinizle bu konuyu konuştuğunuzu varsayıyorum. Eğer konuşmanız bir sonuç vermediyse ya bunu kabul edip ona göre davranacak ve eşinize destek olacaksınız, ya da boşanacaksınız. Başka türlü hep huzursuzluk olacak.
Kusuruma bakmayın eğer biraz sert yazdıysam, amacım asla sizi kötülemek değil. Evlilik iki taraflıdır, ve eğer mutlu olmak istiyorsanız herşeyi tek taraftan beklememeniz gerekir.
Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin.

Ben sadece tavsiye verdim, konuyu tavsiye almak için açmadınız mı? =)
1. Özürlerimi sunarım, yazdıklarınızdan ev hanımı olduğunuzu varsaydım.
2. Adam keyfinden 5 gün şehir dışında geçirmiyor, çalışıyor, para kazanıyor. Haftasonu eşiyle geçirmek hakkı değil mi? Peki sizce nasıl olması gerekiyor? Elele tutuşup film mi izlemesi lazım? Siz böyle davranıyorsunuz diye aldatılmaktan korkmuyor musunuz, yoksa umrunuzda değil mi?
3. 5 gün yanınızda olmadığı için dışarıda nasıl davrandığınızı görmüyor, bu yüzden uyarıyor, kimin eşi uyarmıyor ki, şuranı kapat buranı kapat diye?
4. Sanal evlilik yaşayın diyen yok zaten, bir şekilde iletişim kurun dedim sadece. Bu adamın işini biliyordunuz, nasıl ve hangi günlerde çalıştığını da. Bunu bilerek evlendiniz, şimdi şikayet ediyorsunuz. Peki adam ne yapsın? Demişsiniz ki evlenince işinin değişme ihtimali varmış. Ama değişmedi, belki değişemedi. Eşinizle bu konuyu konuştuğunuzu varsayıyorum. Eğer konuşmanız bir sonuç vermediyse ya bunu kabul edip ona göre davranacak ve eşinize destek olacaksınız, ya da boşanacaksınız. Başka türlü hep huzursuzluk olacak.
Kusuruma bakmayın eğer biraz sert yazdıysam, amacım asla sizi kötülemek değil. Evlilik iki taraflıdır, ve eğer mutlu olmak istiyorsanız herşeyi tek taraftan beklememeniz gerekir.
Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin.

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için üslubunuz biraz sert olunca gerginliğimin de etkisiyle cevabım da biraz sert oldu
Âmin Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin

X